Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
206RC?
Autor Wiadomość

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   206RC?

Drodzy,

Jakieś doświadczenia z 206RC? Jak to jedzie? Warto? Czy pali tyle co dizel? :rotfl:

Brat się zastanawia nad takim...

Pomuk-żcie :)
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

olek 
Memory 5... Siara i wszystko jasne


auto: jest
silnik:: i ni ma
moc: 200km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 05 Lis 2011
Skąd: inąd

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

koma, przemo do tablicy. :>
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

ujmując w skrócie, wolniejsze niż clio sport a te zayebiste fotele strasznie się przecierają i wyglądają jak szmata :D

nie miałem, ale czytam hothecz ;D
 
 
 

koma600 
XII wydział ksiąg wieczystych


auto: Meg3rs
silnik:: 2.0
moc: 300km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Paź 2009
Skąd: Nadarzyn

Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

pali średnio od 11.5 do 15 fotele fajnie wyglądają wygodne są ale jakoś bardzo słaba alkantara, odkleja się od gąbki . Potrafią latać te fotele trzeba to sprawdzić przed kupnem. I przez te fotele mało miejsca dla pasażerów z tyłu .
Graty do niego niektóre drogie, inne w normalnej cenie ,albo nie ma zmienika np. wydechów. ale idzie ogarnąć za granicy lub custom. Jeśli chodzi o seryjne auto to twarde zawieszenie w serii fajnie się jeździć jak nie ma dziur i mamy trochę zakrętów.Z tyłu niestety belka. Na dziury wiadomo jak jest.
Silnikowo piją olej nie jakoś nie wiadomo ile ale trzeba sprawdzić raz na jakiś czas pewnie kwestia egzemplarza.uk dużo turbią ten motorek. Jak dla mnie mógł by mieć ze 20 koni jeszcze ale i tak się fajnie jeździło jedyne czego brakuje żeby ostrzej po latać to krótszej skrzyni biegów. A przy seryjnej na trasie brakuje jak w saxo 6 biegu. Prowadzi się nawet nieźle na pewno lepiej od saxo/106 clio 2 nie jeździłem może podobnie, choć czuć na przedniej osi ciężki silnik. A tak to z wyglądu no 206 . miałem go z 15 tyś km tak że tyle mogę napisać nie psuł się jak nie franca. Jeszcze mnie denerwowała wajcha od biegów bo są na linki i taka się wydawała rozklekotana i w drugim rc też tak było to samo standard . Seryjne kapcie 205/40/17 dosyć niski profil trzeba uważać i fela 7 cali ranty felgi wystają . Jak się trafi na niezły egzemplarz to warto rozrząd tańszy dużo jak do clio 2 . Graty jak potrzeba to w dobrych cenach u naszego kolegi Muzykanta wysyłkowo również nie tylko zamienniki ma i oryginał po zniżkach . Jak coś to pytaj.
Sorry za byki i pisownie.
_________________
KUBAS ZNOWU WYGRAŁ!
 
 

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Dzięki :) Z tymi fotelami to właśnie zauważyłem że wygląda przy 100kkm jak po 300kkm. Spalanie zacne. :D
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

Przem_106 
kluseczek


auto: Peugeot 206 RC
silnik:: 2.0
moc: 177km
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 14 Sty 2008
Skąd: Kwidzyn

Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

RC to typowy Francuz. Kto nie lubi tego typu aut, nie polubi i RC. Jedzie ociężale, nie ma w nim lekkości. Jest źle wyważony (bardzo ciężki przód) Tak jak Koma wspomniał - sterowanie biegami na linkę, elektroniczna przepustnica i inne drobiazgi.

Mój RC nie ma za wiele wspólnego z serią. Mam zmienione prawie wszystko: zawias, hamulce, przełożenie główne, sprzęgło, szperę, fotele, kierownicę, wydech itp. Dzięki temu jestem jakoś tam konkurencyjny.

Ale jako cywila chciałbym mieć takiego w gazie i nie wykluczone, że kiedyś sobie kupię:-)
 
 

leszq 
saxorulez to mój mistrz


auto: żółte takie
silnik:: F4Rt że jedzie
moc: 230km
Dołączył: 02 Mar 2012
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

Słyszałem tylko od osoby który miała takie auto że strasznie dużo to pali (a kupił po tym 206 rc evo więc chyba rzeczywiście dużo to pali :D ).
 
 

koma600 
XII wydział ksiąg wieczystych


auto: Meg3rs
silnik:: 2.0
moc: 300km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Paź 2009
Skąd: Nadarzyn

Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

a dodam że bardzo dobre hamulce w serii mój latał w gazie jako dupowóz to jazda była tania 13-13.5 gazu .
_________________
KUBAS ZNOWU WYGRAŁ!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13