Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Saxo VTS vs Porsche boxster 3,2
Autor Wiadomość

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   Saxo VTS vs Porsche boxster 3,2

Wieczor byl cudowny po wspanialym spocie pojechalem pokrecic sie u mnie po wsi.
Spotkalem mojego kumpa i pochechalismy na ladny prosty kawalek drogi za miasteczko startowalismy z zatrzymnanego.
Runda 1 probowalem wystartowac z trojki :D za dlugo gadalismy i sie zapomnialem tak wiec przejde do drugiej proby 1, i 2 prawie rowno z minimalnym + dla prosiaka (moj przod na wysokosci drzwi posche) 3 nie weszla w porszaku ziomowi chyba ze 2 razy :) wi weszla bez problemu i 400 dla mnie.
Runda 2. 1 i 2 (moje1 i 2 bo porszak duuuuudzo dłuzsze ma biegi od saxo :) ) porsze z przodu w prosiaku ziom nie wbil 2(chyba ziom zestresowany byl) runde przerwalismy
runda 3 idealnie wszystko wyszlo kumplowi start 1 ,2, 3 zostalem pozamiatany na 1\4 dostalem z 5 dlugosci:) Dostalem ale bylo milo nawet dostac manto od porszaka :) swoja droga spodziewalem sie wiekszego lania.

No i pierwsze wrazenia odnosnie opon. Naprawde jestem w szoku nie myslalem nawet ze tak zajebiscie sie kleja do asfaltu daje im duzy plus za przyczeposc a dzis nie bylo za cieplo bo maly minus jest u mnie w tej chwili.dobry prognostyk na cieple wieczory wtedy bedzie napewno lepiej :) ) napadlem tez pare zakretow naprawde trzyma. dalsze relacje odnosnie opon nadejda wraz z przejechanymi km :)
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pią 24 Mar, 2006   

dobry start dużo daje... a opony nie dość, że Ci się kleją to jeszcze genialnie wyglądają
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 24 Mar, 2006   

mi się udało nie zostać wyprzedzonym przez Boxtera... kiedyś stałem na światłach pod Hotelem Mrówka lewy pas ja, prawy nie wiem kto. Obok mnie po lewej pas dla zakręcających i zawracających.. za skrzyżowanie tez mała zatoczka po lewej (co w sumie daje fajne miejsce do wydymanie lewą strona maruderów.... ) I gdy tak sobie stałem podjechały jakies ksenony za mna.. nie wiedziałem co to.. Garbus? Ruszam, trzymam auto dosyć dlugo na jedynce i spostrzegłem że Pan chce chyba mnie łyknąć.. ja opór, porsche na lewy pas opór.. i niestety nie zdążył mi pan dojechać nawet do drzwi jak skończył mu się pas. Nie odpuszczając szedłem cały czas maksem i w ruchu samochodowym bo jakies fury jechały porshawka nie dała rady.. także Boxter jest fajny jak stoi pod Cynamonem. I tak n amargionesie Saxo ma lepszą elastyczność na 4 biegu niż Boxter o 2 sek :)
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 24 Mar, 2006   

A moze ten boxster co znim jechales to 2.7 byl bo i takie sa.
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 24 Mar, 2006   

nie wime bo go nie widziałem z tyłu :P
a saxo jest lepsze n 4 biegu od tego 2.7 co ma do paki jakieś 6.5 sek
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12