Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[tv] Nowe magazyny w tvnTURBO
Autor Wiadomość

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   [tv] Nowe magazyny w tvnTURBO

czas czasu tuningu jest policzony (OPT, szybcy i stylowi), SPORRRT to ma byc najlepszy program o tematyce rajdowej, GP o f1, a nowe odcinki top geara tez juz niedlugo...




z tvnturbo.pl:

OPERACJA TUNING

Premiera: w każdą niedzielę o 9.30


Co TEDE, najbardziej znany polski raper, i towarzysząca mu piękna kobieta mogą zrobić ze zwyczajnym samochodem?

Znając szalone pomysły TEDEGO można spodziewać się wszystkiego... "Operacja tuning" to zakręcony program o tuningu samochodów. TEDE, miłośnik i kolekcjoner samochodów, pokaże, jak bardzo można ulepszyć, ale też… zepsuć samochód. Z prawdziwą bezwzględnością będzie tępić tzw. "wiejski tuning", bo niektórych rzeczy z autem po prostu robić nie wolno! Ponadto, w każdym programie prezentować będziemy nowości car audio i relacje z imprez.

___________________________________

SZYBCY I STYLOWI:

Premiera: w każdą niedzielę o 10.00


Zwolnij i wyłącz silnik! Wreszcie ktoś wymyślił serial dla pasjonatów szalonej jazdy, dla tych, którzy lubią wdychać opary benzyny i wsłuchiwać się w ryk silników.

Serial na najwyższych obrotach, przy ekstremalnej dawce adrenaliny, który co tydzień dostarcza Wam informacje o przygotowaniach do słynnych rajdów Cannonball Run, czy Player's Run. Ponadto, na bieżąco dowiadujecie się o najnowszych osiągnięciach i technikach w Driftingu.

Jeszcze nie wiesz jak pokonać prawa fizyki, skręcić w prawo, ustawiając koła w lewo? Nie widziałeś Drag Racing, czyli jedynego na świecie palenia gumy na asfalcie, szaleństwa, któremu ulegają rzesze miłośników motoryzacji w Nowej Zelandii i w Stanach! Mieszkasz tam, gdzie wyścigi na ulicach, czyli Street Racing są nielegalne i zakazane? Chcesz wiedzieć, na co naprawdę stać twoje cztery kółka?

No to rzuć wszystko, usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i sącząc coś chłodnego, zobacz wyczyny prawdziwych szaleńców, dla których szybkość i dreszcz adrenaliny liczą się ponad wszytko!
To już jest Twój ulubiony program!

_________________________________________________

GP NA TORZE
Premiera: w każdą sobotę o 21.10


Grand Prix Formuły 1 nie da się porównać z żadnym innym sportem. To nieprawdopodobna szybkość, ogromne emocje i prestiż.

Program GP Racing przedstawia kulisy słynnych Mistrzostw Grand Prix w 2005 roku. Ciekawe wywiady, wiele opowieści o drużynach i kierowcach, dogłębne analizy i przegląd najważniejszych momentów, których próżno szukać w sprawozdaniach z wyścigów. Informacje na temat fascynujących technicznych szczegółów sprawią, że widz poczuje się tak, jakby sam siedział za kółkiem i pędził z zawrotną prędkością.

____________________________________________________


SPORRRT

Czas trwania: ok. 30 min
na antenie od 23.02
Prowadzący: Wojciech Garbarz

SPORRRT to magazyn dla miłośników szybkości, adrenaliny i ryzyka. Wszyscy miłośnicy sportów motorowych będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi dyscyplinami. W programie relacje z mistrzostw Polski we wszystkich odmianach od rajdów samochodowych, poprzez wyścigi, rajdy pustynne, rallycross, oraz wyścigi górskie. Udamy się w świat, wszędzie tam, gdzie polscy kierowcy rywalizować będą w czemionatach globu czy Europy.

____________________________________________

TOP GEAR - NOWA SERIA

Premiera: w każdą sobotę o godz 10.00


Legendarny brytyjski program tylko na antenie TVN Turbo! Testy samochodów, prezentacje, studio z publicznością. Top Gear to gwarancja najwyższego poziomu.

Ulubiony program motoryzacyjny na calym świecie powraca w nowych odcinkach. I tym razem Jeremy Clarkson wraz z dwójką przyjaciól James'em i Richard'em nie pozostawiają suchej nitki na żadnym z aut. Nikt nie przetestuje auta tak jak oni. Szalone pomysly, ekstremalne zadania i niewykonalne zakłady. Oni nie boją się krytykować!!!

