Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F}Świadek koronny
Autor Wiadomość

Rudello 
Nazywam się Bond...


auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 171km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: warszawa

Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   [F}Świadek koronny

Filmwep.pl
Skruszony gangster "Blacha" (Robert Więckiewicz) składa zeznania, które obciążają największych mafijnych bossów. Staje się najpilniej strzeżonym w Polsce świadkiem koronnym.
Tylko dziennikarzowi Marcinowi Krukowi (Paweł Małaszyński) udaje się do niego dotrzeć i namówić na jedyny wywiad. Gangster nie wie jednak, że Marcin ma osobisty powód, dla którego chce się z nim spotkać twarzą w twarz.
Dziennikarzowi towarzyszy operatorka kamery Iwona (Urszula Grabowska). Delikatna i krucha nie pasuje do świata, który pochłonął Marcina. Ukrywa przed nim swoją miłość i nieświadoma jego tajemnicy, towarzyszy mu przy wywiadzie, który na zawsze odmieni ich życie.
"Blacha", ujawniając tajemnice mafii, pokazuje swoje dwie twarze: bezwzględnego bandyty, ale i człowieka, który dla ukochanej żony (Małgorzata Foremniak) zdecydował się na układ z policjantem (Artur Żmijewski)

Rudecki:
Film średni. Niczego nie wnosi, bez płęty. Bardziej nazwałbym go serialem, niz filmem. Recepta ktora chyba sie posugiwali tworcy byla taka żeby zebrac najpopularniejszych aktorow:Paweł Małaszyński,Robert Więckiewicz,Artur Żmijewski ,Młgorzata Foremniak,Mciej Kozłowsk,Janusz Chabior,Mocnia Dryl,Krzysztof Globisz,Szymon Bobrowski,Andzrzej Zieliński,Andzrzej Grabowski. Zrobić kryminał bo takie filmy sie najlepiej oglada w polsce, zrobić mega promocje i czekać na $$. Pomysł dobry, sprawdza sie w usa ale historia (chyba oparta na faktach, tak cos slyszalem) jest przecietna, takie rzeczy to sie opowiada np. przy ognisku. Moze stad moja ocena bo filmow,seriali o mafii polskiej i przestepcach, policjantach czy oficerach jest duzo i trzeba sie nameczyc zeby zrobić cos ciekawego i nowego.
Do tego jak w przypadku Krwawy diament, watek milosny z operatorka hmm.. Jak reklamy podczas filmow w tv,nudny i niepotrzebny.
Podsumowojac, mozna zobaczyc jak polskie kino sobie radzi, ale zeby nikt nie narzekal ze wydał $$ na bilety i popcorn. Lepiej kupić stanik i przed spotkaniem z dziewczyna wrzucic go na tylne siedzenie auta. Bedzie sie wiecej akcji niz w filmie. :D
 
 
 

FreeMan 
gryżli
FreeTataMan

auto: espace i rs
silnik:: 175 i 265
moc: 175 i 265km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: P-no

Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   

Popieram.

Generalnie nic sie nie dzieje, straszne dluzyzny... bardziej przypominal mi serial "Alfabet Mafii" niz film kryminalny.

a najlepsze bylo to ze na 30 sek przed koncem filmu powiedzialem do mojej Żony -"cyt. no to moze sie teraz rozkreci.." a on sie wlasnie skonczyl.

Moim zdaniem film o niczym i bez wiekszego sensu.

-> niepolecam <-
 
 

BaRtO_206GT 
wiosna lato jesień zima


auto: 206GT
silnik:: EW12J4
moc: xxxkm
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: Piaseczno

Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

Wczoraj na tym bylem.. szczerze mowiac lepiej sobie obejrzec na kompie niz wybierac sie do kina.. nie zrobil na mnie zadnego wrazenia.. Malaszynski ktorym tak sie wszyscy zachwycaja jak dla mnie byl do dupy... poszedlem jedynie przez wzglad na tematyke ktora wydawala sie ciekawa i Wieckiewicza ktory jest ostatnio jednym z moich ulubionych aktorow.. ogolnie mozna zobaczyc ale zadne halo..
_________________
www.08PSS.pl - Cat Cams/ Fujita/ Magnaflow/ Milltek/ Momo/ Samco/ Woessner
Peugeot 206GT:
Stage I: 170,8 HP przy 6949 rpm/ 207,2 Nm przy 5186 rpm/ masa: 940 kg
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

Film może i średni, ale Robert Więckiewicz gra naprawdę dobrze. Za to Małaszyński to porażka...
 
 

polll 
sram.. jak pani pies


auto: Audi
silnik:: AJL
moc: 180km
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Lublin

Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

w sobote bylem na tym filmie i szczerze mowiac film sredni :) ale dosc ciekawe go sie oglada :) nawet kilka smiesznych motywów bylo :) hehe
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.
 
