Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
JIMEK vs WIMAL
Autor Wiadomość

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   JIMEK vs WIMAL

Wiec (nie zaczyna sie zdania od ‘wiec’) jade sobie z konstancina. Nagle patrze, wlos na karku sie jezy a tu srebrne nadmuchane monstrum wytacza sie z parkingu salonu renault niczym bolid f1 Alonsa. Srebrny SLR Wimala? Nie. FreeMan. :D no to stanalem, wpuscilem, FreeMan wyjechal, podnosi reke w gescie podziekowania pomieszanego z powazaniem. Wysoka poprzeczka. No to ja odpowiadam tym samym (a tso... nie bede gorszy) dorzucilem jeszcze usmiech mimochodem (jadac samochodem) i mimo powyzszego kolana mi nie zmiekly. Klubowicze HotHatch.Org sie pozdrowili i tyle, trzeba w zyciu isc dalej, wiec tam tez pojechalem. Pozdr. FreeMAN myMANforFREE! MyMELLOWmyMAN! Yo yo yo hip yoyo hop! :D zagalopowalem sie, basta, wracam do meritum.

Jade wiec dalej. Na dwupasmowce jakies huje znowu ustawiaja radar ktory zrobil slynne zdjecie czarnemu Enzo pana Wimala jak sie zaczynal rozpedzac i zanim jeszcze pewnie wpial trojke (214km/h) Tak sobie pomyslalem ze ciekawe czy kolo jeszcze ma prawko... hm... movin on....

Jade sobie dalej i nagle mimo ze nie ociagam sie zanadto cos mi siada na tylku. Mucha? Nie. Wimal! A JEDNAK! ACH TO TAK! A WIEC TO JEDNAK TAK! AHAA!!! Przepuscilem jak bylo miejsce zjezdzajac na srodkowy jak juz tylko mialem gotowy aparat w komorce: tak to bylo:

Potem wychodzilem z siebie zeby go nie zgubic i trzymalem sie blisko (nie bylo miejsca na jego ucieczke). Jego ucieczka nie miala miejsca. HA! Teraz to on mial cos na dupie! Co? MNIE!! A!! HA!! Wiec w tym duchu stanalem za nim na vice-pole position. Szybka interwencja w pamieci telefonu i juz jest miejsce na kolejna fotke wiec szybko cyk bo malo czasu:

Potem udalo mi sie dumnie wepchnac sie przed jakas biedna pania w oplu agili i zajalem PP po prawej stronie. Na srodek dotoczyl sie jakis scenic a na lewym kto? Rudecki? Nie! WIMAL!
Pan Wimal spojrzal na mnie, rzucil okiem na jedna rzecz ktora nas laczyla – felgi i jej firma i miejsce produkcji potem spojrzal na mnie. Mojej miny nie mozna latwo opisac. Jak to czytasz to zrob tak jak mowie.
Zdziw(ko) sie jak kot w butach ze shreka, Dodaj usmiech rozkochanej nastolatki i dorzuc jeszcze delikatne krecenie glowa na boki z niedowierzania. Widzac taka mine koles sie oczywiscie usmiechnal – tu dygresja: Zeby uprzedzic jakies niesymatyczne opinie na temat pana Wimala powiem ze koles wyglada na bardzo wyluzowanego i spoko. Nie jakis tam Mr. Arab H. Nowobogacki. Wtedy ja silnik na 3.5tys, sprawdzam czy trakcja wylaczona (nie wiem po co) i :evilbat:
Jedynka: 3.5 dlugosci ( mysle sobie spoko zaraz go upokorze i zrobie mu fly by’a)
Dwojka: 8 dlugosci
Trojka 24 dlugosci, zwalnia i skreca w lewo. Dotrzymalem slowa i wtedy po chwili zrobilem mu tego fly by’a w koncu :D podziekowalem awaryjnymi.


kill zaliczony... nie???????????

ps. jubileuszowy post i super od razu zabojstwo (ang. 'Kill')
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

Fajny kill :D SLR hmmm ja pierdziele ten pan to chyba sam nie wie ile ma hajsu :D 24 dlugosci to nie tak znowu duzo hihihihi. O i ja mam tez jubileuszowy post i to jeszcze bardziej od twojego :D
 
 
 

gaugan 
to byłem ja, Jarząbek
Cpt.


auto: Pilatus PC12NG
silnik:: P&W
moc: 1200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Villanoof

Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

hahahahaha, obsmialem sie rowno, w koncu zajebisty kill. pozdro!!
 
