Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Cooper S vs Civic Type-R
Autor Wiadomość

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   Cooper S vs Civic Type-R

Działo się to godzinę temu ok 22.00
Jechałem Radzymińską na dworzec Wschodni kiedy na wysokości BP i Statoil minołem Hondę Civic Type-R. Na wysokości Tessco złapały mnie światła i zatrzymałem się na lewym pasie, ponieważ prawy i srodkowy był zajęty. CTR zatrzymał się za mną...mysle sobie...rusze szybciej i zobacze czy CTR będzie próbował mnie gonić...no i tak się stało wkońcu dojechałem do następnych swiateł gdzie wszystkie pasy były wolne i zatrzymałem się na czerwonym, na lewym pasie, a CTR na srodkowym obok mnie
Popatrzyłem w strone kierownika...ok 30-ki, więc otworzyłem szybke i pytam czy to Type-R , bo miał alusy 16"ki na żimówkach, a kolega z CTRa mówi że tak no to pytam czy seria, on na to - że narazie 204 konie, ale na wiosne będzie więcej i pyta mnie czy ja mam coś dłubane....i w tym momencie nie wiem co mi strzeło do głowy odpowiadam taaaaak dłubane 184 konie nie wiem po co tak powiedziałem {chyba jakiś kompleks } a jak wiadomo mam narazie serie 170 km/220 Nm, a kolega z CTRa mówi ...no taaak myslałem, bo jakoś to zbyt ładnie śmiga no to pytam czy się sprawdzimy - a on na to - OK, ale na jedynce się ślizgam, powiedziałem że ja też i pytam czy startujemy na żelone czy na żółte, a kierownik - na żelone - no to OK
Czekam na to żelone no i startujemy w tym samym czasie na żelone....
Jedynka masakra - miele cały czas, ale widze że kolega z CTRa ma ten sam problem, więc równo, zapinam błyskawicznie 2-kę i znowu szukam trakcji, ale już jest lepiej i wysuwam się o maskę przed CTR...zapinam 3 bieg i przewaga już dochodzi do ok jednego auta...7 300 i 4 bieg - ok 1,5 2 długości, ale w połowie 4 biegu CTR nadrobił do długości i do konca 4 biegu odległośc została bez zmian i kawałek 5-ki i max hamowanie naszych aut
Kill zaliczony
Ja zatrzymałem się na światłach na lewym przy "wileniaku" a kolega z CTRa na srodkowym....szybki w dół i słysze - no jak by twój Miniak nie był by dłubany to bym nockę miał z głowy...kurcze jakoś mnie korciło powiedzieć koledze ze mam serie, ale pomyslałem że nie będe psuł mu nocy i podziękowałem za sprint i pojechałem wlewo, a kolega z CTRa prosto

Pozdrawiam kolege ze srebrnego CTRa ( i sorki za kłamstewko o dłubanym autku )
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

No to gratki ziom za kill.
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

...no prosze prosze, jestem pod wrazeniem
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Witaj
Wiele razy czytałem o twoich wyscigach na sr. Ale , nie moge wyjsc z podziwu jak ten miniak zapier ....
Czy kiedykolwiek ktoś cie wyprzedził :570: ?? heheh
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   gras

gratulacje
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Michał napisał/a:
Witaj
Wiele razy czytałem o twoich wyscigach na sr. Ale , nie moge wyjsc z podziwu jak ten miniak zapier ....
Czy kiedykolwiek ktoś cie wyprzedził :570: ?? heheh


Wczoraj mnie zmasakrowało STI z 10 długości i niedawno BMW 745 - przy 120 na godz poczułem się malutki... :562:
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Nikolas napisał/a:
Michał napisał/a:
Witaj
Wiele razy czytałem o twoich wyscigach na sr. Ale , nie moge wyjsc z podziwu jak ten miniak zapier ....
Czy kiedykolwiek ktoś cie wyprzedził :570: ?? heheh


Wczoraj mnie zmasakrowało STI z 10 długości i niedawno BMW 745 - przy 120 na godz poczułem się malutki... :562:

Witaj Nik. MIlo Cie tu widziec.
Wrzuc nam jakies dane z pomiarow swojego auta, jakies osiagi itp.
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

eM napisał/a:
Nikolas napisał/a:
Michał napisał/a:
Witaj
Wiele razy czytałem o twoich wyscigach na sr. Ale , nie moge wyjsc z podziwu jak ten miniak zapier ....
Czy kiedykolwiek ktoś cie wyprzedził :570: ?? heheh


Wczoraj mnie zmasakrowało STI z 10 długości i niedawno BMW 745 - przy 120 na godz poczułem się malutki... :562:

Witaj Nik. MIlo Cie tu widziec.
Wrzuc nam jakies dane z pomiarow swojego auta, jakies osiagi itp.


Narazie nie robiłem żadnych pomiarów, bo odebrałem auto w pażdzierniku i "docierałem", a teraz jak widać do czasu aż wszystko wyschnie to jeszcze trzeba będzie poczekać... :)
Teraz auto jest całkowitą serią, na wiosne zmierze osiągi seryjne, bo potem ok marca - kwietnia dokładam cały wydech - raczej Supersprinta, dolot i po tych przeróbkach - zmiana kółka kompressora i zmiana oprogramowania, swiece, przewody i na koniec hamulce magnezowe i na tym będzie narazie koniec, bo funduszy zabraknie. Oczywiście po modyfikacjach zrobie pomiary i wszystko opisze.
p.s. jakos nie wiem jak wstawić zdjęcia autka :566:
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Załóż swój temat na pimpie.
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Gratuluje... gratuluje.. chociaż moim zdaniem wyścigi w takich warunkach sa raczej miarodajne w kwestii umiejętności kierowcy.. ślisko jest i czasami szybsze autka trudniej ogarnąć.. najwazniejsze że nie doszła cię ta Honda a to juz znaczy ż ejesteś szybszy.. bo ja z doświadczenia zauważyłem że 1,2 jestem w stanie powalczyć z taką H. ale potem na Vtecu robi ma byebye...
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   sqwee

Łukasz Ty jeszcze nie miales przyjemnosci z meine kleine Berlingo 1,9 D !!!!!

Ale fakt teraz nie potrzeba tak mocy jak umiejętności i dobrych opon...
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

saxorulez napisał/a:
Gratuluje... gratuluje.. chociaż moim zdaniem wyścigi w takich warunkach sa raczej miarodajne w kwestii umiejętności kierowcy.. ślisko jest i czasami szybsze autka trudniej ogarnąć.. najwazniejsze że nie doszła cię ta Honda a to juz znaczy ż ejesteś szybszy.. bo ja z doświadczenia zauważyłem że 1,2 jestem w stanie powalczyć z taką H. ale potem na Vtecu robi ma byebye...


Ciekawi mnie wyścig z takim CTRem na suchym - ciekawe przy jakiej prędkości mnie łyknie :566:
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Bralem sie z ctr-em w szymanach.
3:1 dla mnie, jeden start spalilem.
Nie byla to seria tylko jakas "nka" i kierownik raczej ja ogarnial.
Co nie zmienia faktu ze na starcie go masakrowalem.
Nie dochodzil mnie.

http://www.dziki.pl/clio/szymany/
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Ja bardzo chce na wiosne z takim minim sie zmierzyc( na prostej, bo na kretym to wiadomo :D ).
Zanim kolega tam wyczaruje ekstra konie, to chetnie ustawka, bo przynajmniej bede mial porownanie jak silnik daje rade.
 
 

gaugan 
to byłem ja, Jarząbek
Cpt.


auto: Pilatus PC12NG
silnik:: P&W
moc: 1200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Villanoof

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

wyscig w takich warunkach z CTR jest kompletnie niewymierny, bo Ty mielisz przy starcie, a R'ka przy starcie, a pozniej za chwile znowu przy zapieciu vteca, gdzie tak na prawde powinna nabierac przewagi. nie ma szans, zeby gonic ja po oporach. na suchym miniak jest polykany przez Type R'a, ale zawsze mnie fascynowalo jak S napada zakrety, malinka...

pzdr
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12