Pełen angielskiego humoru, który rozbawi wszystkich, peł en satyry i ironii Top Gear bije rekordy oglądalności w całej Europie. Nowe odcinki zobaczysz tylko w TVN Turbo!!!

ZAPRASZAMY!!!
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

dotychczasowa ramówka była słaba niestety... i nie chodziło już o same programy tylko ich jakość.
Jeśli za zmianą nazwy nie pójdzie zmiana stylu prowadzenia programu, montażu, ujęć i doboru muzyki to bedzie skucha taka jak jest w tej chwili i oglądalność na poziomie 2%
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

Dobre, dobre... Szybcy i Stylowi są śmieszni. Kto widział, jak na serpentynach koleś z programu wyleciał Viperem i spadł z 10m w dół na drzewka.

Tedego nie lubię, kiedyś poznałem, prymityw,koksiarz i zero gustu jeśli chodzi o samochody. Ale zobacżę z ciekawości.

SPORRRT

To coś dla Pana Marka, zobaczymy i ocenimy.
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

Ogladałem ostatnio OPT i jakoś mnie nie zachwycił! Może dlatego ze byłem pół przytomny :D
_________________
...
 
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

Marek23 napisał/a:
Kto widział, jak na serpentynach koleś z programu wyleciał Viperem i spadł z 10m w dół na drzewka.


tak tak... hehehe!! dobre typy... jakoś się Pani nie zmarwił bardzo.... w tym tygodniu skylinem śmigali po górach... ladnie droftują Panowie tam!
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

a.. to taki australijski program..
widziałem.. lipa - znowu zle tłumaczyli
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

ja tez nie uwazam ze tede to dobry pomysl a piszac o spporrrcie to dokladnie pomyslalem sobie 'temat dla marka' :D

[ Dodano: Wto 20 Lut, 2007 ]
wlasnie GP leci
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

Jeszcze nie widzialem wiec nie powienien sie wypowaidać ale mam nadzieje że sporrrt będzie na jakimś przyzwoitym poziomie, bo od dawna nie mamy programu o sportach motorowych z prawdziwego zdarzenia.
Bardzo chętnie zobacze równiez nowe odcinki Top Gear :)
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

A ja lubie Tedego, śmieszny gość, choć rzeczywiście łatwiej się dogadać z Kołczem. Tede żyje troche w swoim świecie.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

Cytat:
ja tez nie uwazam ze tede to dobry pomysl a piszac o spporrrcie to dokladnie pomyslalem sobie 'temat dla marka' :D


A jeszcze do tego Marek chory i siedzi w domu. Zaraz obczaję kiedy leci i ocenię.
Tede, wiadomo, siła popkultury, ale ten spaślak jest wyjątkowym osłem. Jak matoł kiedyś znowu wbije na imprezę snowboardową to nawet piątala nie przybijam. Wrrr...
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 21 Lut, 2007   

heheheh ja tez lubie tedego. Moze dlatego ze nie jest jak kazdy polski ziooooooooooom , i nie spiewa ze jest zle, ze palimy trawe na rewirach i klatkach ,tylko zapodaje bity w stylu bouncuj dziwko :D
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 21 Lut, 2007   

Michał napisał/a:
stylu bouncuj dziwko :D


no, a kto jak nie Ty umialby to ocenic :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ja chyba lubie Tedego. kiedys za nim nie przepadalem ale to dlatego, ze zbyt popularny nie byl.. nie interesowlaem sie - cos tak kieds uslyszalem i uznalem, ze prawda. dzisiaj jednak uwazam, ze robi smieszne piosenki i geba sie smieje jak sie tego slucha :D

zobaczymy co wymysli na temat aut.
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 21 Lut, 2007   

no wiadomo michal ze go lubisz czarnuchy sie wspieraja.
qrwa qrwie łba nie urwie
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Śro 21 Lut, 2007   

JIMEK napisał/a:
no wiadomo michal ze go lubisz czarnuchy sie wspieraja.
qrwa qrwie łba nie urwie


Buhahaha :D
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Śro 21 Lut, 2007   

Miałem okazję powspółpracować z Tedem i Kołczem na gruncie "zawodowym". Naprawdę śmieszni goście, luzacy... ale co dziwne nawet pracowici - tego bym się akurat po nich nie spodziewał. Choć liczyć można raczej na Kołcza niż Tedego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12