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

Jimek opowiadasz historie jak pani ktora pisze sceanriusz do serialu "na dobre i na złe" :D
hehe nie no spoko fajnie sie czyta ;)
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

Spotkać na drodze SLR'a to jest to! Lepiej było by tylko obmacać go od środka podczas przejażdzki ;)
_________________
...
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

No no no... piękna historia.
Co to za gość ten Wimal? Czy na SLRa można zarobić przedstawicielstwem Adoba w Polsce?
(www.wimal.pl) :566:
Jeśli tak to muszę jeszcze raz przemyśleć swoją ścieżkę zawodową ;) :D

Dżimek: gratki, gratki, gratki - fajna historia a do tego zajebiście opisana. Na początku myślałem, że SLRem leciał nasz forumowy kolega Morgan ;)
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

anjas napisał/a:
myślałem, że SLRem leciał nasz forumowy kolega Morgan
taki byl kuźwa zabieg pisarski pani od na dobre i zle :D hehe pozdr wszyscy thx
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

gratsy ziombel.
Ja tez ostatnio sporo osob spotykam, dzisiaj lukasza od c4 vts, widzialem sainta wczoraj jak sie lansuje golfem pod szaprka, dzisiaj carlosa, ale nie chcial sie scigac ;) itd

anjas - zastnawialem sie nad tym tez i oczywiscie ze mozna, zauwaz ze teraz wszystkie firmy juz posiadaj ori progroamowanie, a jak nie patrec firma adobe jest naprawde w czolowce w robieniu biurowego softu ( ktory jest hujowy :D swoja droga ) wiec mozna.
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

zupelnie nie o to chodzi. On zarobil na tym ze sam tez tworzy soft m. in. do tworzenia tych zajebiscie ogromnych reklam np cocacoli na calych budynkach. Ale basta o tym bo to juz nudne z tym $$.

GENTLEMANi NIE ROZMAWIAJA O PIENIADZACH! dzisiaj bede zlym moderatorem :D huje!
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

heheheheh dobre :D
WLASNIE HUJE !! :D

powaznie, jimmi opowiedz o tym sofcie bo nie wiem zabardzo o co bangla
 
 
 

The Mc 
A co pan tu robisz?
[thy 'mek]


auto: Civic / Copen
silnik:: b16a
moc: 167 KMkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Gru 2005
Skąd: Warsaw city

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

A to ciekawe fotostroy- dobrze sie czyta i sa ilustracje dla tych co wola ksiazki z obrazkami :) podoba mi sie, wiecej takich opisow

Michał napisał/a:
( ktory jest hujowy :D swoja droga )

wez sie! niema lepszego oprogramowania od Adobe i tyle :560:
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

JIMEK napisał/a:
GENTLEMANi NIE ROZMAWIAJA O PIENIADZACH!


Gentlemani może i nie rozmawiają... ;)
 
 
 

FreeMan 
gryżli
FreeTataMan

auto: espace i rs
silnik:: 175 i 265
moc: 175 i 265km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: P-no

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

super opis

SLR tez super :)

i jeszcze raz dzieki za ryzykowaniem zycie zebym mogl sie wbic do ruchu, Master Jimmi ! :)
Ostatnio zmieniony przez FreeMan Sob 07 Paź, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

Podzielam zdanie Michała o Adobe! bardzo tego nie lubie!
_________________
...
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

wiec tak:
JAKO ZLY MODERATOR (WY HUJE!) WSKRZESZAM (K-RWA) REGULAMIN ! Posypia sie ostrzezenia!!! :D
To jest pite do wszsytkich:
1. Wimal jest fajny gostek (jesli w XXIw. jeszcze mozna uzywac takich slow) Bo ma fantazje a nie narzeka na dziury przez ktore nie moze zrealizowac marzen
2. Jestesmy Gentlemani! Powiem wiecej: jestesmy gentle, tender, caring, sexy, sweet'n'cute, sensitive sons of bitches! VERY SYMPATYCZNI!

A to sa roszczenia osobiste (wąty)
Michał napisał/a:
bangla
znowu zaczynamy temat o Chrisie BANGLE? hehe
http://forum.hothatch.org...ighlight=#11642
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 8