Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Rajd Polski
Autor Wiadomość

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006   

106 napisał/a:
zowa napisał/a:
mirek sie napewno wylize.problem polega na tym ze nie mial kolnieza usztywniajacego i jest problem z kregoslupem i kregami.ale z auta nic.totalne zero...

to juz wszystkie pucharowki z nowej serii zostaly ochrzczone...
po elmocie mirkowa byla ostatnia nie dzwoniona i w 100%
prosta :/
tylko ze Mirka pucharowka juz nie istnieje :/ zostala mu tylko ta expucharowka po Artku Natkancu.ale ona odbiega od pucharu klatka.ale Co am Auto Mirex wszystko odbuduje :D jak odbudowal auto po Natkancu to i to auto odbuduje :D
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

zowa napisał/a:
co by bylo gdyby jechal 230KM-owym S1600 a nie 180konnym ktoremu daleko jeszcze do S1600


sądze że na szutrach ta róznica w mocy niejest tak widoczna...


a kto wygrał Puchar Puga 206??

i czy wiadomo jak jechał Majek?? :)
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

no no widzę że nie byłeś na Rajdzie Polski!!!!
Zanim coś ciekawego napiszę polecam: www.rallyonline.pl
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

za duzo info na raz jak dla mnie... nie jestem fanem rajdów ale znam Majka także z ciekawości pytam
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

A ja sądze że jednak jest widoczna, bo tracił na każdej prostej, sam się wypowiadał że niejednokrotnie zamykał budzik w swoim c2
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

saxorulez napisał/a:
zowa napisał/a:
co by bylo gdyby jechal 230KM-owym S1600 a nie 180konnym ktoremu daleko jeszcze do S1600


sądze że na szutrach ta róznica w mocy niejest tak widoczna...


a kto wygrał Puchar Puga 206??

i czy wiadomo jak jechał Majek?? :)
puchar wygral wysmienicie jezdzacy Łukasz Habaj/Jacek Spentany
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

na pierwszym etapie majek uszkodzil miske olejowa - nie ukonczyl.
korzystajac z super rally wystartowal w drugim etapie, pomimo
doliczonych 5ciu minut mial nawet szanse na pudlo w RPP, ale
z powodu awarii nie ukonczyl drugiego etapu = rajdu.

zowa napisał/a:
puchar wygral wysmienicie jezdzacy Łukasz Habaj/Jacek Spentany

nio lukasz idzie dzida.... procentuje doswiadczenie, znajomosc rajdow
i kolejny sezon w 206 w zeszlym sezonie nie bylo tak kolorowo i wysmienicie...
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

Panowie kto był na rajdzie napewno potwierdzi moje słowa!!!
To była rewelacja. Jako że mam kolegów którzy serwisują auta m.in. Hołka, Karnabala, stanika, Abrama( Abramowski) pare ciekawostem moge zapodać. otóż hołek podczas truningów( tak ładnie to brzmi bo wiem że upalał przed rajdem 3 tygodnie) zrobił sobie dziurę w baku ale ja to z Hołkiem bywa zamiast wymienić kazał chłopakom go posklejać( a rajd na szutrach!!!!). Zbyszek( Stanik) jechał Lancerem od steca( swojego sprzedał-bo w o0lsztynie ma betoniarnię i teraz inwestuje a jak zarobi to kupi N-12). Powiedział nam że takim EVO 6 lipnym jeszcze nie jechał. Abram miał problemy ze wszystkim( chłopaki w nocy przed rajdem do rana robili auto- coś z elektroniką, wtryskami, turbo-długo by pisać).
Cio do Citroena C2 R2. Kris zrobił naszych w bańkę. Byłem widziałem.
Zupełnie inna klasa!!!!!. Każdy zakręt , łuk w wykonaniu Krisa był nie osiągalny dla naszych chłopaków. Panowie hamowali, walczyli z autami a on jechał jak na ryby.
Takiej kontroli nad samochodem jeszcze nie widziałem( no może Hołka ).
co z tego ze miał 180 a nie 230 czy tam 220 km. Dopiero teraz widzę na żywo co można zrobić z samochodem.
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

