Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Alfa Romeo 147 1.6 TS 2004r
Autor Wiadomość

Qukie 
XII wydział ksiąg wieczystych


auto: niebieskie :]
silnik:: na przedzie
moc: z tobą niech będzie.km
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: z wioski

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   [S] Alfa Romeo 147 1.6 TS 2004r

Witam,

Sprzedam moją Alfe 147 z 2004r z silnikiem benzynowym Twin Spark o mocy 120 koni. Auto posiadam od ponad dwóch lat (09.2015), przejechałem około 25.000 km i w tym czasie dokonałem sporej ilości wymian/napraw, aby auto było jak najbardziej sprawne i niezawodne. Poniżej krótkie podsumowanie wydatków:

2015: komplet opon Zeetex 800 pln, wahacze przednie górne TRW 500 pln, wymiana oleju i filtrów

2016: wymiana rozrządu wraz z pompą wody i wariatorem, olej i filtr 2200 pln, alternator i akumulator 1400 pln, łożysko przednie lewe SNR 250 pln, komplet tarcz i klocków hamulcowych z przodu i tyłu TRW oraz Ferodo 800 pln, komplet sprężyn obniżających Vogtland 399 pln, mechanizm szyby prawej oraz migacze boczne w kolorze czarnym 200 pln

2017: amortyzatory tylne Kayaba plus wymiana kilku gum 1000 pln, katalizator pionowy podwójny 1150 pln, łożysko SNR i piasta przednia oryginał AR prawe 350 pln, nowe opony Hankook Ventus na przód 600 pln (jednn Zeetex nabawił się bąbli przez zimę i nie uznano mi reklamacji), maty wygłuszające na drzwi 300 pln, mechanizm szyby lewej, zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów oraz zawias klamki 420 pln, końcówka tłumika 100 pln, wymiana oleju i filtrów,

zapewne są jeszcze jakieś rzeczy o których zapomniałem bo nie prowadziłem listy na bieżąco.

Na większość rzeczy z listy posiadam paragony, rachunki lub faktury (łącznie ponad 10.000 pln do tego robocizna) wszystko do wglądu i przekazania nowemu właścicielowi.


Auto jak na 13 latka trochę porysowane, przede wszystkim rysy parkingowe, plus wgniecenie z tyłu obok klapy, wszystko widoczne na zdjęciach. Auto w oryginalnym lakierze, bez szpachli. Wszystkie szyby oryginalne.

Skóra w środku zadbana bez dużych przetarć. Jedyny minus to wytarta kierownica po lewej stronie.

W aucie jest też kilka mankamentów: nie działa podgrzewanie foteli, a centralny zamek czasem wariuje blokując i odblokowując drzwi bez przyczyny.

Dodatkowo komplet opon zimowych (raczej tylko na jeden sezon) na felgach stalowych 15".

Przegląd ważny do 08.09.2018, a ubezpieczenie do 19.01.2018. Auto garażowane, użytkowane codziennie. Wyrażam zgodę na sprawdzenie auta w dowolnej stacji diagnostycznej/ ASO po wcześniejszym umówieniu.
Cena 9.999 oczywiście do negocjacji i to całkiem konkretnej. Auto na co dzień w Warszawie, ale czasem jestem na weekend w Łodzi i okolicach.

Gdyby ktoś chciał więcej informacji, zdjęć lub podjechać obejrzeć to zapraszam do kontaktu przez forum lub pod numerem 536-159-559 Tomasz

http://allegro.pl/alfa-ro...7034162051.html













 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12