Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[expo] BARTLI
Autor Wiadomość

Bartli 
pierogi z kapusta


auto: łorm hecz
silnik:: !@#$
moc: 280km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lut 2008
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Loko napisał/a:
Strasznie mi się podobają te alfy, może akurat nie w srebnym kolorze ale chetnie przygarnął bym 159, ma świetny styl i genialnie wygląda, jak dla mnie byłby to idealny dupowóz na co dzień, jak z awaryjnością psuje się to czy nie psuje?

Myślę że teraz wszystkie auta są mniej więcej na tym samym poziomie "awaryjności" :)
W przypadku 159 zdarzają się oczywiście egzemplarze wyjątkowo awaryjne, ale jednak więcej słyszę o takich nie awaryjnych.

Szczepanek napisał/a:
lubie Foksal, ma potencjal ten plener :D a co do srebrnej Alfy, to jestem w szoku,
sliczny egzemplarz - moze kolor przydalby sie inny, ale 1.8T zapina bez wstydu!
..no i ta deska w skórze :jupi:

Foksal jest git, szczególnie jak się auto ładnie komponuje z budynkami :)
_________________
mejk yt rejn!
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Bartli,

czy Ty pstrykasz FUJI?
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

tak
gadałem ostatnio
FUJI z nowej seri Avast-5000 , z pełno przysłono i klatką na 3.4 matrycy. Szybkie szkło do aberacji chromatycznej wspomagane centralnym , automatycznym zoomem i makro focusem z manualnym AEFEM
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

W końcu mam partnera do dyskusji, a czy nie sądzisz że przede wszystkim nie idzie złapać ostrości w pomieszczeniach przyciemnych tak jak prawie każdy to podkreślał, poza tym nie mam się do czego przyczepić, no i rzeczywiście mógł by być czarny to nie było by widać drobnych rysek na obudowie. Ale ma też kilka zalet:
1.możliwość ustawień manualnych przewyższających możliwości amatora 2.możliwość zamontowania filtrów(CPL,UV itp)co powoduje dalsze powyższenie jakości robionych zdjęć oraz ochrone dla biektywu 3.zoom optyczny 6X-dla amatora w 100% wystarczający 4.ustawienia tematyczne-krajobraz,portret,sport i zdjęcia nocne(które dla wtajemniczonych dają ciekawe efekty przemieszczającego się światła zapisanego w kadrze np:świeczka,lampa czy sygnalizator świetlny;-) 5.dobra optyka jak przystało na japońca z tradycjami 6.dość szybka gotowość od startu do pracy 7.zastosowanie kart Xd z szybkim transferem danych 8.nie należy do prądożerców 9.możliwość manipulowania lampą(lampa,super lampa,''wolna'' lampa,efekt czerwonych oczu) 10.dla mnie kręcenie raz na ruski rok filmów bez dzwięku w tej jakości jest zaletą-jak w niemym kinie;-)
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Niewątpliwe zalety Fuji to: - świetne oddawanie półtonów, szczególnie naturalnie wychodzą portrety, barwa skóry jest perfekcyjna, nie spotkałem się z czymś takim wczesniej poza Fuji - praca już od ISO 80 - bardzo niskie szumy przy ISO400 i 800 - ZERO problemów z aut.balansem bieli przy świetle mieszanym - bardzo szybki start aparatu (poniżej 1,3 sek.) - bardzo szybkie ostrzenie AF (w porównaniu z F810, mój stary G5 robił to wieczność, zresztą jak większośc Canonów) - oprócz tematycznych dostepne wszystkie programy z preselekcją: A, P, S i M - 6,3M pikslowa matryca "plaster miodu" powoduje że aparat zapisuje zdjęcia także jako 12 MEGAPIKSLI !, roznica np. w porowoaniu z Canonem S70 (7MP) jest widoczna, szczególnie na odbitkach 20x30 - tryb RAW - możliwośc kadrowania zdjęć w formacie 16:9 - kręcenie filmów w rozdzielczości VGA 640x480 przy 30 kps. (wychodzi jak z dobrej kamery SVHS) o długości bez ograniczeń tzw. do "pełnej karty" - solidna w pełni metalowa obudowa i niewielkie rozmiary - duży 2,5" panoramiczny ekranik - stacja dokująca w zestawie, która o dziwo stała się PRZEBOJEM, gdyż nie muszę podłączac do aparatu kabli , jedynie wkładam go do stacji, która nie tylko służy do przesyłania materiału do kompa ale takżę dba o naładowanie akumulatora oraz o wysłanie obrazu do TV - USB 2.0 <- wbrew pozorom to niezbędny dodatek (2.0) gdyż 12MP pliki RAW są naprawdę duże. Z USB 1.1 trwa to wieczność, z 2.0 to naprawdę sekundy. - design, wg. mojej małżonki aparat nie tylko dobrze leży w dłoni ale jest po prostu "piękny"
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Kur.wa Anjas że Ci się chce, mnie rece zdrętwieli po gokartach i nie moge pisac prawie
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 01 Wrz, 2010   

