Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[RSMP] SEZON 2015
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Pany, szukam jakiejś rajdówki. Może ktoś coś sprzedaje,zastanawia się,a jeszcze nie wystawił. Byłbym wdzięczny za info...
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Marek23, ja czrkam na regulaminy.
I albo sprzedam saxo albo wystawie saxo i supera na wynajem
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Super to co jest?
Nie stać mnie na Twoje saxo jeśli chodzi o zakup. Poza tym z całym szacunkiem,ale to auto to znak zapytania. Nie ma takich w PL, nie wygrywają. Sekwa to piękna rzecz,ale jak znam moje szczęście to będę musiał do niej worek pieniędzy włożyć. Ja nie mam aż tyle kasy... Type R chyba też odpuszczam, bo wiadomo,ze Ci co jest sprzedają kupią w dużej częście R2. A R2 mają co raz większej koni. I tak średni drajwer jak ja to nawet nie dotknie jakiegokolwiek R2 takim Type R. Cięzko,ale coś trzeba kupić :faja:
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Super to Clio w kicie s1600 do klasy open (241KM)

Na Saxo juz nie bede Cie namawial bo jestes straszny uparciuch, mimo ze pokazalo ze sie nie psuje a dodatkowo robi wyniki (z nie najlepszhm kierowca).

Do sekwy nie bede sie odnosil bo ostatnio byla o tym dyskusja na autoklubie. Ta skrzynia sie nie psuje i jest tansza w utrzymaniu od kazdej innej (serii, klowki, itd...)
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Bad-i napisał/a:
Super to Clio w kicie s1600 do klasy open (241KM)

Na Saxo juz nie bede Cie namawial bo jestes straszny uparciuch, mimo ze pokazalo ze sie nie psuje a dodatkowo robi wyniki (z nie najlepszhm kierowca).

Do sekwy nie bede sie odnosil bo ostatnio byla o tym dyskusja na autoklubie. Ta skrzynia sie nie psuje i jest tansza w utrzymaniu od kazdej innej (serii, klowki, itd...)

Badi,wierze w Twoje dobre intencje. Ale nie moge sobie pozwolic na bledy. Nie stac mnie na samochod tej klasy. I liczenie na szczęście,okazję,itd jest ryzykownym pomysłem. A motorsport nie zna litości. Ale takie clio na jeden rajd bym pozyczył ;D ... Pytanie jakie warunki.
Wyślesz ofertę czy jak?
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

W Saxo bledow nie ma i jak zrobia rozsadna klase to zobaczysz ze ono wygra 😉

Jak zlozymy do konca dwa Clio i beda regulaminy to wtedy zrobie komplekosowa oferte najmu
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Licze ze sie zlitujesz i dasz rabat :roll:
 
 

Przem_106 
kluseczek


auto: Peugeot 206 RC
silnik:: 2.0
moc: 177km
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 14 Sty 2008
Skąd: Kwidzyn

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Marek, tu chyba się z Badim zgodzę. Oczywiście wszystko zależy od budżetu, ale jeśli ja miałbym wybierać, to wolałbym Saxo Badiego niż Type-ra. W pewnych okolicznościach (Rzeszów, Cieszyn, Wisła, Arłamów) Saxo ma szansę na wynik, a poza tym przyjemność nieporównywalna do krowy jaką jest R-type.

Z aut niskobudżetowych poza VTI nie ma chyba nic w stosunku cena/osiągi.
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

No właśnie chyba vti szukam, jajka...
Ja wiem z wielu źródeł,że auta typu R2 ( a takim saxo trzeba nazwać technicznie) są drogie w użytkowaniu. Mówi mi to młody super talent bez kasy któy jest mechanikiem, przez doświadczonego pilota aż po mistrza polski aktualnego. Więc chyba tak jest. Type R jest krową i to tez wiem. Poza tym cena saxo też nie jest niska i nie mam kasy.

Szukam,szukam,może ktoś coś...
 
 

Przem_106 
kluseczek


auto: Peugeot 206 RC
silnik:: 2.0
moc: 177km
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 14 Sty 2008
Skąd: Kwidzyn

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Odnośnie mojego RC-ka, to myślę, że to jest auto lepsze od Clio i porównywalne z VTI.
W obecnym sezonie w rallylandzie na 5 rund wygrałem ośkę chyba 3 razy zostawiając sporo VTI, a nawet Type-R za sobą, ale to może nie mieć przełożenia na prawdziwe rajdy. (charakterystyka odcinków, konkurencja, znajomość tras itp.)
W sumie, to zostałem niewolnikiem Rallylandu i znam tam każdą dziurę :]
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Marek23, a zamiast jajka(czyli 5 gen) nie lepiej poszukać "żelazka" (czyli 4gen),takie jak ma Piotrek Baran,auto duzo lżejsze,a zawieszeniowo i mocowo bardzo podobne.
 
 

Przem_106 
kluseczek


auto: Peugeot 206 RC
silnik:: 2.0
moc: 177km
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 14 Sty 2008
Skąd: Kwidzyn

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Marek23 napisał/a:
No właśnie chyba vti szukam, jajka...
Ja wiem z wielu źródeł,że auta typu R2 ( a takim saxo trzeba nazwać technicznie) są drogie w użytkowaniu. Mówi mi to młody super talent bez kasy któy jest mechanikiem, przez doświadczonego pilota aż po mistrza polski aktualnego. Więc chyba tak jest. Type R jest krową i to tez wiem. Poza tym cena saxo też nie jest niska i nie mam kasy.

Szukam,szukam,może ktoś coś...


Nie wiem jakie masz plany, ambicje, marzenia i możliwości zajścia gdzieś daleko. Jeszcze 2-3 lata temu myślałem tak jak ty. Dziś chętnie i z przyjemnością pojeździłbym mocnym sejem, czy saxo na sekwie :)
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Śro 10 Gru, 2014   

Rabarbar, tzn żelazko też,ale chyba ciężko znaleźć. Chyba,że budować...

Przem106, jazda takims saxo to by była dla mnie masakra. Spełnienie marzeń, nie ma o czym mówić. Ale nie mam budzetu na coś takiego,a nie chcę całej kasy wsadzać w rajdy,bo nic z tego nie będzie. Chcę jeździć,ale nie za wszystko co zarabiam, bo wtedy to w pewnym sensie mniej cieszy. Oczywiście na oesie będę starał jeździć najszybciej jak mogę i juz teraz mam plan treningowy pod to.
Ale nie napalam się,że coś tam osiągnę, bo nie mam szans. Budzetowo, co potem przekłada się na to jak szybko jeździsz...pod każdym względem.
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 10 Gru, 2014   

Przemek pamietam jak dwa lata zaczynalem projekt saxo to zapytalem kilku doswiadczonych mechanikow i kierowcow jaki samochod bylby najlepszy do RPP.

Chyba w 90% wiekszosc byla zgodna zeby zbudowac 206 RC bo homologacja byla wrecz bajkowa.
Druga opcja bylo saxo, a zbudowslem je tylko dlatego ze 206 wychodzil ok 200.000 pln (ale w tej cenie bylo to auto tip top)
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Śro 10 Gru, 2014   

Marek nie wchodz w jajko. Jesli stary cif to w nadwoziu takim jak ma Klaudia :)

TypeR jak jest dobrze zawieszony to prowadzi sie zajebiscie i fun z jazdy jest :]
wiedza + dobry serwis to obsluga nie jest az tak droga.
_________________
Dudziak / Rozkrut http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12