Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Leszek Kuzaj w "Zakupie kontrolowanym"
Autor Wiadomość

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

JIMEK napisał/a:
fłaje...


Jimek - wytlumacz.. wiem, ze jest FOPA :D (faux pas) , a flaje? czy masz na mysli ( faute ) - pomylka? :)
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Nie on ma la myśli fleje, czyli że się troszku pobrudził :)
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Nie ma się co spinać, ale muszę jeszcze coś wytłumaczyć...

Uważam, że Kuzi jest dobrym kierowcą. Kiedyś na niego psioczyłem, ale ostatnie lata są jego. Z drugiej strony jakbyś tyle aut rozwalił co on, to jeździłbyś tak samo dobrze, może lepiej, bo jakiś mega talent z niego nie jest...

Jak na razie Twojego intelektu nie obraziłem, wręcz przeciwnie, przeczytaj dokładnie.

Widocznie mamy różną percepcję. Mi się akurat ten jego bucowaty styl bycia spodobał...
Na zasadzie odmiany, bo już mi się rzygać chce jak słucham Hołka, który jest taki idealny, wszystko chwali,itd, precz z polityczną poprawnością...

A co do aut... Wiadomo to kwestia gustu, Ty się jarasz Jagem czy Rangem, ja nie, kwestia gustu. Faktem jest, że Kuzaj przyjechał 911(997) Turbo. Lans do sześcianu, a Walter Rohrl twierdzi, że ten prosiak jest szybszy niż B-grupa, która się ścigał. Jakbym się bujał takim autem to też bym chuja wbijał w te wynalazki, które tam podstawili.

Wedle mojej opini program jest z dupy, Kornacki nadaje się, żeby mi boczne szyby w Clio zachlapane błotem czyścić i mojemu staremu w E felgi myć. Tak nie poprawnie kończę tego posta.

Z mojej strony luz Jimek, każdemu się coś innego podoba i szanujmy to...

Pozdro
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Nie dośc że jezdzi tą 911 to ona w dodatku nie jest jego tylko to służbówka, więc czego więcej chcieć :D Ciekawe czy u niego tak jak u większości innych kierowców mozna poznać ze jedzie firmówka po skakaniu przez progi zwalnijące :D
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Marek23 napisał/a:
Wedle mojej opini program jest z dupy, Kornacki nadaje się, żeby mi boczne szyby w Clio zachlapane błotem czyścić i mojemu staremu w E felgi myć


hehe potem podeslij pedalka zeby mi wypucowal oponki ;)
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Michał napisał/a:

Konrad lubi jak sie z jego starej nabijamy, a anjas bardziej wysublimowane zarty :D

Halla boys !!


[w tym miejscu był bardzo chamski żart o starej Michała ale go ocenzurowałem przez wzgląd na miłość bożonarodzeniową]

PS Twoja stara świetnie wychodzi na zdjęciach...

;)
 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

oki - widziałem i ja, więc się wypowiem NA TEMAT (tak - dla odmiany :P )
Kornacki - może wiedzy nie ma imponującej, ale mało też nie wie (na pewno więcej niż ja ;) ), jakoś ostatnio nawet go zaczynam lubić, mimo wcześniejszej niechęci, z Kuzajem ewidentnie jakiś speszony był
Kuzi - chyba przesadnie prezesił, irytowało mnie czepianie się kolorystyki wnętrza (że niby nie może se innego koloru zamówić czy jak??), ogólnie raczej go lubię niż nie, więc bedę nieobiektywny, podobała mi się bardzo podnieta obu (Kornacki ścigający od paru lat i - przede wszystkim - Kuzi, racer od zawsze, kierowca testowy porsche) dźwiękiem i przyspieszeniem ferrari.

