Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Oczy szeroko otwarte
Autor Wiadomość

JIMEK
[Usunięty]

  Wysłany: Sob 13 Maj, 2006   Oczy szeroko otwarte

Chcialbym sie podzielic ostatnia swoja obserwacja ale tez ostrzec.
Powstal specjany organ w stolecznej polucji do walki ze streetracingiem. Czego wczesniej by nie mowic to teraz zaczeli spinac poslady i bedzie coraz mniej rozowo. Na kazdym wiekszym spocie teraz pojawiaja sie panowie wygladajacy jak normalni ludzie i przyjezdzaja normalnymi autami a czasami nawet autami kojarzonymi ze sciganiem sie jak np subarynami... Patrza i czasami prowokuja ale najczesciej niby nie groznie - zbieraja informacje i spisuja numery zeby przy mozliwej okazji miec cos na kogos kto cos nabroi.
Nie tylko na spotach bo na ulicach tez teraz jest ich wiele wiecej ale troche zmienila sie ich taktyka. Teraz staja na swiatlach (czesto w nocy) i zapraszaja do wyscigu. Czasami nawet przygazowuja. Mowa oczywiscie o tajniakach. Sam do tego wszystkiego mialem luzny stosunek i troche nie chcialo mi sie tym przejmowac az sam sie nadzialem. Wracalem niepodleglosci i ruszylem tak szybciej - oponym mi tylko delikatnie szurnely przy zmianie na 3 - i wierzcie mi ze moge o wiele wiele szybciej. Do nastepnych swiatel minalem (tylko) 2 auta dosc zwinnie migajac kierunkiem po razie na auto. Najwiecej na tym odcinku mialem moze 120km/h.... Czekam na nastepnych i podjezdza (troche go zostawilem z tylu) srebrny peugeot 307. wyciagnal koguta i zaprasza na bok z wkurwionym wyrazem twarzy. Musialem byc mily i pokorny bo skonczylo sie tylko pouczeniem ale przez 20min wybebeszyli mi auto szukajac jakis nielegalnych substancji. Chcieli miec na mnie cos wiecej niz tylko glupie 'spowodowanie zagrozenia na drodze' 400PLN i 8 pkt. Ja nie protestowalem spokojnie bo wiedzialem ze nic nie znajda a z punktami u mnie juz nieciekawie sie robi. Jak mowilem dostalem pouczenie i wbrew pozorom dalo mi troche do myslenia....

Oto lista aut poruszajacych sie po wawie czekajac az ktos sie da sprowokowac... Dostalem ja od kumpla ktory raczej wybral nietypowe auta w ktorym sie nie spodziewasz suczek.

Czarny Forester
Niebieskie WRX rej. WI
3x Vectra B rejestracji nie pamiętam ;)
2x srebrna omega B jedna rejestracja WA...
Toyote Celice. (zero tuningu) Model z ostatnich lat. Rejestracji zaczyna sie na WI
NISSAN PICKUP- podwójna kabina, granatowy WPI 18NN (kreci sie glownie w okolicy Wilanowa -np. ul. Wiertnicza)
Calibra na niemieckich blaszkach
granatową mazde 626 o nr.rej. WW8622N........rewir kabaty
Wislostrada regularnie kursuje od 2 lat zielone Mondeo
Mercedes E-klasse Blekitny WIA 4452
Mercedes C220 kombi, czarny - WW ?????
Mercedes 608 Pomarańczowy - Numerów brak
Saabem 9000 turbo + czerwony

Jest jeszcze cala mala skod fabi peugotow 206 i 307 oplow i fordow modeo i vectry.
pozdr

PS. DZIEKI RUDELLO ZA LISTE.

[ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 15:19 ]
Dodam tylko ze to nie jest jakas panika ani nic w tym stylu bo kto mnie zna wie jaki jestem luzak i kozak i fafarafa :D

Moim zdaniem nie zaszkodzilo by stworzyc jakies haslo do tematow o spotach ktore znali by tylko ci ktorych sie zna... oczywiscie to forum nie jest jakies niewiadomo jakie nikczemne ale to zaden problem tu zajrzec i przeczytac.

