Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
R19 16v vs. Astra 1.8 16v
Autor Wiadomość

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 06 Mar, 2006   

Dochodziles?:). To odczucia w R19 podzas wyscigu rzezywiscie musza byc mocne :D
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

ja jakies 2 tygodnie temu astre opc objechalem moja seryjna r19 16v, ale to bylo po gorskich oesach, wiec klient mogl byc caly spekany :567: Wczoraj ja sprzedalem za...... 800zl.
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

k-mart napisał/a:
ja jakies 2 tygodnie temu astre opc objechalem moja seryjna r19 16v, ale to bylo po gorskich oesach, wiec klient mogl byc caly spekany :567: Wczoraj ja sprzedalem za...... 800zl.


Cooooooooooooo? matko święta.... 800 zł jakbyś powiedział to dałbym ci i 1000

[ Dodano: Wto 07 Mar, 2006 ]
Prezesiak napisał/a:
Dochodziles?:). To odczucia w R19 podzas wyscigu rzezywiscie musza byc mocne :D


Jasne, 3 ogniste laski w aucie, cumshoty latały naokrągło :D

[ Dodano: Wto 07 Mar, 2006 ]
jako że Wielki Brat mnie zbeształ jak burą sukę to opiszę zgodnie z zasadami całego killa - wrażliwych przepraszam ale musi być jak ustawa przewiduje. A więc...

Godzina 01.47 noc z soboty na niedzielę (4/5 lutego 2006 roku). Jadę swoim samochodem Renault 19 16v, opony zimowe, felgi 14 cali. W samochodzie wiozę kolegę z liceum (pijanego) i jego dziewczynę Justynę czy jak jej tam na imię. Poznał ją w remoncie, zaczęli się spotykać i tak już zostało, choć wcześniej miał fajniejsze laski. Jedziemy mostem siekierkowskim w stronę ursynowa. Gdzieś na wysokości wisły widzę po prawej opla astrę w wersji hatchback 1.8 16v. Prowadzi podjuszana przez pasażera laska. Gdy tylko ją mijam słyszę ryk seryjnej jednostki opla i czuję że będzie się działo. Redukcja na 3 bieg i mam ok 4500 obr/min. Daję lasce szansę żeby kill był pełniejszy i gdy oddala się na długość samochodu daję pełny gaz po czym wrzucam 4 przy 7000 obr/min i po chwili jestem o długość samochodu przed pocącą się astrą. Kumpel mój, Piotr, śmieje się i czka jednocześnie, jego laska wbija się tipsami w welur. Zwalniam, żeby opelek dostał jedną jeszcze lekcję. Gdy jesteśmy już na dolinie służewieckiej znów sytuacja się powtarza. mój wydech dudni niemiłośiernie wzbudzając strach wśród kobiet i dzieci, laska z astry uśmiecha się do mnie gdy znowu pozwalam jej się zbliżyć. Były 3 identyczne sytuacje, zawsze z reduckją do 3, na 4 opór i astra zawsze zostawała w tyle mimo daremnych prób.
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

i to jest opis.. gratuuje :D
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12