Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał
Wto 01 Maj, 2007
Jakby ktos widzial zdrowa R5
Autor Wiadomość

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

buehehehe parę lat jeździłem szrotami (sztuk 4) i każdego z nich sprzedałem ze stratą co najmniej 2-krotnej wartości jego zakupu. jeśli stać cię na to żeby kupić auto za x, zrobić je za 2x a potem sprzedać za 1/2x to albo jesteś nienormalny albo obrzydliwie bogaty i pierdzisz złotym bąkiem - to tak apropos mojego podejścia do śmieci w typie R5 GTT :D

a co do gay fresh to... jakiś ty brutalny :556:

[ Dodano: Sro 25 Kwi, 2007 ]
dzik napisał/a:
KonradMK napisał/a:
to BYŁ samochód, był... :D


Mozesz rozwinac mysl?


nie chce mi się, ty się chcesz kłócić
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

KonradMK napisał/a:
buehehehe parę lat jeździłem szrotami (sztuk 4) i każdego z nich sprzedałem ze stratą co najmniej 2-krotnej wartości jego zakupu. jeśli stać cię na to żeby kupić auto za x, zrobić je za 2x a potem sprzedać za 1/2x to albo jesteś nienormalny albo obrzydliwie bogaty i pierdzisz złotym bąkiem - to tak apropos mojego podejścia do śmieci w typie R5 GTT :D


Cena 450 frankow, duzo sie nie utopi.
A co do reszty wypowiedzi to byc moze do takich samochodow sie poprostu dorasta.

Z tego co sledzilem twoj emocjonujacy watek w sprawie wyboru samochodu to chcialbym Ci powiedziec ze najlepsze egzemplarze R5 nie mieszcza sie w tym budzecie.
_________________
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

tu nie chodzi o koszt auta bo można swobodnie kupić jakiś 20-letni bolid za grube ojro
tylko o to w jakim stanie odbierasz furę. grzebałem w autach i nic z tego nie mam bo zamiast ładować kasę w performance to płaciłem wciąż żeby w ogóle chciały jeździć więc nie mów mi że do tego się dorasta. jak się nie ma kasy to się nie łazi po szrotach a ja nie mam.

powinienem może posłuchać Łukasza i kupić sobie wygodną zawalidrogę do jeżdżenia w normalny codzienny sposób a za parę gr kupić takiego śmiecia do upalania, może ale do tego też trzeba mieć chyba więcej kasy. pozazdrościć dziku, stać cię na 170 konne clio i reanimację R5
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

Wg mnie dupowozu sie nie dlubie, a ja lubie dlubac. Dlatego kupuje R5 i na nim sie ucze.
Nauczylem sie ze bezawaryjny i szybki samochod musi kosztowac. Poniewaz na awaryjnosc moge sobie pozwolic wiec staram sie aby byl szybki i aby nie kosztowalo to kupy kasy.

Chcesz poszalec? Kup sobie cos za 3-4tys, zaplac OC i sie baw.
Jak sie popsuje to nie bedzie szkoda.

Inna sprawa ze roznica pomiedzy nowymi samochodami jak Clio a takimi jak R5 to jak porownanie Windowsa do Linuksa. W obu zdarzaja sie problemy, ale w tym drugim zawsze znajdziesz przyczyne.

Podsumowanie, nie jestem bogaty, poprostu nie stac mnie na psucie i naprawianie clio.

I ostatnie pytanie, co w tej R5 Ci sie nie podoba? Kawalek rdzy powierzchniowej ktora zjadziesz w nie jednym 3-letnim samochodzie?
_________________
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

raczej to że zaraz padnie rozrusznik, potem zawiecha, potem silnik zacznie kaszleć, potem zgnije elektryka, popękane plastiki nie dają się spasować itp. jako drugie autko do dłubingu to jest na pewno super ale ja szukam fury bardziej uniwersalnej (czyt. takiej która jeździ bez względu na pogodę, lądowanie UFO, humor sąsiadki itp)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

no ale to nie jest temat o Twoim samochodzie Kondziu...

Dziku zresztrą szuka zdrowej karoserii bo chce przełożyć graty ze swojej R5 więc chyba ta dyskusja cała wasza to pomyłka jakaś czyt. nieporozumienie.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

dziku sam zaczął to ma :P w każdym innym przypadku nie wymienionym przeze mnie wyżej ta karoseria jest boska wręcz :D
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

I Lukasz ma racje. To moje odbicie ze chce R5 i tyle. Jesli ktos ma cos w temacie tej konkretnej R5 do powiedzenia chetnie porozmawiam.

Powtarzam, szukam budy lub dobrej bazy na bude w ktora wsadze kompletny nowy silnik turbo wraz z zawieszeniem i wzmocnionymi heblami.
_________________
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

fajna bryczka
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

nie wiem czy co do tego jestes zainteresoany ale moj ziomek ma do sprzedania r5, niebieska z silnikiem od r19 1.8 16v... wiem ze silnik niewazny itd. jakby ktos byl zainteresowany moge dac phone number na prv. a i cena jaka sobie za nia krzycza to cos ok 4k
fot nie posiadam.
 
 
 

Rudello 
Nazywam się Bond...


auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 171km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: warszawa

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

ta r5 z silnikiem od r19 moze fajnie jezdzic czy padaka? :)
_________________
www.rudys.pl
 
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

nie wiem ja tym autem nie jezdzilem, znajomy jezdzi taka r5 z identycznym silniczkiem w kjsach, goni to calkiem niezle, przy takiej wadze daje rade, zaczal sprzet ogarniac i zjezdza w top 5 generalki ostatnimi czasy.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007   

to chyba mozna zamknac, co ? :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007   

ja tylko dodam od siebie ze widziałem całkiem ładną r5 na torze w lublinie ostatnio. Był mały zonk ale ogolnie w naprawde super stanie. Dziku, odezwij sie do mnie na pw to ci napisze co i jak :D
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007   

Ja jestem zboczony na punkcie japonskich aut i glownie japonskich... ale jak widzialem Dzika nowa R5 to powiem ze taka moglbym miec bo mi sie bardzo podobala... powaznie swietne auto(pewnie reki do niego dolozyl jakis japonski projektant ;) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14