Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
VTS vs Seat Leon Top Sport TDI
Autor Wiadomość

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   VTS vs Seat Leon Top Sport TDI

siemanko czesc i czolem :)
Kraków
godz 23
ul.Bora komorowskiego/lublanska
jade sobie pokojnie przez bora komorowskiego i widze w lusterku Leona :) i zauwazylem charakterystycznie zderzaki :) mysle sobie czad Top Sporcik :) przypomnial i sie motyw z filmu Ali G jak stal przy ogrodzeniu i wyobrazal sobie ze o Jenifer L :D to ja sobie myslalem zeby tylko chcial sie scigac :) na zachete puscilem mu ladny plomyczek z rurki :)widze gosc zlapal temat i widze ze gosc idzie :) no to ja but i gosc but.idziemy z biegu.dalem sie gosciowi zrownac i jak byl na mojej wysokosci to wcisnalem po gazie.no i ku mojemu zaskoczeniu leonik idzie rowno z saxem.ani jak go nie odchodze ani on mnie.poprostu idziemy rowno.widze ze dojezdzamy do swiatel i zaczyna sie zapalac pomarancz to ja z nadzieje ze gosc leonem sie zatrzyma i zaczynam hamowac.ale widze ze gosc leci no to ja przestalem hamowac i tez lece :) dojechalismy tak do ronda.no i tu moglismy sie faktycznei zmierzyc bo stanelismy obok siebie.patrze na kierownika leona i na swiatla.nagle zapala sie pomarancz i zielen.no to w palnik i ruszam.1 leon idzie rowno z saxo.2 to samo 3 tez mysle sobie co jest kurde dodam ze wczesneij widzialem tylko napis TDI zapinam 4 i saxo ledwo ledwo wychodzi przodem moze 40 cm na prowadzenie.pocisnalem saxofona do 160 i wiecej nic sie juz nei zmienilo znowu szlismy rowno.dodam tylko na deser ze w leonie siedzial silniczek o mocy 193KM :) :D to tak na deser i na wytlumaczenie saxofona :)
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Gratuluje fajnego spotkania! Łanie poszedłeś z takim Leonem!
_________________
...
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

czesc :) dzieki.kurde wlasnie na poczatku bylem zaskoczony ze nei moge zrobic tego top sporta bo one seryjnie mialy 150KM ale jak sie dowiedzialem ze ten jest zachipowany to mi sie wszystko wyjasnilo ze szlismy prawie rowno :564:
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Gratulacje! Jak będziesz kiedys w okolicach Mikołowa daj znac! Chciałbym zobaczec twojego saxofona!
_________________
...
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

w okolicach mikolowa jestem codziennie :) ale szkoda ze busem :(
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

A co tu porabiasz? Jesteś kierowcą busa?
_________________
...
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

jezdze busem ale nie z ludzmi tylko z towarem.mam trasy z krakowa do jastrzebia i przejezdzam przez tychy i mikolow :)

ps.wlasnie smigalem przez obwodnice krakowa i patrze sobie leci ukrainiec M5 no to szybko do kolegi mowie zamykaj okna :D szybki w gore i lecimy za M5
wszystko dzialo sie od predkosci ok 130 i powiem szczerze ze kurde do predkosci 170 siadlem gosciowi na dupie :) ale pozniej juz M5 byla gora :) bo mi sie juz skrzynia konczyla :D ale ogolnie fajowo bylo.ciekawe tylko czy gosc sobie tak normalnie jechal czy sie zorientowal o co chodzi ale tak przy ok 150 lutowalem mu dlugimi zeby mi zjechal :562:
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

no to ladnie, to jakim dostawczakiem latasz?

koles w M5 pewnie zasnol i go obudziles dlugimi :D
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Niemy napisał/a:
no to ladnie, to jakim dostawczakiem latasz?

koles w M5 pewnie zasnol i go obudziles dlugimi :D
renooofka masterem T35 2.8dtci 125KM i renoooofka Mascottem tez 2.8dtci 150KM i czasami renooofka kangoo 1.4 75KM
co do M5 to tak mi sie wlasnie wydawalo ze gosc sp ibo tak jezdzil po 2 pasach dziwnie :D zdaje sobie sprawe z tego ze jakby gosc pocisnal to czylbym jak smakuja spaliny z M5 :D
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

zowa napisał/a:
Niemy napisał/a:
no to ladnie, to jakim dostawczakiem latasz?

koles w M5 pewnie zasnol i go obudziles dlugimi :D
renooofka masterem T35 2.8dtci 125KM i renoooofka Mascottem tez 2.8dtci 150KM i czasami renooofka kangoo 1.4 75KM
co do M5 to tak mi sie wlasnie wydawalo ze gosc sp ibo tak jezdzil po 2 pasach dziwnie :D zdaje sobie sprawe z tego ze jakby gosc pocisnal to czylbym jak smakuja spaliny z M5 :D


no to masz tam czym przycisnac w tych dostawczakach, ja mam starszego Transita 2,5tdi 100ps i jak byl nnowka to tez niezle smigal.zajefajnie sie jezdzi mocnymi dostawczakami, widac wszystko z gory, duzo mocy i krotka maska czyli jak sie komus siadzie na dupe to szybko sie usuwaja :D
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

dokladnie dokladnie :D master poleci tak 165 spokojnie :) ale z mascottem to juz nei tak rozowo bo mam przewaznie 4T zaldowane na niego i potezny kontener :) jak komus siadam na dupie i lutuje dlugimi to odrazu zjezdzaja :D a pozniej sie niektore osoby pukaja po glowach :D transit za to jest lepszy od mastera bo ma nape na tyl :D
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Kumpel też jeździ masterem, ale on ma coś koło 100KM i też bardzo fajnie śmiga! Niespodiewałem się ze takie auta mogą tak nieźle iść!
_________________
...
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

o kurwa jak ja nie lubie kredensow :565: i mam nadzieje ze wy nie z tych co po zatloczonym miescie tasuja miedzy autami dostawczakami bo tacy to sa gorsi od starych bab i panow w kapeluszach. Przynajmniej w stolicy :)
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

JIMEK - ja z tych właśnie jestem. Jak nie mam nikogo kogo moge wysłać to wsiadam w berlingo i jade.
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Panowie skończcie ten OT, bo zaraz ktoś wyskoczy z pomysłem założenia podforum o nazwie "na torze i na ulicy - z towarem i bez"! ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12