Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Saxo vts z 2002 stan BDB
Autor Wiadomość

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   Saxo vts z 2002 stan BDB

Bylem dzisiaj ogladac vts 16v w sosnowcu wyglada Spoko ;] a tu teraz fotki przedstawie ;]
podloga bagaznika:




podluznica










Wiec klubowiecze co sadzicie???
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek VTS Śro 25 Sty, 2006, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Proste - małego OS'a zrobić trzeba czy nic nie klepie, nie trzeszczy itp a potem pojechać na kanał i oblookać dokładnie. I na pewno nie sugerować się zdaniem sprzedającego, takie furki zawsze są po przejściach.
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

z korozją na TY :D

lepiej kupić całego z zepsutym silnikiem niż poprawiac to co ktoś zjebał blacharsko.. ta podłuznica nie powinna mieć dziur!!

no i pogjęta podłoga oznacza że ktoś sie musiał wbić w ten samochód nieżle... rajdówka Janusza Majka po uderzeniu tyłem w jadący autobus miała tak pogniecioną podłogę..
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

KonradMK napisał/a:
Proste - małego OS'a zrobić trzeba czy nic nie klepie, nie trzeszczy itp a potem pojechać na kanał i oblookać dokładnie. I na pewno nie sugerować się zdaniem sprzedającego, takie furki zawsze są po przejściach.



ja cos sugeruje żeby podłogę dobrze obejrzec i na ramie sprawdzić czy prosty jest..
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Wlasnie wiec teraz zonk to jest i tak jeden z vts w bdb stanie,bo jak ogladalm juz pare innych to nawet kolesiowu poprawic szpachli tylko nawalil 10 kilo i pieknie wygladal w tym znalazlem tylko to zawiesznie jest oki, geometrja tak samo ok tylko podloga do wymiany i caly do konserwacji wiadomo w koncu to saxo vts 16v i pomalu nie smiga po drogach.korozja faktycznie jakis wiejski warsztat go naprawial,tak jak mechani powiedzial Mlotem 5 kilowym i wiadrem szpachli. ale reszta jest oki orginalne lampy ale spawane uchwyty chlodnica orginal i wentylatory szyba przedni nowa z 2004 roku resza syb oki z 2002 roku sa.Szpachla na tylnim blotniku i przednim prawym maska jest wymieniona tak jak i wzmocnienie czolowe tyl wiem;]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek VTS Czw 05 Sty, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Nawet nie trzeba na ramie, bo to w cholerę roboty. Podjechać tam gdzie robią geometrię - wszystko wyjdzie...
Zgadzam się z Łukaszem, że jeśli już kupować auto z defektem to zdecydowanie lepiej, aby mechanika była do roboty niż blacha... Silnik zawsze w najgorszym wypadku można wymienić, a blachę ... Jak to mówią "z kibla wanny nie zrobisz" :D
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

a jeszcze cos podloga jest igla nic nie gnije jest oki czyli palnika nie bylo ale za to podluznica, podloga i boczek sa pojechane.
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Powiedz jeszcze ile za niego chcą ?
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

nowa szyba - to już wiesz że lekko nie było. Najważniejsze żeby prosto jechał, 10 lat i tak nim śmigać nie będziesz więc zastanów się czy się opłaca.
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Wiec chlopaki co radzicie?? mechanik mowiel ze jest bity malowana byla polowa samochodu, tzn od strony pasazera caly malowany,pod siedzenia jest prosciutko wiec,ale zeby tak zrobic ta podloge,
P.S
Jednym slowem mojego kumpla
KUPIC i PIER...... dupa gdzies i zrobic tak zeby to jakos wygladalo, z przodem to tylko zakonserwoawac i czekac co sie bedzie dzialo.
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek VTS Czw 05 Sty, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

No skoro podłużnica oberwała mocno to nic dziwnego, że i szyba przednia poszła w pył.
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

18,5 tysia.
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Ja bym szukał dalej. To żadna okazja, a fura po mocnych przejściach.
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Wlasnie szyba poszla na 100% procen bo dostal w naroznik (podluznice)nie centralnie srodkiem,

[ Dodano: Czw 05 Sty, 2006 ]
szukam szukam i szukam i dalej bede szukal prawie 8 miechow szukam vts 16v wiec weteranem juz jestem :562:
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   

Posłuchaj
Samochód był udeerzeony w przód i tył . To fajnie ? moim zdaniem nie , zdecydownie nie. Szybe ja tez mam wymienioną bo zdjemowałem lusterko i szyba mi pękła.

Jesli uważasz ze to jest zle zrobione to nie widziałeś srebrnego saxo którego rok temu oglądałem za 30 tysi :) Też go oglądał piter, z zewnątrz rewela na zdjeciach a jak przyjechałem to sie klociłem z kolesiem zeby oddał hajs za paliwo bo samochód był w tragicznym stanie.

Ja bym nie brał, poszukaj za granicą, jak znajdziesz nie bitego daj mi znać , podam ci kontak do człowieka który mi pomógł sciagac mojego.


PS.UZYWAJ ZNAKÓW PRZYSTANKOWYCH ZIOM !!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12