FUJI to dobry sprzęt, nie ulega to wątpliwości.
Zaczne od teog , że bardzo podobają mi sie użyte materiały do budowy tego aparatu. Wszystko ładnie spasowane, nic nie wystaje, ani odstaje .
Następną rzeczą jaka mnie urzekła w tym pstrykaczu to ilość i pojemność schowków na różnego rodzaju "manele" Jest ich w sumie 12, kazdy pod ręką. Jedynie jeden z nich, umieszczony pod autofouksem wydaje sie mało użytkowy. Pozostałe świetnie wykonane, widać ze producenci przyłożyli sie i plastiki do ich wykonania są wysokiej jakości.
Cały panel przedni jest bardzo przejrzysty. Wszystkie pokrętła, guziki są w zasięgu ręk.
Biegi wchodzą łatwo i przyjemnie, niczymu we włoskim aucie sportowym z pod znaku KONIA .
 
 
 

Bartli 
pierogi z kapusta


auto: łorm hecz
silnik:: !@#$
moc: 280km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lut 2008
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

Jakiś tam nowy filmik, ale jakoś mi się zbytnio nie podoba. Z Golfem był chyba fajniejszy, no ale cóż, trzeba się uczyć dalej :)

_________________
mejk yt rejn!
 
 
 

pP 
A gdyby tak Jimek...


auto: MZA
silnik:: D1BCcuX
moc: 232km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Frampol

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

fajnie, że coś robisz..ale dla mnie:
1. ujęcia jak jedziecie 180+..mam nadzieję, że na torze bo jak na ulicy to pozostawię bez komentarza..
2. ujęcie jak cofasz i w efekcie auto jedzie tyłem - słabo to wygląda
3. ostatnia scena nie wiem czy miala byc smieszna..dla mnie jest żałosna :lol2:
4. chcialbym pojeździć taką BMĄ

oczywiscie no offence i to tylko moje zdanie..Czytacz onetu
_________________
Za mało zarabiasz, żeby być gejem..
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

pP napisał/a:
Czytacz onetu


straszny jad się tutaj leje
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

pP 
A gdyby tak Jimek...


auto: MZA
silnik:: D1BCcuX
moc: 232km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Frampol

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

saxorulez napisał/a:
straszny jad się tutaj leje

że o film czy że o onet :faja:
_________________
Za mało zarabiasz, żeby być gejem..
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

Widziałem to brzydkie gówno ostatnio na górczewskiej, kiero jakiś bez vervy był, nie to co na filmie.
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Bartli 
pierogi z kapusta


auto: łorm hecz
silnik:: !@#$
moc: 280km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lut 2008
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

pP napisał/a:
fajnie, że coś robisz..ale dla mnie:
1. ujęcia jak jedziecie 180+..mam nadzieję, że na torze bo jak na ulicy to pozostawię bez komentarza..
2. ujęcie jak cofasz i w efekcie auto jedzie tyłem - słabo to wygląda
3. ostatnia scena nie wiem czy miala byc smieszna..dla mnie jest żałosna :lol2:
4. chcialbym pojeździć taką BMĄ

oczywiscie no offence i to tylko moje zdanie..Czytacz onetu

Ad.1 Oczywiście autostrada w Niemczech na odcinku bez ograniczeń
Ad.2 Może i słabo według Ciebie, ale mi nic innego nie przyszło do głowy jeśli chodzi o jakieś przejście w inny utwór muzyczny
Ad.3 Przepraszam że musiałeś oglądać takie żałosne rzeczy, następnym razem będę otrzegał ;D
Ad.4 Nie polecam bo auto jest ogólnie bez sensu. Po co 555KM skoro w mieście są ograniczenia do 50km/h

Bonczek napisał/a:
Widziałem to brzydkie gówno ostatnio na górczewskiej, kiero jakiś bez vervy był, nie to co na filmie.

Jakbyś zatankował za swoje i zobaczył ile to pali, to też byś nie butował wiecznie :rotfl: Poza tym pamiętaj o ograniczeniach!
_________________
mejk yt rejn!
 
 
 

Szczepanek 
saxorulez to mój mistrz


auto: VW
silnik:: 1.8KR / 2.0TFSI
moc: 140+km / 200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Mar 2009
Skąd: Warszawa, gg2037660

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

Bonczek, wiedziałem, że skądś Cie kojarzę :) POMowałem się troszkę,
poza tym ciężko znaleźć jakiegoś dobrego przeciwnika na to auto, nawet jeśli
X6 M jest wielkim SUVem. ...a na filmie - to ten sam kierowca, co z Górczewskiej. :lol2:
_________________
www.szczepanek.carbonmade.com :)
Ostatnio zmieniony przez Szczepanek Śro 20 Paź, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 20 Paź, 2010   

mi się końcówka filmu podoba najbardziej :)
a fura mistrz, należę do tej grupy ludzi która uważa że fura jest mega, ta druga grupa się nie zna i tyle w temacie ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12