Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: k-mart
Śro 11 Kwi, 2007
Samochód... fajny i ciekawy
Autor Wiadomość

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

ale chodzi o to, że np rozrząd mam wymieniony, pewny przebieg, płyny oleje powymieniane, i nic nie zapowiada żeby coś się sypnęło ;) i oby tak zostało narazie :)
ale i tak myślę co tu ew kupić...np chyba że dostanę podwyżke :D
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Dobra teraz ja zadam pytanie....
chcialbym kupic nsxa ale sie waham.
Powiedzcie mi czy mam go kupic czy nie? :)
A moze tarpana? A moze rower?
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

fakt że tak to wygląda ;)
ale co poradzić... możesz zamknąć temat i to skończyć jeśli chcesz...
tyle że aż takich rozbieżności chyba u mnie nie ma :P
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

sharx no offence, ale chcesz cos kupić ale nie wiesz co. Kupisz samochód za 15 kafla, to w sumie zaplacisz za niego 18 . Po co zmieniać w takim razie, szczególnie ze ciagle piszesz ze twoj korsarz jest w mega stanie itd itp ?
Wogole po co zmieniać, z zasady ??
eM dobrze napisał , ja to bym chciał lambo ale duzo pali, a moze nyse bo pakowna. itd itp.

ps. ten tekst ze vtsów jest duzo to bardzo ciekawy . Jesli jest duzo to znaczy ze chyba to są niezłe samochody, a pozatym , duzo .... no powim ci ze w warszawie jedza dwa niezydentyfikowane vtsy jeszcze. Czyli te nasz plus 2 , to jest jakies MAX 15 sztuk.
Ogrom, prawie tyle co astr classic
 
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Michał, nie zrozum mnie źle, ale saxo poprostu nie jest w moim stylu...jest ich dużo, bo to chyba jedne z najlepszych osiągów, najmłodszych roczników w takich pieniądzach... i możliwe że jest też super samochodem, ale tego już nie wiem :)
właśnie jak na sucho wszystko przeliczyłem, to masz rację z tym że z 15 robi się 18... i to jest bida :/
nie mówię że corsa jest w mega stanie, ale napewno nie jest padłem, i przez jeszcze jakiś czas nie będzie wymagała inwestycji :)
powód zmiany pisałem w pierwszym poście... studia...
także zamknijcie temat, albo jeszcze coś się wypowiedzcie, bo każda wypowiedź coś wnosi...
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Właśnie nie jest ich dużo, to ze na tym forum stanowia przewage nei znaczy ze ogólnie też jest ich dużo, jako inne auta które byś chciał podałeś Civica VTI, Puga 206 s16 i renate 19 i uważasz zę tych aut jest w polsce mniej? :D
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Twoja korsa napewno jest w dobry stanie, jako ze masz dostep do aso opla. Tylko , masz fajny , nowy samochodzik, który mało pali, który sie nie psuje to po co zmieniać

Ja to rozumiem tak, ze chcesz zmienić bo jest za mało hot ta korsa.
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Spokojnie... moze ktos ma jeszcze cos do dodania...
topic jest akurat bardzo dobry i nie wiem czy go nie przykleje albo dodam do jakiegos FAQ.
A to ze sobie robimy z Ciebie LOL'a to juz specyfika tego forum :)
HOWGH :D :D
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Corsa jest hot enough ;)
jak mnie zaczną duże fiaty objeżdżać to wyjmę kanapę i koło zapasowe(bardzo mądre posunięcie wiem :D ) i będzie dobrze... ale powiem tyle, że do dobrej zabawy wystarcza w zupełności... nie jeden nie wie co to jest GSi na drzwiach, a to nie rodzaj wyposażenia :)
a to że r19 jest dużo to fakt, ale 16v niestety mało widziałem... a pugów też raczej dużo...ale nie wiem czy w lbn jest jakiś :570:
a cors chyba z tego najmniej, przynajmniej jak ja kupowałem, to było kilka tylko :)
 
 
 

206 Gti 
bulion czy brulion?
Ulubieniec forum


auto: Mercedes
silnik:: 3.5
moc: 272km
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

sharxhunter napisał/a:
206 s16(dalej nikt nic nie powiedział)


Co ja moge Ci powiedziec ... na ten temat ...

Auto Fajne Bardzo Ładne ale w tym przedziale cenowym do 17 Tysięcy .... To nie wiem czy kupisz coś zdrowego ....

Można szukac... Ja na Twiom miejscu kupił bym Proste 206 GT .. za jak najmniej i za reszte zrobił remont u tak chwalonego Tutaj Adamata ....

W każdym razie to najładniejsze Auto z proponowanych tutaj .. Napewno nie najszybsze i nie najmniej awaryjne .. ale NAjładniesze..

