Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Cooper S vs Nowa BMW 530i SMG AC Schnitzer
Autor Wiadomość

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   Cooper S vs Nowa BMW 530i SMG AC Schnitzer

Działo się to dziś ok 23.00. Podjechałem na S żeby zapoznać się z sytuacją i spotkałem pare ziomków ;) Po krótkiej chwili zdecydowaliśmy że się przenosimy na inną miejscówkę. Zebraliśmy pare fajnych aut (Accord 2.4 Type-S, inny Cooper S, Subaru Forester 2.5 Turbo, VW Scirocco i piękne szare BMW 530i SMG ztuningowane optycznie i mechanicznie przez znaną firme AC Schnitzer).
Dane i tuning auta na tej stronce (tyle że na stronce auto jest czarne, a mój przeciwnik miał identyczne auto tylko w kolorze szarym)

http://www.carandmodel.com/featuredcar/17.php

Jako że Accorda objechałem już ze swiateł startując za nim, a innego Coopera S objechałem 3 razy na S wszyscy postanowili że ustawią mnie z BMW :547: Trochę się bałem, bo auto deklarowało się 260 niemieckimi konikami i wyglądało bardzo grożnie :|
Ale co się nie robi dla zabawy :D

3mam obroty ok 3 500 i na trzy startujemy idealnie równo - jednak mieląc kołami na jedynce 530ka nic się nie wysuwała aż do końca mojej jedynki równiutko, gwałtowna zmiana na dwójkę i nie mogę uwierzyć ale zaczynam odchodzić :546: cisne tak do 7000 i błyskawiczna zmiana na 3 bieg - mysle sobie że teraz Miniak zacznie puchnąć, ale do końca 3 biegu byłem już długość przed BMW...gęba mi się śmieję ale 4 bieg to była raczej formalność - ok 2-3 długości do końca mojej czwórki 530ka dostała :546:
Byłem w szoku. Po wyścigu pogadałem z kierownikiem i okazało się że auto chodziło na 3-ch garach :D :D :D
nie no żartuje oczywiście hehehe - kierownik powiedział że SMG nie da się ładnie wystartować i cisnoł na maxa ale niestety nie dał zady - nabrał szacunku do Miniaka i zapowiedział rewanż jego inną BMW M3 - za co serdecznie podziękowałem i pojechałem do domu, bo żona już zagrożiła przez sieć komórkową ERA GSM ze wstawi moje auto na Allegro.pl i kupi mi Saxo 1100 albo Smarta żebym wkońcu przestał się ścigać jak małolat. Jak ja te wyścigi tak bardzo lubie ;)

p.s. żałuje że musiałem się zwijać bo chciałem złapać się z Foresterem 2.5T - ale może i dobrze, bo jeszcze bym baty dostał ;)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

gratki killa.. dziwne tłumaczenie o złym starcie przecież w BMW jest trakcja i dajesz w palnik i już.. SMG jako automat ma funkcję startu z maksymalnym gripem.. dziwni Ci ludzie - fury im nie chodzaa oni szukają tłumaczenia...
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

saxorulez napisał/a:
gratki killa.. dziwne tłumaczenie o złym starcie przecież w BMW jest trakcja i dajesz w palnik i już.. SMG jako automat ma funkcję startu z maksymalnym gripem.. dziwni Ci ludzie - fury im nie chodzaa oni szukają tłumaczenia...

Jak wygral - super mody mam, jak przegral - serie mam i w bagazniku komplet kluczy oraz zimówki :)

Nik, twoje mini naprawde wymiata - na nastepnym spocie mam nadzieje ze zobacze je w akcji :)
Gratsy:)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Gratki nik piekny kill. Piekny dzwiek wydaje ta twoja wiertarka :)
 
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Dziękuje :564:
Zauważyłem też że faktycznie jak ktoś przegrywa to odrazu, albo coś mu się popsuło, albo sprzęgło zjarane, albo turbo nie pompuje - i tak sobie zawsze mysle - a może po wygranym wyścigu powiedzieć że mi też kompressor nie pompował :D :D :D
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

a ja to mam w kapslu -wliczone jest przegrywanie w tą dyscyplinę sportu :D
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

saxorulez napisał/a:
a ja to mam w kapslu -wliczone jest przegrywanie w tą dyscyplinę sportu :D


No i to jest prawidłowe podejście - bo jak wiadomo zawsze znajdzie się ktoś szybszy....
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

dobra ta beta.
Ona ma pakiet stylistyczny "tylko" czy silnik tez inny od standardowego .
twój miniak jest gruby nikolas ;)
 
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Michał napisał/a:
dobra ta beta.
Ona ma pakiet stylistyczny "tylko" czy silnik tez inny od standardowego .
twój miniak jest gruby nikolas ;)


Jak już piasłem ma 260 koni czyli o 29 koni więcej dzięki zmianie programu i wydechu.

