Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
VTS VS. Vectra ( handlowiec - G5 PREMA )
Autor Wiadomość

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   VTS VS. Vectra ( handlowiec - G5 PREMA )

ehhh, jak ja takich sytuacji nie lubie ....
Od pcozatku.
Rano , 6 dokladnie , wstaje, prysznic, 2x actimel + kakao. Wsiadam do saxo , rozjebana poduszka wiec jade wolno. Jade przez osiedle domków, wolno. Wbijam sie na droge przez pola , na ktorej jest dosyc duzo samochodów ( pruszków, kmoorów, ostoja tamtedy jedzi aby dojechać do alej jerozolimskich ) Patrze czy nic nie jedzie... jedzie, ale wbije sie z palcem przed niego . Tak zrobilem. Minelo z 5 sekund to cos dojedza mi do zderzaka tylniego i nie wyprzedza. i tak jedzie za mna, na zderzak, ja niedwno wstalem i bez kija do mnie nie podchodz. Ok, ciagle mi sie dzi na dupie, ja tempo spacerowe, kolo mnie nie wyprzedza, i jedzie tak dluzsza chwile. Juz wkurwiony ze mi tak na dupie siedzi , wyjede i zajebie. Mam dobrą pałe policyjną w samochodzie, mysle sobie "zaraz wyjde i zajebie w tryby z pały" kolo nagle mnie wyprzedza i zaczyna sie akcja. Wyprzedza mnie i patrze sie jak na gówno ( w kwesti na mnie ) Mysle sobie, o co mu kurwa chodzi, ale rozwscieczony siedzenimem mi na zdrzaku zazynam przyspieszc ( po tym jak juz mnie wyprzedził ) co widze ?? to :

Dobra, zaczyna mi odjdzać , koniec dwojki - trojka juz go dochodze powoli. Chyba nie dizel. Dojedzamy do malego ronda, robi sie tloczno. Kolo wyskakując z ronda odrazu lewy pas i napierdala samochody , ja za nim. Mam chytry plan. Za rondem jest prosta na koncu prostej 4 baaaardzo ostre łuki na których saxo pokazuje pazurki. Koniec prostej , jestem za handlarzynom w vectrze. Tak jak myslalem , mistrz prostej. Łuki, zaczyna lekko chamować , ale spoko, jedzie po łukach dosyc ostro. Widze ze podpiera sie lusterkami, ja pet w lewej , kiera w prawej i naluzaku zaczynam go cisnąc, migam dlugimi zeby szybciej jechał bo sie wlecze ( jakie 110 na liczniku ) kurwa, mistrz prostej , a na zakretach juz doooopa. Cwaniaczył wczesniej to mu teraz pokazuje. Wszystkie łuki na dlugich jade zeby przyspieszył, kolo widze ze lata w samochodzie jak glupi , od prawej do lewej , nie ma sie kubła co ... :D prosta, dluga prosta, dzikus zaczyna wyprzedzać wszystkich, kazdy jedzie wolno spokojnie do pracy tylko on, ja oczywiscie na zderzaku zeby go podkurwić. Udaje mi sie to bo widze nerwowe juz rucy u niego Nie moze mi odejsc ( pfffff, jak to !! przeciez ja mam tylko saxo, grata 6 letniego na felgach pomalowanych korektorem - napewno tak myslal jak mnie wyprzedzał , zasrany ) Dojedzamy do swiatel , on na prawym ja na lewym. Czerwone . Teraz najlepsze.
Kolo wychodzi do mnie !! i morde na swiatłach piłuje ze gówniarz jestem , zebym nie fikał . Ja mu cieta riposta :D - S.P.I.E.R.D.A.L.A.J marny handlarzyno ( oczywiscie lola juz łapie ) Chyba to rozwscieczyło :D podbiegł i otwiera mi drzwi, morde piłuje cos do mnie zebym sie jebał itd. To juz mnie tak rozjebało ze mówie " zajebie cie w tryby tandeciarzu" i wychodze, koles nagle sie odwraca i morde piłuje ze mnie znajdzie bo wie gdzie mieszkam ( czesto widuje ta vectre jadąc do pracy )
Wiem ze to nie kill ale panowie, kocham hanlowców.

ps. zaraz wysyłam maila do www.prema.com.pl zeby ogarneli troche swoich narwanych handlowców,
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