Jest jedna rzecz, której po prostu nie mogę w tym programie znieść - opinia ekspertów. Niech sobie w dupę wsadzą "eksperta", który mówi pierdoły i któremu się wydaje, że vw, toyota i skoda są fajne, makarony i francuzy są do dupy, bo tak mu kiedyś kolega na giełdzie powiedział (bo tylko tak sobie tłumaczę to, co czasem słyszę). Ostatnio - gość kupował furacza za 40 tysi, jedna z propozycji - grande punto 1.4, ekspert - ciulate plastiki wewnątrz, nienowoczesny silnik, spore zużycie paliwa, podsumowanie grande punto - niezłe materiały wewnątrz (o niebo lepsze niż w poprzednim punto i co najmniej przeciętne w klasie) i oszczędny, nowoczesny silnik (1.4 z grande punto to zupełnie nowy silnik). W tym odcinku, chyba ten sam ekspert o reńdżu: tarcze hamulcowe mają średnicę 13", czyli tyle, ile całe koło w fiacie grande punto. Grande punto najtańszy ma 15" :549:
Oki - tyle chyba :)
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

polll 
sram.. jak pani pies


auto: Audi
silnik:: AJL
moc: 180km
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Lublin

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

heh ci eksperci z ZK sa do bani piepsza takie glupoty... ze az sie sluchac niechce :D
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Marek23 napisał/a:
mojemu staremu w E felgi myć

Jak nauczy sie na E twojego starego, to podeślij go do mojego starego, przynajmniej już będzie wiedział jak sie te fele myje! :P
_________________
...
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 27 Gru, 2006   

ja juz swoje powiedzialem i nie bede sie powtarzal, jedyne co to:
Marek23 napisał/a:
Nie ma się co spinać
ja sie nie spinam, serio siedze sobie na luzie i sobie stukam w klawisze...
Marek23 napisał/a:
rzygać chce jak słucham Hołka
ja tez za nim nie przepadam i jego gadaniem o bezpiecznej jezdzie cieplutkim glosikiem ale z drugiej strony, wiesz co, on akurat glupi nie jest i slyszalem jak nie raz, nie dwa, jak sklecil zdanie podrzednie zlozone... Bo u kuzaja nie bylem swiadkiem tego procederu...
Marek23 napisał/a:
Ty się jarasz Jagem czy Rangem,
rangiem moze i tak, owszem, ale jagiem? nie kupil bym chyba takiego auta...

no nic... ja juz ide na emeryturkie w tym temacie :D peace and love
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 27 Gru, 2006   

a i tak na koniec wygrywa Martyna W. - jej komentarze sa zenua. A teraz zacytuje najlepszy (specjalnie dla JIMKA).

W czasie testu H2 lub H3 - "takim samochodem jezdza zakompleksieni mezczyzni ktorzy musza sobie co nieco powiekszyc, dla mnie np prawdziwym samochodem dla prawdziwego mezczyzny jest Mini Cooper" - i tutaj pozostawiam to dla waszego komentarza....
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Śro 27 Gru, 2006   

Bad-i napisał/a:
dla mnie np prawdziwym samochodem dla prawdziwego mezczyzny jest Mini Cooper

hahahahahahaha, auto dla prawdziwego meżczyzny :D Chyba dla prawdziwego geja ;)
_________________
...
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Śro 27 Gru, 2006   

strick napisał/a:
Bad-i napisał/a:
dla mnie np prawdziwym samochodem dla prawdziwego mezczyzny jest Mini Cooper

hahahahahahaha, auto dla prawdziwego meżczyzny :D Chyba dla prawdziwego geja ;)


:D
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

Nie, no ja tam na Coopera S nie dam złego słowa powiedzieć. Fakt, trochę za guby, ale fajnie skręca i z nowych hothatchy do zabawy na krętym chyba najlepszy. A poza tym kobitki lubią panów w nowych mini, może nie te starsze, ale takie szkolne dziwki się jarają. Przetestowałem na Helu z ziomem, wzieliśmy Mini od Diversa. Dziewczynki podjarka max, a dwóch kolesi nas od geji wyzwało(odszczekali jak się spytaliśmy czy można nos złamać)... Więc tak to wygląda z tym mini.

Ale Martyna jest tragiczna, pysk ma do radia,a nie do tv...
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

Marek23 napisał/a:
A poza tym kobitki lubią panów w nowych mini, może nie te starsze, ale takie szkolne dziwki się jarają.


w sumie rok 2006 dobiega konca ale ten tekst moze kandydowac na tekst roku :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 12