Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[f] beowulf
Autor Wiadomość

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2007   [f] beowulf

http://www.apple.com/trai...ailer1/med.html

czy nie wydaje wam sie ze te postacie sa wszystkie zrobione komputerowo lacznie z Angelina?
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2007   

Mikson, Jimek chyba Cie posunie :D
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2007   

proszzzz :) jest i opis

Akcja "Beowulfa" rozgrywa się w VI wieku. Beowulf, dzielny Wiking przybywa na dwór duńskiego króla Hrothgara. Tutaj okazuje się, że poddani Hrothgara od wielu lat nękani są przez okrutnego potwora-ludojada, Grendela. Beowulf postanawia rozprawić się z krwiożerczą bestią.

"Beowulf" trafi do kin amerykańskich 16 listopada, zaś w Polsce będzie można go oglądać od 30 listopada. Główne role w filmie "zagrali": Anthony Hopkins, Ray Winstone, John Malkovich, Brendan Gleeson, Dominic Keating, Alison Lohman, Angelina Jolie oraz Robin Wright Penn. Już dziś walka Beowulfa z potężnym Grendelem na dużym ekranie zapowiada się bardzo intrygująco. Scenariusz tej wersji historii Beowulfa napisali Neil Gaiman i Roger Avary. Film zrealizowany został techniką wykorzystaną przez Zemeckisa już w "Ekspresie Polarnym".

ale chcialem zwrocic uwage, bo wydaje mi sie ze technika jaka wykorzystali do realizacji jest w 100% komputerowa nawet Angelina, tak mi sie wydaje wiec jak mozecie sie wypowiedziec bo nie nie daje mi to spokoju :)
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2007   

moze byc ciekawy.
mikson - tak to jest animacja, ale najlepsze jest to ze ja widzialem zajawke w kinie normalna :546:
 
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2007   

ponoc w przyszlosci aktorzy maja sprzedawac matryce swoich twarzy do filmow :) ale to zabrzmialo hehhehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 13