Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Cyfrowy polsat vs n
Autor Wiadomość

The Mc 
A co pan tu robisz?
[thy 'mek]


auto: Civic / Copen
silnik:: b16a
moc: 167 KMkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Gru 2005
Skąd: Warsaw city

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   Cyfrowy polsat vs n

Panowie mam dylamat bo niewiem na co sie zdecydowac. Kupilem sobie 32" LCD (nie full HD tylko HD ready) poniewaz umnie w bloku niema kablowki chce zalozyc sobie antene.
Sa 3 opcje:
- Cyfrowy Polsat
- Cyfra +
- n

Interesuje mnie abonamnet tak ok 40zl. Zarowno Polsat jak i n maja teraz promocje.

W polsacie 5 miesiecy za darmo a potem 38z miesiecnzie. Ofeta Polsat

n - aktywacja za darmo, przez 3 miesiace wszystko zadarmo ogladasz wszystkei pakiety, potem okolo 40zl abonament.
Oferta n

Czy ktos z was ma albo polsat albo n? Chetnie wyslucham wasze opinie na ten temat. Pozdr
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

Nie wiem jak teraz, ale n byl znany z tego ze mial strasznie kiepski bitrate na innych kanalach niz hd, efekt taki ze nawet ich firmowy tvn wygladal lepiej z kablowki niz z dekodera n-ki, jesli sport Cie interesuje to mieli tez najgorsza chyba mozliwa oferte z platform w pl.
_________________
 
 
 

Stacho 
check&correct
Renault Szporot !


auto: Clio
silnik:: 1.8 16V
moc: 135km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Lublin

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

dzik napisał/a:
Nie wiem jak teraz, ale n byl znany z tego ze mial strasznie kiepski bitrate na innych kanalach niz hd, efekt taki ze nawet ich firmowy tvn wygladal lepiej z kablowki niz z dekodera n-ki, jesli sport Cie interesuje to mieli tez najgorsza chyba mozliwa oferte z platform w pl.


Z tym się niezgodze w żadnym stopniu.
Mam w domu telewizje nowej generacji od kąd tylko weszła na rynek a zrezygnowaliśmy dla niej z Cyfry +
Na początku mieliśmy zwykły dekoder Telewizji nowej generacji bo nie weszły jeszcze dekodery z nagrywarką i dyskiem twardym.
Po misiącu tata wymienił juz na dekoder z nagrywarką i hdd, zaznacze że jak coś się stanie z dekoderem popsuje sie czy coś w tym stylu idziesz do punktu sprzedaży i od ręki dają Ci nowy dekoder.(w Cyfrze za wymiane pilota do dekodera musieliśmy płacic)
Teraz dodali więcej opcji,co 2 tygodnie na dysk twardy są ściągane nowe filmy,VOD czyli filmy na życzenie.
Teraz też będzie można po nowym roku dokupić sobie kanały HBO w cenie 20-25zł
 
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

ja wybierałem z tata jakas platforme i wypadło na CYFRE+

sugerowalismy sie pakietem Sport w C+

poza tym za dodatkowa oplata u montera rozprowadza ci sygnał na kilka TV niezaleznie , kolejnym plusem było to,ze dekoder jest na twoja własnosc (nizszej klasy) za 1zł a te HD od 10-20zł m-c ....

Polsat wg mnie jest kiszka, N-ka w sumie dosc zblizona do C+
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

Stacho_16V napisał/a:

Z tym się niezgodze w żadnym stopniu.


Tylko napisz z czym sie nie zgadzasz?
_________________
 
 
 

Stacho 
check&correct
Renault Szporot !


auto: Clio
silnik:: 1.8 16V
moc: 135km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Lublin

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

A My z Cyfry zrezygnowaliśmy :)
aczkolwiek poprawiło się u nich troszeche bo Telewizja Nowej Generacji narobiła na rynku zamieszania.
I Cyfra też powoli wprowadza HD i filmy 16:9
Dziuku nie zgadam się z tą złą jakością odbioru :)
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

A ja miałem dekoder cyfry podłaczony do kompa i miałem wszystkie nanały C+ za 25 zł miesiecznie :D
NIestety przez problemy z kompem zrezygnowałem i teraz nie umien nawiazac na nowo kontaktu z gosciem :/
_________________
...
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Stacho_16V napisał/a:
dzik napisał/a:
Nie wiem jak teraz, ale n byl znany z tego ze mial strasznie kiepski bitrate na innych kanalach niz hd, efekt taki ze nawet ich firmowy tvn wygladal lepiej z kablowki niz z dekodera n-ki, jesli sport Cie interesuje to mieli tez najgorsza chyba mozliwa oferte z platform w pl.


Z tym się niezgodze w żadnym stopniu.
Mam w domu telewizje nowej generacji od kąd tylko weszła na rynek a zrezygnowaliśmy dla niej z Cyfry +
Na początku mieliśmy zwykły dekoder Telewizji nowej generacji bo nie weszły jeszcze dekodery z nagrywarką i dyskiem twardym.
Po misiącu tata wymienił juz na dekoder z nagrywarką i hdd, zaznacze że jak coś się stanie z dekoderem popsuje sie czy coś w tym stylu idziesz do punktu sprzedaży i od ręki dają Ci nowy dekoder.(w Cyfrze za wymiane pilota do dekodera musieliśmy płacic)
Teraz dodali więcej opcji,co 2 tygodnie na dysk twardy są ściągane nowe filmy,VOD czyli filmy na życzenie.
Teraz też będzie można po nowym roku dokupić sobie kanały HBO w cenie 20-25zł


ale ześ ku.rw.a wtłumaczył dzikowi.
Czyli lepiej brać N bo wymieniają dekodery od ręki, i piloty sa za darmo .. siet, napewno dymkowi o to chodzi. Daj jakies konkrety dziecko.
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

dla Stacha!
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Stach, az sprawde przy okazji jak wyglada teraz n-ka. Ich problem to byl bitrate i miejsce na transponderach. Bili rekordy w upychaniu kanalow a bitrate TVP byl duzo gorszy niz darmowego trwam. Nawet MPEG4 cudow nie zdziala.
Na czym ogladasz n-ke?

