Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F] Na fali / Surf's Up
Autor Wiadomość

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 15 Sie, 2007   [F] Na fali / Surf's Up

Nie chciałem iść a się ubawiłem jak dziki :) super

O filmie
“Na fali” /Surf’s Up/ to animowana komedia akcji rozgrywająca się w świecie rozgrywek surferskich pingwinów. Głównym bohaterem filmu jest nastoletni, świetnie zapowiadający się pingwin Rockhopper - Cody Maverick (Shia LaBeouf), który po raz pierwszy wchodzi do głównej ligi zawodów surferskich. Podąża za nim ekipa filmowa, która chce udokumentować doświadczenia młodego sportowca. Cody opuszcza zatem swój rodzinny dom w Shiverpool, na Antarktyce i wyrusza na wyspę Pen Gu, aby wziąć udział w Wielkim Memoriale Surfera Big Z. Po drodze Cody spotyka zapaleńca surfowania szalonego Joe’ego Chickena (Jon Heder), słynnego promotora surfowania Reggiego Belafonte (James Woods), poszukującego nowych talentów Mikey’a Abromowitza (Mario Cantone), oraz oddaną swojej pracy ratowniczkę Lani Aliikai (Zooey Deschanel). Wszyscy oni dostrzegają natychmiast jaką pasją jest dla Cody’ego surfing, pomimo tego, że i jemu czasami trafiają się po drodze różne potknięcia. Cody jest przekonany, że zwycięstwo w konkursie przyniesie mu podziw i szacunek, których w głębi duszy szczerze pragnie. Jednak prawdziwym przełomem w jego podejściu do sportu jest nieoczekiwane spotkanie z zaprawionym w bojach, obeznanym od lat z falami starszym surferem (Jeff Bridges), dzięki któremu Cody zaczyna poszukiwania własnej sportowej drogi i odkrywa, że prawdziwym zwycięzcą w rozgrywce nie zawsze jest ten, który pierwszy przecina metę.



stopklatka.pl
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Sie, 2007   

Vlodarsky napisał/a:
Shia LaBeouf
to chyba ten gostek od transformersow. jakos mi sie tak kojarzy bo dziwnie sie nazywa...
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007   

JIMEK napisał/a:
to chyba ten gostek od transformersow. jakos mi sie tak kojarzy bo dziwnie sie nazywa...

możliwe bo się jakoś tak dziwnie składa i rozkłada :549:
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 8