Spalanie :

Miasto Pow. 10
Trasa 120-110-130 - 7.6 Na dystansie 2400 km - sprawdzone Chorwacja :D
_________________
 
 

nox 
Aż żal się spieszyć na tym forum
Mr. Cleaner


auto: XR2
silnik:: Kent 1.6
moc: nie wiadomokm
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

przeczytałem ten cały topik i brzmi to totalnie bez sensu .

Dostałeś rożne propozycje i opinie VTS dla ciebie jest za dużo hmmm no ja znacznie więcej widziałem pugów s16 renatek 16v niz vts'ów no cóż....

tak dla przykładu na allegro jest aktualnie znacznie więcej cors c gsi niz saxo vts.

idać dalej szukasz auta do 15 tys wnioskująć z allegro za swoją corse mozesz dostać około 25tyś zalezy ci na odłozeniu tej kasy? bo po za tym niewiedze zadnej oszczędności w zmianie na który kolwiek z tych samochodów które wymieniłeś z załozenia będą starsze i bardziej awaryjne
_________________
www.MrCleaner.pl
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Cytat:
idać dalej szukasz auta do 15 tys wnioskująć z allegro za swoją corse mozesz dostać około 25tyś zalezy ci na odłozeniu tej kasy? bo po za tym niewiedze zadnej oszczędności w zmianie na który kolwiek z tych samochodów które wymieniłeś z załozenia będą starsze i bardziej awaryjne


o to mi chodzilo Nox - tez wczesniej o tym mowilem rekinowi- bo gdybys zmienial furacza na jakiegos 1.2 - 1.4 to rozumiem.. koszty eksploatacji spadaja i mozna zaoszczedzic te pieniadze duzo szybciej - a tutaj nawet jesli zaoszczedzisz te 6 - 7 tysiecy to bedziesz musial zrobic jakis maly przeglad tego nowego auta, ubezpiecznie - tak samo duze itd... i zostanie Ci jakies max 5 - nie wiem jak studia na KUL :) ale to nie jest zbyt wiele jak na zaoczne.. placac na raty i pracujac spokojnie sobie odlozysz na czesne..

pomysl - bo dla mnie od poczatku ta "zamiana" jest mocno watpliwa.. malo w niej racjonalizmu.

widze, ze moja wypowiedz tylko popiera przedmowcow - wiec jeszcze raz: przemysl czy warto.
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

lagadula
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Też tak uważam.
Jeśli ktoś chce zaoszczedzic kasę, lub zainwestować, to sprzedaje wóz np warty 25.000 PLN i kupuje jakieś toczydło za 5000 PLN. W takiej sytuacji nie ma sentymentów. Jeśli ty planujesz wydać 15.000 na zakup, a trzeba bedzie jeszcze zainwestować to jaki sens ?? W myśl powiedzenia "Zamienił stryjek siekierkę na kijek".
Do tego wszystkiego zaproponowalismy ci chyba wszystkie rozsadne pojazdy na rynku, które nie wpedzą cie w kłopoty, ty wybrzydzasz ze jest ich "za duzo" ?? Chcesz kupic jakiegoś egzotyka i za dwa lata sprzedać go za połowę ceny i przeinwestowany bo trzeba było wszystko wymienic ??
Masz dobry, ładny,szybki pancerny wóz. Po co kombinujesz ?? Jesli chces kasę na studia - znajdz dobra robotę.
Zresztą kupienia straego wózu + przeglady + potencjalne naprawy + paliwo + studia to wcale nie lepszy układ niż corsa + paliwo + studia ??
NO chyba że ten topic to tak z nudów, to sorry, dywagujmy dalej.
P.S. Wszystkie powyższe wynużenia sa moim doswiadczeniami i dobrze ci radze - nei kombinuj.
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

imho jak chcesz oczędzać to poprostu zmniejsz wymagania co do auta, kup coś starego co jakkolwiek jezdzi za powiedzmy 3-5tyś z nastawienem ze zakatujesz to do konca i tyle a reszte odłóż. Ew jakies bardzo ekonomiczne nowe małe auto którego koszty utrzymania są praktycznie zerowe i będziesz bezstresowo jeździł tyletylko że wolniej za to duuuuużo taniej.
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Sob 31 Mar, 2007   

kurwa wypisałęm się w chuj i mi zjadło przy logowaniu... strzeszczę się - jak się nie ma kapuchy to nawet jak byś nie wiem jak bardzo chciał mieć 100 koni litra w 20letnim sang jongu sprowadzonym z mozambiku jako mienie przesiedleńcze swojej starej ;) to bez KAPUCHY, tony KAPUCHY nichuja nie zrobisz. a ty chcesz przecież oszczędzać! zostaw sobie corse bo na stare pudło które chcez kupić wydasz w perspektywie kilku lat dużo więcej kasy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14