Ps. ta motyla noga to jakis wybryk waszej cenzury bo ja sie chcialem przeklnac, kurwa, a tu chuj :D

[ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 15:23 ]
ups myslalem ze to tez sie cale zacenzuruje i ze bedzie motyla noga a tu motyla noga :D sorry :056: a czas minal i nie moge juz edytowac :D
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Sob 13 Maj, 2006   

to prawda, sporo takich furek jeździ
czasami widzę jakie fury stoją pod komisariatami i to dzień w dzień, więc nie są to przypadkowi goście
swojego czasu na wiertniczej widziałem często białe R19 16v, faza I ;)
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Maj, 2006   

najgorsze jest ze juz nie wiesz kto jest kto...

aha, i jeszcze dupki sie wzbogacili dzieki unii i podobno radarow recznych i foto jest teraz w wawie dwa razy wiecej. Mam nadzieje ze to tylko taki bulszit a kase z unii juz dawno rozkradli :D akurat tu mam taka nadzieje...
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Maj, 2006   

niezle

dobrze ze yarka ts nie maja hehhehe bo bym sam napinal poslady na streeta
 
 

Rudello 
Nazywam się Bond...


auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 171km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: warszawa

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

generalnie maja podwoic liczbe fotoradarow, ale na nasze szczescie wiekoszc atrap.
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

a gdzie sa w wawie fotoradary ??
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

sa strony z mapkami... duzo tego jest... duzo tez przenosnych...
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

a jest plan warszawy z czyms takim ??
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

aha :D
http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

aha i wszystko jasne....
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

Do tej pory nie ma w wawie chyba zadnego stacjonarnego foto, ale czesto przenosne stawiaja :/
_________________
 
 
 

Rudello 
Nazywam się Bond...


auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 171km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: warszawa

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

sa puszki (obudowy) na stale stojące w ktore czasami wkladaja aparaty..
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

dzik napisał/a:
Do tej pory nie ma w wawie chyba zadnego stacjonarnego foto, ale czesto przenosne stawiaja :/


To w Krakowie raczej na odwrót.
Jest spooro puszek na fotoradary, ale samych fotoradarów jest chyba 3. Zamieniają je miejscami pomiędzy puszkami, więc to i tak spełnia swoje zadanie bo lepiej nie sprawdzać, czy akurat jest tam ten radar czy go nie ma :D , a co do przenośnych to się jeszcze nie spotkałem.
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   

U nas na wsi nie ma takich jednostek bo nikt tu sie nie sciga a jak juz to pare samochodow i trwa to jakies pare minut i zdala od centrum tak wiec nawet nikt nie jest zorientowany o co chodzi. A jesli chodzi o policje jesli bedziecie w garwolinie i jego granicach to musicie uwazac na bordowego vw vento kreca filmiki:D
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Pią 02 Cze, 2006   Re: Oczy szeroko otwarte

JIMEK napisał/a:

NISSAN PICKUP- podwójna kabina, granatowy WPI 18NN (kreci sie glownie w okolicy Wilanowa -np. ul. Wiertnicza)


Nie wykułem listy na pamięć i mnie dorwali!! Piździec!

Lecę sobie koło północy Sobieskiego z centrum. Spokojnie - 100-110 km/h. Na odcinku między Bonifacego a Nałęczowską widzę w lusterku dynamicznie zbliżające się auto terenowe... But! Ale, że tamten był bardziej napędzony (na szczęście!), zdążył się zrównać i ujżałem lizak (z tych mniej słodkich). Panie kierowco bla bla bla, prędkość bla bla... Okazało się, ze to całkiem równi goście. Powiedziałem jaki mają fajny cichociemny wóz, to im sie miło zrobiło i cała sprawa skończyła się na pouczeniu - koleś powiedział, ze oni nie są drogówką!! Że ewentualnie mogliby poświadczyć, że jechałem z taką i taką prędkością, ale im sie najwyraźniej nie chciało :)

Beware of Pick-ups!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 9