szymon napisał/a:
Panowie kto był na rajdzie napewno potwierdzi moje słowa!!!
To była rewelacja. Jako że mam kolegów którzy serwisują auta m.in. Hołka, Karnabala, stanika, Abrama( Abramowski) pare ciekawostem moge zapodać. otóż hołek podczas truningów( tak ładnie to brzmi bo wiem że upalał przed rajdem 3 tygodnie) zrobił sobie dziurę w baku ale ja to z Hołkiem bywa zamiast wymienić kazał chłopakom go posklejać( a rajd na szutrach!!!!). Zbyszek( Stanik) jechał Lancerem od steca( swojego sprzedał-bo w o0lsztynie ma betoniarnię i teraz inwestuje a jak zarobi to kupi N-12). Powiedział nam że takim EVO 6 lipnym jeszcze nie jechał. Abram miał problemy ze wszystkim( chłopaki w nocy przed rajdem do rana robili auto- coś z elektroniką, wtryskami, turbo-długo by pisać).
Cio do Citroena C2 R2. Kris zrobił naszych w bańkę. Byłem widziałem.
Zupełnie inna klasa!!!!!. Każdy zakręt , łuk w wykonaniu Krisa był nie osiągalny dla naszych chłopaków. Panowie hamowali, walczyli z autami a on jechał jak na ryby.
Takiej kontroli nad samochodem jeszcze nie widziałem( no może Hołka ).
co z tego ze miał 180 a nie 230 czy tam 220 km. Dopiero teraz widzę na żywo co można zrobić z samochodem.
szkoda tylko ze piszesz bzdury.o pierwsze holkowa impreza to topowa N11 spec C ktora zostala wyposazona w First Motorsport w bezpieczny zbiornik paliwa.a zbiornik ten nie znajduje sie pod autem tylko w srodku wuta w bagazniku... wiec niema fizycznej mozliwosc jego przedziurawnienia bez dziurawnienia karoserii.ponadto jesli nawet nie mialby bezpiecznego zbiornika to posiadalo by takie auto plyte pod bakiem... co do serwisowania auta karnabala to zajmuja sie tym panowie ze Stec Rallyart.natomiast autem Abrama zajmuja sie chlopaki od solowowa.nastepna sprawa to Stanik-upalacz.sprawa wyglada tak jak piszesz ze sprzedal swoje Evo ale chcialbym tez zauwazyc ze zakupil Subaru N11 ktorym zreszta zdarzyl juz wydachowac.i startowal nim w rajdzie Agapit... wiec znowu sprzeczne informacje nie pokrywajace sie z prawda.co do Abrama to nie bede sie klucil na temat jego problemow z autem i masz acje takze w przypaku Mekke.ale zinnymi rzeczami sie nie zgodze pod zadnym pozorem
Ostatnio zmieniony przez zowa Śro 14 Cze, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

stanik kupil subaru n11 - wrx jako treningowke - nie nadaje sie ona
do startow w RSMP bo to 2500ccm.... stanik upalacz? hymmm
w zeszlym sezonie pokazal sie w RSMP i PPZM z dobrej strony,
a w realu to na prawde fajny, sympatyczny gosc z ktorym bez
gwiazdorstwa mozna pogadac...
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

106 napisał/a:
stanik kupil subaru n11 - wrx jako treningowke - nie nadaje sie ona
do startow w RSMP bo to 2500ccm.... stanik upalacz? hymmm
w zeszlym sezonie pokazal sie w RSMP i PPZM z dobrej strony,
a w realu to na prawde fajny, sympatyczny gosc z ktorym bez
gwiazdorstwa mozna pogadac...
jasne ze stanik to upalacz.pojedz sobie troche wczesniej na trase wawelskiego.co do wawelskiego to trzeba jutro uwzazac bo kupel jedze lapac kierowcow na nielegalu.owszem pokazal sie jazda bo jest szybki ale rowniez jezdzi nielegale... co do tego ze jest sympatyczny to nie zaprzeczam bo rozmawialem z nim i nie zaprzecze tego ze mily jest i spoko gosc.
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006   

upalanie to sliski temat - jak widziales na wlasne oczy, ze upalal
to ci wierze... jak slyszales od kogos kto dobrze wie to nie do
konca : ) poza tym zgodnie z rajdowa piosenka "kto nie upala
ten frajer" .... joke! : D
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006   

Tak zbiornik znajduje się w srodku-to prawda.Jednak kolega obstawiał treningi Hołka i napewno coś się działo z zbiornikiem bo tak mi powiedział( a przebić płyte wcale nie jest tak ciężko nie mówiąc juz o podłodze.).
z tym First Motorsport to tak nie do końca. Ta Impreza garazuje non stop u hołka i obsługa zajmumja sie jego mechanicy.Abram ma Lancero odkupionego od Sołowowa ale jego obsługą zajmują się jego mechanicy-Sołowowa tylko pomagają.a impreaza Stanika to 2,5 l więc nie mozna nia w MP startować.( N-4)
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006   

Cytat:
szkoda tylko ze piszesz bzdury.o



zowa ,nikt nie pisze bzdur , jedynie moze sie mylić ;) :564:
ban na 22 lata, 423 ostrzeżeń dostajesz :D
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006   

szymon napisał/a:
Tak zbiornik znajduje się w srodku-to prawda.Jednak kolega obstawiał treningi Hołka i napewno coś się działo z zbiornikiem bo tak mi powiedział( a przebić płyte wcale nie jest tak ciężko nie mówiąc juz o podłodze.).
z tym First Motorsport to tak nie do końca. Ta Impreza garazuje non stop u hołka i obsługa zajmumja sie jego mechanicy.Abram ma Lancero odkupionego od Sołowowa ale jego obsługą zajmują się jego mechanicy-Sołowowa tylko pomagają.a impreaza Stanika to 2,5 l więc nie mozna nia w MP startować.( N-4)
z tym ze chcialbym zauwazyc ze auto holka zaczelo palic sie od przodu a nie od tylu.wiec to zaprzecza twoja wersje.a tak pozatym to zeby rozwalicz bezpieczny zbiornk paliwa to musialb byc naprawde prze kozakiem!! impreze budowalo First Motorsport a ja nie pisalem ze obsluguje ja First motorsport. ja sie tylko zastanawiam jak stanik polecial Agapit jak ma impreze z 2.5 litrowym silnikiem :/ przeciez niema klasy outlaw w PPZM.chyba ze jest zapis ze jesli chodzi o gosci to nie maja ograniczen ale nei wydaje mi sie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12