Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[f] Projekt: Monster czyli Cloverfield
Autor Wiadomość

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Nie 03 Lut, 2008   

Byłem z Kasią wczoraj.
Dla mnie film z dupy. To coś jak film o człowieku w łódce... Idą, idą i się wykruszają po kolei... Taki bez konkretów ten film. Mi się klimat nie podobał. Kasi się podobał.
Wolałbym jakieś konkrety no i to, że amatorska kamera (w sensie z ręki) to było po to, żeby nie było widać niedociągnięć w efektach. Zamiast zobaczyć jak komputerowo coś spieprzyli to drgnęła gościowi ręka i po bólu.
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

GOKART 
współczynnik IQ poniżej temp. ciała
Miniac

auto: maluch
silnik:: jeden sześć
moc: okurzaczkm
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Zachodniopomorskie

Wysłany: Nie 03 Lut, 2008   

Byłem dzisiaj na tym filmie. Podobne odczucia jak Vlodarski. Ta trzęsąca się kamera czasami mnie motyla noga :/ za to "gacek" buszujący po miescie wizualnie daje radę. Na początku strasznie cedzą ujęcia które go ukazują w pełnej krasie. Bałem się że skończy się to jak w horrorach w których boimy się nieznanego do momentu zaprezenotwania szerszej publice głównego monstera tudzież straszyciela po czym cała sala wybuchała smiechem. Tu na szczęście chłopaki nie dali ciała i dawkowanie ujęć z głównym "bohaterem" jest o.k. Nie najgorszy ale myślałem że bedzie lepszy.
Już z filmów o uciekaniu dużo bardziej podobał mi się klimat w Wojnie Światów. Też ze szczątkową fabułą i tylko do obejżenie na wielkim ekranie (w celu odpowiedniego efektu) ale z klimatem zaszczucia i beznadziejności sytuacji dużo bardziej zapadł mi w pamięci.
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

:o :O :0 Oo| (.)/ ?| <O| :hm: :-s 8/ 8| ^^| 8-|

niedobry!?




:devil:


ja pierdole wojna swiatow to najgorszy film na ktorym bylem w zyciu!!!! 15zeta w PLECY!!!
 
 

GOKART 
współczynnik IQ poniżej temp. ciała
Miniac

auto: maluch
silnik:: jeden sześć
moc: okurzaczkm
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Zachodniopomorskie

Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

to wszystko zależy na co się nastawiasz idąc na film. Jezeli wiesz że to film o uciekaniu przed wrażym monstrum to nie boli szczątkowa fabuła.
Po prostu liczyłem na większą rozpierduchę NYC :D
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Film w sumie mi sie podobał, nie nastawialem sie wlasnie na jakis mega hit, raczej na bezmyslne popoludnie w kinie. Wiec sie nie rozczarowalem. Musze przyznac ze akcja trzymała mnie w napięciu, nie dawal odetchnac. Jedyne co to końcowka, rozczarowała mnie ponieważ została rozegrana w stylu serialowo-tasiemcowym.
W jednej z ostatnich scen podczas ewakuacji helikopterem oczywiscie wiedzialem ze potwor ich piznie lapskiem, leciel specjalnie rownolegle do tego pelzajacego bazyliszka i sami prosili sie o strącenie.
A najbardziej wkurwia mnie w kinie rozbestwione gnojstwo ktore bez skrepowania gadalo sobie w najlepsze podczas filmu - chamstwo. Mialem ochote pojsc i prewencyjnie dac jednemu kopa w dupe, przepraszam ze tak pisze ale takie niskie instynkty sie w czlowieku odzywaja w takiej sytuacji/
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

eM rozumiem to... jak coś kupuje do jedzenia to zjadam na reklamach, żeby nie przeszkadzać... a gdyby nie siła tłumu która wychodzi odrazu pewnie bym siedział i czytał litery z szacunku do reżysera, ale w naszym świecie to niemożliwe... tylko zapalą światła i bydło ucieka jak by to był zamach terrorystyczny :/
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

Stacho 
check&correct
Renault Szporot !


auto: Clio
silnik:: 1.8 16V
moc: 135km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Lublin

Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Własnie wróciłem z bratem z kina i tak naprawde się zawiodłem na tym filmie tak samo brat,
film mi sie nie podoba, nie potrafił mnie mocno wciągnąć owszem efekty dzwiękowe są fajne i efektowne :)
Nie wiem czemu ale film mi się bardzo kojarzy z filmem Godzilla który był o wiele lepszy niż Projekt: Monster
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

Cytat:
Nie jesteś tutaj od oceniania, z tego co wiem krytykiem filmowym nie jesteś.


Jestem krytykiem filmowym, wiec ocenie:

Cloverfield dostaje 6-Jimkowych ****** z 10 mozliwych Jimkowych gwiazdek.
Dlaczego?
Bo ta fabule widzielsmy juz 1000 i 1 raz.
Fajniej by wyszedl na normalnej kamerze, kiepsko oddaje punkt widzenia zwyklej amatorskiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 12