Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
YTS vs BMW 3 (e46) FLYER
Autor Wiadomość

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006   YTS vs BMW 3 (e46) FLYER

Wracałem z dzisiejszego zajebistego spota - wracając grzecznie Alejami Jerozolimskimi na skrzyżowaniu z Łopuszańską złapało mnie czerwone. Po chwili na pasie obok stanęło baaardzo ładne, czarne BMW3, na BMW się nie znam, ale chyba e46, w sedanie (na 98%, bo 2% daje że było to coupe). Pięknie zrobione - xenon, ciemne szybki, wielkie felgi (chyba 18"), delikatnie spojlerki.

Ponieważ kierownik jadąc za mną przeskoczył na pas obok, żeby znaleźć się na pol position obok mnie pomyślałem, że na bank będzie chciał mnie objechać. Przygotowałęm się do startu i rzeczywiście - po zmianie świateł BMW poszło dość ostro, a ja razem z nim. Odskoczyłem o kawałek i przewaga mniej więcej 1 długości yarisa utrzymywała się aż do mniej więcej 120-130 km/h. Po tem kierownik BMW musiał odpuścić bo na jego pasie była jakaś ciężarówka.

Kawałek dalej zwolniłem i dałem się wyprzedzić - jechałem za BMKą. Zauważyłem imienne blachy W(cośtam) FLYER. Na światłach przy Suzuki stanąłem za BMW i jak się zmieniło światło ostro ruszyliśmy. BMW puszczało ciemne bąki - a więc DIESEL! Szło całkiem nieźle, ale siedząc mu na tyłku musiałęm delikatnie odpuszczać...

Przy Leroy Merlin znów stanęliśmy obok siebie - światło zmieniło się na zielone i rura - odskoczyłem o mniej więcej długość, może trochę mniej i znów ta przewaga się utrzymywała aż do 100-120, póżniej zacząłem delikatnie, bardzo delikatnie odjeżdżać, po czym kierownik BMW odpuścił i wrzucił kierunek w prawo skręcając na osiedle we Włochach. Pozdrowiłem go awariami, kierownik odmrugał długimi - pełna kulturka :)

Niestety nie było okazji do zagadania a straaasznie jestem ciekawy co to za BMW, jaki ma silnik, czy dłubany (te ciemne bąki...). Może ktoś je zna???

Aha, szukając przed chwilą info o tym BMW w necie, natknąłem się na opis killa na streetracing.pl, gdzie ktoś też opisuje skilowanie BMW3 FLYER, ale według jego relacji było to kombi i na dodatek czerwone. Ten co ja się z nim ciąłem na bank nie był combi i na 100% nie czerwony tylko czarny, albo np. bardzo ciemno granatowy... Może to ten sam właściciel a inne furki... Może rejestracje różnią się tylko cyferką po "W" - ten którego dzisiaj spotkałem nie miał W0 tylko już którąś cyfrę z rzędu... ;)
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

Ja nie pamietam jakie widzialem ale pamietam ze byl gdzies ktos z Flyer rejestracja... :D Ale istotna informacje sprzedalem... :D

Ad rem, Anjas - teraz jak juz sie znamy tak dobrze ;) - Gratuluje podwojnie...! Fajnie tak czasami zaskoczyc jakies autko ktore z gory zaklada ze Cie wyprzedzi... :D Bardzo ladnie opisana historia. Kulturka. Pozdr.