 
 

sosna8
[Usunięty]

Wysłany: Śro 07 Lut, 2007   

A ja zabrałem swoją kobietę na premierę w piątek...nie żałowaliśmy bo film według mnie naprawdę dobry...choc końcówka troszke mnie zbiła z tropu i pozostał jakiś niedosyt...nie wiem jak to wytłumaczyc czego mi brakowało

generalnie obsada świetna i każdy zagrał swoją rolę według mnie znakomicie...każda postac była inna i aktorzy potrafili to pokazac...mnich, kowal, skalpel czy blacha...wszyscy na prawde ekstra oddali swoje postacie...nawet foremniak która prawie nic do powiedzenia nie miała to jednak jej wizerunek w filmie pasował do klimatu

a do małaszyńskiego bym się nie czepiał...miał zagrac sflustrowanego troche zagubionego dziennikarzyne...taką piz.de troche i tak wyszło...nie jego wina że tak go obsadzili

tak samo moznaby się przyczepic do Żmijewskiego...ale jego rola też była jaka była...nie wybierał

warto pójśc
 
 

FreeMan 
gryżli
FreeTataMan

auto: espace i rs
silnik:: 175 i 265
moc: 175 i 265km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: P-no

Wysłany: Śro 07 Lut, 2007   

Marek23 napisał/a:
Film może i średni, ale Robert Więckiewicz gra naprawdę dobrze. Za to Małaszyński to porażka...


Dokladnie.... ale film musieli promowac Małaszynskim, bo przeciez to amant z MagdyM !
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 07 Lut, 2007   

FreeMan napisał/a:
ale film musieli promowac Małaszynskim


w ogole mi ten facet nie podchodzi. gladka morda wylansowanego przez jeden serial wiesniaka. nie zebym mial cos do ludzi, ktorzy osiagaja sukces, a pochodza z prowincji ale w ogole do mnie nie przemawia.. do roli amanta pasuje i tego powinen sie trzemac - mysle, ze jego 5 minut szybko sie skonczy, a pozniej tylko nastolatki beda robily na jego widok wielkie WOW !
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Śro 07 Lut, 2007   

ja nie ide na to do kina bo widze po samej reklamowce ze to , polisz mega produkcjon czyli kiszka , zrobili by film o milosc czy cus bo w sensacjach to kiepsko nasza kinematografia siedzi albo niech juz nastpna komedie zrobia z nowym rekordem slow kurwa i czarusiem i lindka
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

nie oglałdem i nie czytałem waszych wypowiedzi ale powiem jedno. Polacy nie potrafią robic filmów!!!

peace
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

Alternatywy 4
Zmiennicy
Killer
Chłopaki nie płaczą
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
Kogiel Mogiel
Autostrada do nieba
Miś
Sami swoi
Nie ma mocnych
Kochaj albo żuć.

Tak polacy robią bardzo słabe filmy :D
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

Może chciałes napisać ze polacy nie robią dobrych filmów sensacyjnych ?? Moze ze TERAZ nie robią dobrych filmów ?
 
 
 

BaRtO_206GT 
wiosna lato jesień zima


auto: 206GT
silnik:: EW12J4
moc: xxxkm
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: Piaseczno

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

Nie wiem jak wy ale ja zajebiscie lubie polskie filmy :D

Wlasnie sobie sciagnalem takie produkcje jak Pilkarski Poker i Wielki Szu :D wczoraj w telewizji byl film pt. "Poszukiwany, poszukiwana" smialem sie jak glupi :D

Mysle ze spokojnie do filmow sensacyjnych a w sumie to do seriali mozna dodac Ekstradycje..

Podobal mi sie tez "Vinci" i "Sfora"
_________________
www.08PSS.pl - Cat Cams/ Fujita/ Magnaflow/ Milltek/ Momo/ Samco/ Woessner
Peugeot 206GT:
Stage I: 170,8 HP przy 6949 rpm/ 207,2 Nm przy 5186 rpm/ masa: 940 kg
 
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

stare polskie filmy sa swietne i seriale tez ale nowe są do bani. Ciesze ze sie domysliłes ze chodzilo mi o nowe i tym bardziej o kino akcji :) Brakuje nam dobrych scenariuszy, pomysłów i inwestorów (chociaz i to moze by sie znalazło jak by romek polanski chcial robic good film w PL)
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

A ja tam lubie polskie filmy, bardzo fajnie mi się je ogląda bo przynajmneij rozumiem wszystkie podteksty i żarty sytuacjyjne, polskie komedie sa najlepsze :D
No i do tego lubie strasznie Austina Powersa, choć niektórzy uwarzają ze to denny i głupawy film to ja go lubie i mnie śmieszy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 12