Ale byłem naprawde zaskoczony wynikiem, bo nie znam osiągów tego auta i myslałem że ma ok 6 sek do paki :)
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Nikolas napisał/a:
Michał napisał/a:
dobra ta beta.
Ona ma pakiet stylistyczny "tylko" czy silnik tez inny od standardowego .
twój miniak jest gruby nikolas ;)


Jak już piasłem ma 260 koni czyli o 29 koni więcej dzięki zmianie programu i wydechu.

Ale byłem naprawde zaskoczony wynikiem, bo nie znam osiągów tego auta i myslałem że ma ok 6 sek do paki :)

Wiesz co 260koni ok ale jak do tej wagi to moc wydaje mi sie ciut zamała na 6sekund do 100.
musialby miec okolo 330-350koni :)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

eM napisał/a:
Nikolas napisał/a:
Michał napisał/a:
dobra ta beta.
Ona ma pakiet stylistyczny "tylko" czy silnik tez inny od standardowego .
twój miniak jest gruby nikolas ;)


Jak już piasłem ma 260 koni czyli o 29 koni więcej dzięki zmianie programu i wydechu.

Ale byłem naprawde zaskoczony wynikiem, bo nie znam osiągów tego auta i myslałem że ma ok 6 sek do paki :)

Wiesz co 260koni ok ale jak do tej wagi to moc wydaje mi sie ciut zamała na 6sekund do 100.
musialby miec okolo 330-350koni :)


No jeżeli zwykła 530i ma ok 7 sek do paki to sądze że dodatkowe 30 koni pozwoli zejść poniżej 7 sekund ze względu na tył napęd :566:
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Nikolas napisał/a:
eM napisał/a:
Nikolas napisał/a:
Michał napisał/a:
dobra ta beta.
Ona ma pakiet stylistyczny "tylko" czy silnik tez inny od standardowego .
twój miniak jest gruby nikolas ;)


Jak już piasłem ma 260 koni czyli o 29 koni więcej dzięki zmianie programu i wydechu.

Ale byłem naprawde zaskoczony wynikiem, bo nie znam osiągów tego auta i myslałem że ma ok 6 sek do paki :)

Wiesz co 260koni ok ale jak do tej wagi to moc wydaje mi sie ciut zamała na 6sekund do 100.
musialby miec okolo 330-350koni :)


No jeżeli zwykła 530i ma ok 7 sek do paki to sądze że dodatkowe 30 koni pozwoli zejść poniżej 7 sekund ze względu na tył napęd :566:

Tzn ja mowilem o 6.0 do setki :)
np 6.7 to prawie 6.0 a prawie robi wielka roznice :)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

super! ciesze sie ze mamy takie szybkie hatche na naszym forum, w koncu to najlepsza reklama :D :D Gratki! :564:
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

ja zawsze się przyznaje do przegranej (jest ich wiele bo mam słaby samochód) ale też nie lubie jak ktoś się nie trzyma zasad. Ruszamy na zielone to zielone a nie żółte...


Nik pięknie !!!!! spróbuj też z Mką :) okaże się, że może kierownik nie ogarnia i też objedziesz :)
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Kwi, 2006   

Vlodarsky napisał/a:
ja zawsze się przyznaje do przegranej (jest ich wiele bo mam słaby samochód) ale też nie lubie jak ktoś się nie trzyma zasad. Ruszamy na zielone to zielone a nie żółte...


Nik pięknie !!!!! spróbuj też z Mką :) okaże się, że może kierownik nie ogarnia i też objedziesz :)


Jak narazie to z żadną Mką wyprodukowaną przez ostatnie 10 lat nie mam szans, ale może kiedyś to się zmieni ;-) Narazie się ciesze z tego co mam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12