Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
dzis robie wydech
Autor Wiadomość

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

zgadza się, ten zakład jest ok, ale...
patrz im na ręce, mnie chcieli w wielkiego chuja zrobić ze starym katem
najpierw powiedział że złom i do wyrzucenia, ja na to że go zabiorę i tak
potem zaczął opowiadać że ew. mogą go odkupić za 40zł. bo tylko obudowę wykorzystują
nie mogę tego udowodnić, ale jestem przekonany że koleś palnikiem specjalnie nadpalił wew. kata żeby wyglądał jak stopiony
ale tak jak mówię siedziałem wtedy w tej poczekalni
co ciekawe tego kata zakładałem kilka m-cy temu i był idealny, teraz też jest tylko że ma taki ślad jakby stopienia na środku siatki, i to jeszcze pod skosem co jest nie możliwe żeby spaliny to zrobiły
nie mogę za to nic złego powiedzieć na wykonaną robotę, robią całkiem dobrze i sprawnie
nawet zniżkę można wykorzystać powołując się na klub Citroena "Cytrynki"

p.s. Jest też zakład Walkera przy InterCarsie na Powsińskiej, ale ja mówię o tym na Zielonej 35 wew. tych uliczek z domami.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

ja natomiast mam na pradze poludnie ziomka co mi uratowal zycie.. zna sie na tym co robi i to trzeba mu przyznac..wiedzial wiecej o czesciach ktore mialem uzyte (jak sie okazalo byly z renowki) niz goscie w serwisie renault.. wyglada to moze malo profesjonalnie ale ojciec tam jezdzi od 30 lat, a teraz ja zaczalem i zlego slowa nie powiem.. ceny bardzo przystepne chociaz nie wiem co tam Ci sie spsulo..

pon - piat: 7-17
sob: 8 - 14

tel 022 610 7944

ul. komorska 51 (trzeba skrecic przed Video Club) pozniej juz widac warsztaty.. dwa bo trzeba wjechac do tego drugiego.

spokojnie mozesz zadzwonic powiedziec co sie stalo i zaraz CI powie czy naprawi i czy mozesz przyjechac - thats it..
 
 
 

Karaś
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

Wilakie dzięki za info.

Zieloną też kiedyś przerabiałem - jak pare ładnych lat temu wspawali końcówkę owalną w tłumik, to było tka krzywo, że naginali cały wydech żeby to jakoś wyglądało. Niestety to spowodowało maksymalne skrócenie żywotności układu....

Udało mi się dokonać naprawy obok FOSABU na Dolince Służewieckiej - baardzo ładny spaw za 20pln :)
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

Jak mam być szczery to mam już kilka zakładów do których więcej nie pojadę
Jeśli widzę że ktoś chce mnie okantować na zasrane 10-20zł. to jest dla mnie zwykłym cwaniakiem
Na Zieloną nie pojadę z tego względu co opisałem wyżej
Na Szarych Szeregów nie pojadę bo za zwykłe poprawienie spawu ściągneli ze mnie prawie 30zł. i jeszcze źle to zrobili
Mogę polecić zakład na Chłodnej, w podwórku po prawej stronie, wjazd przez bramę
Nie dość że koleś poprawił mi to co nie zrobili na Szarych Szer. to jeszcze poprawił kilka dupereli i zgadnijcie ile wziął... nic, zero, dosłownie powiedział że za takie drobnostki to nie ma co liczyć, dałem mu 5 zeta bo tyle miałem drobnych bo aż mi się głupio zrobiło.
 
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

pitt!!
kurwa ile mu dałeś...
no nieee...
ja pierdziele....

nieee!! tak nie może być!!

wnosze o zawieszenie członka pitta w prawach klubowych,
samego pitta zresztą tez!
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

ale o co chodzi?
o te 20-30zł. czy te 5zł.?
gość nic nie chciał to dałem mu na browar, a byłem przygotowany że wydam 20-30zł.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

ja gdy bylem w tym zakladzie o ktorym pisalem - a goscie mi pomogli calkowicie bo nie mial nikt pojecia co to za czesci, oni spojrzeli - powiedzieli, podali mi adres i telefon hurtowni, otworzyli katalog z czesciami zebym sobie spisal wszystko no francja elegancja - i pomyslalem ze skoro mam tam zagldac to chcialbym zeby mnie zapamietali - zaplacilem za cala naprawe 30 zl i chcialem im dac po 5 i powiedzieli ze nie chca :D ze wola zebym przyjechal nastepnym razem do nich - i tyle.. takze sa ludzie na tej ziemi..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12