PS. mialem nadzieje do n-ki ale szybko mi opadlo, rowniez mialem nadzieje na sensowna oferte multiroom ktora dlugo zapowiadali. Skonczylo sie na konwerterze. Chyba ze cos sie zmienilo, nie sledze juz tego rynku.
_________________
 
 
 

Stacho 
check&correct
Renault Szporot !


auto: Clio
silnik:: 1.8 16V
moc: 135km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Lublin

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Michał napisał/a:
Stacho_16V napisał/a:
dzik napisał/a:
Nie wiem jak teraz, ale n byl znany z tego ze mial strasznie kiepski bitrate na innych kanalach niz hd, efekt taki ze nawet ich firmowy tvn wygladal lepiej z kablowki niz z dekodera n-ki, jesli sport Cie interesuje to mieli tez najgorsza chyba mozliwa oferte z platform w pl.


Z tym się niezgodze w żadnym stopniu.
Mam w domu telewizje nowej generacji od kąd tylko weszła na rynek a zrezygnowaliśmy dla niej z Cyfry +
Na początku mieliśmy zwykły dekoder Telewizji nowej generacji bo nie weszły jeszcze dekodery z nagrywarką i dyskiem twardym.
Po misiącu tata wymienił juz na dekoder z nagrywarką i hdd, zaznacze że jak coś się stanie z dekoderem popsuje sie czy coś w tym stylu idziesz do punktu sprzedaży i od ręki dają Ci nowy dekoder.(w Cyfrze za wymiane pilota do dekodera musieliśmy płacic)
Teraz dodali więcej opcji,co 2 tygodnie na dysk twardy są ściągane nowe filmy,VOD czyli filmy na życzenie.
Teraz też będzie można po nowym roku dokupić sobie kanały HBO w cenie 20-25zł


ale ześ ku.rw.a wtłumaczył dzikowi.
Czyli lepiej brać N bo wymieniają dekodery od ręki, i piloty sa za darmo .. siet, napewno dymkowi o to chodzi. Daj jakies konkrety dziecko.


Pójdz wymień dekoder w cyfrze to będziesz wiedział o co chodzi :| jak Ci sie spierdoli dekoder to mozesz go sobie w dupe wsadzić bo na wymiane możesz czekać dniami i tygodniami bynajmniej u nas w Lublinie tak jest i tutaj mi chodziło o sposób traktowania klienta jak by sie trudno domyśleć! dlatego dla mnie to jest minus dla Cyfry !
Taksamo jest to minus jak nas potraktowali 2 lata temu mówiąc że nie będą wprowadzać HD i filmów 16:9 bo Polska to za biedny kraj i nas nie będzie stać na telewizory HD ! Po tym jak zaistniała telewizja N odeszło od Cyfry i Polsatu multum ludu i dlatego teraz dają niby takie wspaniałe promocje żeby zwabić klientów,sąsiad który ma Cyfre to powiedział że tylko ma nowy kanał Canalu + 16:9 i tyle !
I jak narazie to Telewizja N ma kilka kanałów z HD a nie cyfra czy polsat !
PS: Michał może Ty powiesz coś na temat N albo Cyfry czy Polsatu ?
Ostatnio zmieniony przez Stacho Sob 29 Gru, 2007, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Stacho_16V napisał/a:
sąsiad który ma Cyfre to powiedział że tylko ma nowy kanał Canalu + 16:9 i tyle !


jak tyle sobie wykupił to tyle ma. Na bank jest jeszcze Discovery w HD. Wiem, bo dziś pytałem :)
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Stacho_16V napisał/a:
klijentów


[OT]
klientów
[/OT]

dziku, czy w zwykłym, jakimś nei zmyślnym TV będzie różnica o której mówisz z odbiorem ??
czy wtedy raczej decydować się na to kto ma lepszy pakiet, niż na odbiór na opcjach, których pewnie w TV nie ma ? :) )
 
 
 

Stacho 
check&correct
Renault Szporot !


auto: Clio
silnik:: 1.8 16V
moc: 135km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Lublin

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

anjas napisał/a:
Stacho_16V napisał/a:
sąsiad który ma Cyfre to powiedział że tylko ma nowy kanał Canalu + 16:9 i tyle !


jak tyle sobie wykupił to tyle ma. Na bank jest jeszcze Discovery w HD. Wiem, bo dziś pytałem :)


Nie wiem anjas jak jest w Cyfrze bo nie interesuje mnie ich pakiet tak samo Polsatu :) )
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

sharxhunter napisał/a:

dziku, czy w zwykłym, jakimś nei zmyślnym TV będzie różnica o której mówisz z odbiorem ??
czy wtedy raczej decydować się na to kto ma lepszy pakiet, niż na odbiór na opcjach, których pewnie w TV nie ma ? :) )


Dramatyczna roznica. Crt wszystko zniesie. Taka wada nowych technologii.

Stachu, co moge obejrzec w n-ce w HD? Hokej? Discovery?

Wole doplacic do cyfry i miec dobre kanaly filmowe. Lepiej obejrzec dobry film w SD niz setny raz latajace po lace antylopy w HD.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12