Co za bydlak bez szkoły...
sloma z butów mu wystaje ale juz wielki handlarzyna...
Bylo dać mu w tube.
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

motyla noga tez takich nie lubie :/ eM dobrze mowi trza bylo go posmyrgac tą pałą co wozisz!
acha szacun ziom za to SPIERDALA J :D
 
 

gaugan 
to byłem ja, Jarząbek
Cpt.


auto: Pilatus PC12NG
silnik:: P&W
moc: 1200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Villanoof

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

ale to sa debile jednak. jedzie obklejona fura, sluzbowe blachy i zachowuje sie jak qrwa dziwka bez szkoly podstawowej. ja regularnie pisze paszkwile z miejscem i numerem auta, piszac o reklamie jaka matoly robia tej firmie

prym wioda kierowcy z firmy Lyreco, takie wsioki co rozwoza sprzet biurowy. kazalem ojcu zmienic dostawcow, hehe, i tak tez zrobil. teraz pracuje nad tym w mojej firmie i zrobie to

a Ty sie misiek nie denerwuj, tylko napier.dalaj pala next time od razu :564:

ciao
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

Też widuję tego kolesia w Alejach. Jeździ jak debil.

Trzeba było go poczęstować policyjną pałą ;)
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

Michał napisał/a:
Kolo wychodzi do mnie !! i morde na swiatłach piłuje ze gówniarz jestem , zebym nie fikał . Ja mu cieta riposta - S.P.I.E.R.D.A.L.A.J marny handlarzyno ( oczywiscie lola juz łapie ) Chyba to rozwscieczyło podbiegł i otwiera mi drzwi, morde piłuje cos do mnie zebym sie jebał itd. To juz mnie tak rozjebało ze mówie " zajebie cie w tryby tandeciarzu" i wychodze, koles nagle sie odwraca i morde piłuje ze mnie znajdzie bo wie gdzie mieszkam ( czesto widuje ta vectre jadąc do pracy )
Wiem ze to nie kill ale panowie, kocham hanlowców.


Michał... to był kill intelektualny :D
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

hehehehe, odrazu sie luzuje .
Ależ mi saxo lata teraz .... :D dochodziłem go jak chciałem :D
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

ale maila im napisz... :)

swoją drogą myślę, że to jakiś Account Manager, bo zwykli handlowcy nie latają Vectrami ;)
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

anjas napisał/a:
ale maila im napisz... :)

swoją drogą myślę, że to jakiś Account Manager, bo zwykli handlowcy nie latają Vectrami ;)

Acount RedNeck Manager :)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

Kocham twoje opisy :D Cięta riposta zawsze działa :D Chłopaki mają racje, trza było pałe pokazać to by zmiękł :D Oczywiscie ta policyjna ;)
_________________
...
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

Bylo mu jebnac ziom :) Ale i tak zabiles go słowem co to by bylo dopiero jakbys wyciagna puder i torebke !! :DD To na bank jakis kierowniczyna marny byl myslal ze w robocie ma troche wladzy to bedzie rzadzil calym swiatem. I gratuluje ci opanowania :D
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

Moze nawet lepiej ze go nie jebnales w tym momencie, napisz najpierw maila. Mozliwosc ze go spotkasz istnieje, wiec wtedy mozesz wykorzystac jesli bedziesz w kiepskim nastroju. :)
Ja mam awersje do handlowcow w firmowych wozach: wiekszosc z nich pewnie nie miala do tej pory mocniejszego wozu, nagle dostali od firmy i piluja te samochody, nie wspominajac o zagrozeniu ruchu jaki stwarzaja przez brak umiejetnosci. Generalnie wole takich palantow puscic niz mierzyc sile z debilem. [/b]
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

krotko i zwiezle: LOL i gratki :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

nox 
Aż żal się spieszyć na tym forum
Mr. Cleaner


auto: XR2
silnik:: Kent 1.6
moc: nie wiadomokm
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

jadąc kiedysz Ojcem mieliśmy podobną sytuacjez przedstawicielem handlowym gość na swiatłach opuścil szybke i coś tam napier... a ze "Tatuś" był aqrat zły tego dnia zaje... mu plaskacza w lusterko :) i zrobił groźną mine i taki był finał sprawy gość się zamkna i szybko odjechał :) jak ja kocham tych przedstawicieli :)
_________________
www.MrCleaner.pl
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Paź, 2006   

bardzo mi sie spodobal ten opis to wrzuce i swojego killa (podwojnego)

co do handlarzy to nie wszyscy - ja tez pracuje jakby w handlu mam szybka fure i bardzo delikatnie zamiatam po drogach :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 9