Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
saxofon vs Audi A4 1.8t
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 28 Mar, 2006   saxofon vs Audi A4 1.8t

Dziań: 28.03.2006
godzina: około 17:00
miejsce 130 kilometr katowickiej...

jadąć dzisiaj po graty na południe, jechałem lewym pasem katowicką.. za mną zauważyłem Audi.. zasadniczo przez jakieś 20 kilometrów bawiłem sie audi odjeżdzajac mu a to na 4 a to na 5 biegu.. prędkość 150 - 170km/h

miłosz - pasażer zaproponował aby puścić Audi to zobaczymy co to za model.. także posłuchałem pilota.. audi nas wyprzedza.. siadamy mu na ogonie w odległości jakieś 20m - 30m. 4 bieg,i powoli się rozpędzamy od jakichś 150km/h i tak do 170km/h audi w zasadzie się nie oddalało, wrzucamy 5 bieg.. i o dziwo zaczynamy powoli nadrabiać.. na szafie 220km/h... musze zjechać na prawy bo kierownik isę zawział i nie chciał ustąpić małemu Saxo :D

nie jest to typowy kill bo nie wiadomo czy pan szedł pełną bąbą.. ale róznica prekości wskazywała na to że powoli go wyprzedzam - gdyby puscił gaz przy 200 lub zaczął hamować napewno szybciej bym go łyknął.. jestem happy bo nie wiedziałem ze to Audi zdycha powyżej 200 km/h a saxo naprawde bardzo dobrze ciagnie a dzieki nowej skrzyni z krótszym głownym przełożeniem i wydłużoną piatką naprawde dobrze sie napędza na 5 biegu.

aha.. Audi w budzie przedostatniej.. 1.8t z dwoma rurami.. ile to ma koni 150KM?? czy 180KM??
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Wto 28 Mar, 2006   

gratuluje! lubie takie porownania w trasie, zawsze jest wesolo no i mozna sie troche pobawic przez dluzszy czas niz przy killach :D
Takie A4 ma 150KM, chyba ze mialo przy "T" czerwony pasek, wtedy byloby 180KM. Mialem kiedys podobna historie jadac willim z CH do PL, juz w PL na odcinku gdzies miedzy wieluniem a piotrkowem. Bylo przeciwko TT 180KM, jakos dalem rade.
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Śro 29 Mar, 2006   

woow... nieźle to brzmi! ale że powyżej 200 jeszcze się dobrze saxiak kręcił to zaskoczenie narpawde...! mama wie jak wariujesz po drogach mlody..?!!?! hehehe!
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12