Ps. Spot rzeczywiscie :one: :706:
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

gratki ziom fajnie tak pograc na nosie :) małym hatchem :P
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

gratulacje :564: koles w becie pewnie mial niezle zdziwko :D

piekny :560:
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

Anjas - powiedz Ty mi ile ten Yaris ma szacunkowo (moze byc dokladnie) do setki? :D

i gdzie to BMW to i ja je objade :D :D:D:D

przez Ciebie wykipialem chlodnice dzisiaj...
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

Jakarti napisał/a:
Anjas - powiedz Ty mi ile ten Yaris ma szacunkowo (moze byc dokladnie) do setki? :D


Szacunkowo (katalogowo) ma 9 sek. do 100. G-techowo trochę mniej, ale wszyscy wiemy, że g-tech to kupa :D

Jakarti napisał/a:
gdzie to BMW to i ja je objade :D :D :D:D


... no moim zdaniem byłbyś mniej więcej równo z tą BMW :D ;)
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

dobrze anjas, bejca w dieslu to może niskie 9 mieć jak nie dłubana chociaż sa tam ostatnio takie silniki 318d dosyć słabe ale taka to byś pożarł bez problemu. Także condon gratulejszyn :)
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

Gratulacje! Dlatego właśnie podobają mi się takie auta!
_________________
...
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   

Jak nam wszystkim tutaj :D
 
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

anjas napisał/a:
Jakarti napisał/a:
Anjas - powiedz Ty mi ile ten Yaris ma szacunkowo (moze byc dokladnie) do setki? :D


Szacunkowo (katalogowo) ma 9 sek. do 100. G-techowo trochę mniej, ale wszyscy wiemy, że g-tech to kupa :D

Jakarti napisał/a:
gdzie to BMW to i ja je objade :D :D :D:D


... no moim zdaniem byłbyś mniej więcej równo z tą BMW :D ;)


Jakbys mial 9 do 100 to na 400 mialbys okolice 17 wiec ja bym obstawial niskie 8
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

Podobno rzeczywiście tak jest, że YTS mają lepsze osiągi niż mówi katalog - szczególnie jeśli chodzi o przyspieszenie na pierwszych biegach - do 100 yarisek radzi sobie całkiem nieźle. Też mi się wydaje, że schodzi poniżej 9 sek, ale nigdy nie miałem okazji zmierzyć tego innym niż g-tech sprzętem...
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

wypowiedz Prezesiaka bardzo mi sie podoba. przychylal bym sie ku niej :D :D:D

jako, ze praktycznie rowniutko szlismy tamtej nocy - a ja bez chlodnicy, z glowica (pewnie) do zrobienia, rozrzadem i sprzeglem :D :D

Prezesiak - poprawiles mi humor - tylko zeby teraz sie nie znalazl jakis "profesor" co podwazy slowa prrezesiaka, jasne? bo mi humor zepsujecie
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

Oj Jakarti, Jakarti łobuzie... ;)

Ja się zastanawiam, czy wogóle to ściganie możemy uznać. Pierwszy raz był jakiś nieudany - byliśmy równiutko, ale ja pociągnąłem niepotrzebne do odcinki (ryk twojego silnika mnie zmylił) i miałem wrażenie że ty też nie pojechałeś jak trzeba.

Za drugim razem chyba spaliłeś start, bo na starcie zostałeś, więc przerwaliśmy i ustawiliśmy się trzeci raz.

A za trzecim razem byłem z jedną długość z przodu, no może nie całą, ale wjechałem przed ciebie ;) Jak ci zajechałem drogę to sorry... :570:

Trzeba będzie kiedyś na spokojnie jeszcze raz sprawdzić, bo teraz to jeden duży znak zapytania. Ale jak by nie było, punciak jeździ fajnie, trzeba mu przyznać.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

to prawda - pierwszy start pomijajac odcinke anjasa byl najblizszy prawdy (wszystkicj przeciwnikow zagluszam a pozniej dopiero sie scigam :D ) a drugi to w ogole lipa.. jakby go nie bylo , przy trzecim tez cos zjebalem - ale chetnie gdy juz bede mial chlodnice i pare innych przydatnych gadzetow to sie sprobujemy :)
 
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

Anjas narazie wisi mi ustawke i sie uchyla od wyscigu :D
A co do podwazania moich slow to nie ma co tu podwazac bo taki yaris powinien robic 16,5 na 400, a biorac pod uwage to, ze powyzej 100 troche slabnie to do 100 musi miec niskie 8
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12