Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
MCS vs 330d i MCS vs chyba 330d
Autor Wiadomość

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   MCS vs 330d i MCS vs chyba 330d

wkleje tu killa ktorego napisalem do troche mniej wyluzowanej publicznosci. Moze ktos bedzie cos wiedzial. Pozdrawiam ulubionych klubowiczy HH. :D

Bardzo swiezy
Tym razem wypracowania z ilustracjami nie bedzie, sorry. Glownym powodem tego tematu jest identyfikacja przeciwnikow lub tego co maja pod maska. Opisze tylko tyle ile trzeba.

Jadac do centrum:
Dwupasmowka konstancin - wilanow. Przed rozszezeniem zauwazylem wyskakujace z tlumu lampy diodowe na poprzedniej generacji BMW 3. Przedarlem sie i bylem juz za nim. Auto czarne, nawet ladne bez dokladek. Blachy dwuliterowe W_. Kierowca 'krotko-obciety' Dumne chromowane oznaczenie mowi 330d. Mozliwe ze 330dx - szybko jechalem. Przy wyprzedzaniu kolejnych maruderow widzialem bardzo wyrazny dieslowski dym przy przyspieszeniach trojki - program? Omijajac maruderow ominalem tez to BMW (w lusterku nie widzialem chromowanego grilla - czyt. auto mialo czarny grill). W okolicach powsina i na slynnym juz zakrecie przed prosta zjechalem na prawy zapraszajac do miniecia mnie. Sam dalem buta i czekam. Nic. Ja wyraznie ostro przyspieszalem a kolega sie 'tylko' trzymal. Potem na swiatlach/skrecie na sobieskego stal za mna. Ja za maruda. Zrobilem troszke miejsca i depnalem (zaczynalo padac i juz bylo mokro). Przy przyczepnosci na 2 troche odskoczylem. Potem musialem skrecic.

Wracajac z centrum:
Pulawska. Za Statoilem ktos sie zblizyl. Tej samej generacji BMW 3, juz bez diodow z tylu i bez oznaczen. Na pozor czarna ale w swietle ciemnozielona. Tez W_ .Wyglad seria. Minawszy okolo 30 aut wyrwalem sie do wolnego miejsca miedzy podzielonymi swiatlami 2 grupami maruderow. BMW widze w lusterku, wiec zostawiam lewy i srodkowy do zagospodarowania kierownikowi i puszczam gaz zeby zobaczyc tyl. Jak mowilem bez oznaczen. Bedac za nim Tu tez przy mniejszych predkosciach widzialem dieslowski dym ale o wiele mniej wyrazny - seria? Nie bylo okazji zebysmy obaj mieli miejsce, ale sprzetowo jak tylko chcialem to dochodzilem. Jechalismy tak do piaseczna gdzie kolega zanim skrecil kulturalnie podziekowal. Odpowiedzialem. Kulturka. Zachowanie tego kierownika na drodze elegantsze niz z poprzedniego BMW. Ciezko stwierdzic czy to byla 320d po niedymiacym wirusie czy 330d. Innych pomyslow nie mam wiec licze na wasza pomoc.

Do sedna sprawy. CZY KTOS ZNA TE DWA AUTA LUB WIE COS O NICH? Zmienia to dla mnie tyle, ze od pewnego momentu nie scigalem sie duzo i chce znalesc punkt odniesienia. Dodam tylko ze w obu przypadkach bylem w najslabszej dotychczas sytuacji - FWD na mokrym vs RWD i benzyna vs diesel w testach elastycznosci.
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

Jimek, ale takich aut jest pewnie calkiem sporo w Warszawie! Rozumiem, ze szukasz kogos kto zna tych gosci z beemek??
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

tia... ciezko bedzie... po modach sie nie scigalem i chce znalesc punkt odniesienia.
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

moze latwiej bedzie wejsc na forum beemkowe i tam popytac ;)
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

watpie bys znalazl punkt odniesienia przy bmkach-dyszlach. One w porywach maja 184KM, dziwne gdyby Twoje 212KM nie starczaly... ;)
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

:D mokro bylo :D no i mam przednia szybe nie areodynamiczna dosc :D
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

Ta przednia szyba zdecydowanie waży losy wszystkich pojedynków i dodaje nutke niepewności pomimo mocy :D
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

dokladnie ;)
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

Ja chciałbym zauważyć, że czarny dymek z rury przy przyspieszeniach kompletnie nie musi mieć czegokolwiek wspólnego z "seria / nie seria"... Już dawno skończyły się czasy "power-boxów" których jedynym zadaniem było podlać więcej gnoju silnikowi i kończyło się to troszkę lepszymi osiągami okupionymi gęstymi bąkami sadzy. Prawie każdy diesel przy mocniejszym dociśnięciu gazu dymi i nie ma w tym nic dziwnego. Obojętne czy BWM, VW, Opel, Ford czy cokolwiek innego - dymią, bo to gnojowozy i tyle :D
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

wiem ale pisze o tym bo auta byly prawdopodobnie z tymi samymi silnikami a jednak jeden bardziej dymil i lepiej sie trzymal a drugi mniej... ale stad tez te '?'
ale dzieki :D
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

może po prostu jednen bardziej cisnął, a drugi mniej :D
 
 

Majkel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

zupelnie nie wiem co autor mial na mysli...
Jim ale o so chozi???
piszesz ze nie bylo miejsca na sciganie, to co ten post ma na celu??
odnalezienie tych konkretnych BeMeK? co tylko wiesz ze W miala w rejstracji? mhhh pomocna informacja jezdzi po Wawie pewno z 50 takich...
no offence :562: oczywiscie
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

oczywiscie :fuckyou2: :699: :708: :700: :650: :535: :539:

malo jest sytuacji ze piszesz ze z kims jechales po czym ta osoba to czyta i odpisuje ze to byla ona i ze ma to i to pod maska?

[ Dodano: Pon 29 Maj, 2006 ]
ps. OGLOSZENIE:
Majkel jest moim bratem ciotecznym wiec prosze sie nie wtracac w sprawy rodzinne. Nie do kazdego poza tym takie nieladne rzeczy pokazuje od razu... :D Majk wie ze ja nie mam tego na mysli, ze tylko tak zartuje i ze zaraz mi bedzie przykro ze tak zrobilem.... eh... rodziny sie nie wybiera :D /przyp.red. :D :D
 
 

Majkel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

zapewne tu znajdzie sie zablakany posiadacz HOTHatcha w postaci BMW 330 :-) nie pozostaje nam tylko czekac w nadzieji ze moze odpisze...
CZEKAMY wiec na ujawnienie posiadacza BMW 330 - chyba - o rejstracji - W_ Cos tam_pl - chyba - :570:
;)
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

dobre... dobre... hahaha.... :D ojjjjeju jakie smieszne!!! az mnie brzuch boli...
nie bede Ci sie tlumaczyl ze myslalem ze moze ktos go zna, nie bede. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12