Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[R] GAR
Autor Wiadomość

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   [R] GAR

wczoraj z okazji Dnia Kobiet wybrałem się z Magdą do knajpy.

kiedys ją odwiedziliśmy słuzbowo - wrazenia jak najbardziej pozytywne poza tym maja tam mistrzowski deser..

ale od początku. bede sie przyczepiał.
zamowilem stolik na 21:00. okazało się, ze mozemy wpasc wczesniej wiec zadzwonilem poinformowac - tutaj caly czas bardzo mila pani - wszystko git, stolik juz na Państwa czeka.

przyszlismy,
menażer zaprowadził nas do stolika, wskazał wieszak, podał karty aczkolwiek nie poczekał aż Magda usiądzie tylko polozyl na stole.. stolik byl nie nakryty, w drodze do niego szepnal do kelnera zeby go ogarnał.
pozniej podszedl do nas chlopaczek, dośc miły kelner ale bez charyzmy. taki zwykly nosiciel talerzy, a nie kelner. przyjał zamowienie na napoje, zaproponowal wino, skorzystalismy. polecam icheniejsze "domowe" Sangiovese.

wybralismy sobie przystawki, Magda tatar, ja provolone al forno. było troche smiechu bo o ile tatar nas nie zaskoczył (niestety polowa to byly kapary a nie bylo o tym info w menu - minus z racji tego, ze bylo ich na prawde sporo..) a moje danie to rozpuszczony placek z sera zółtego o grubosci mniej wiecej pol centymetra z pomidorami i grzanką. myslalem, ze to bedzie cos w stylu bruschetty. co do formy zaskoczenie, co do smaku plus. mieso w tatarze tez pycha, sliczny kolor, wydawało sie swieze :) po przystawkach przyszła najmilsza kelnerka tego wieczoru, dla niej najwiekszy plus za ten wieczór.

nosiciel talerzy przyszedl przed podaniem przystawek i wzial zamowienie na danie głowne. bylismy troche zmęczeni i bylo juz pozno wiec pizza na poł. nawet nie pamietam nazwy, ser, cebula, pomidor, czosnek i boczek. smakowała.. normalnie :) nic nadzwyczajnego, na pomidorach bylo cos co bylo MEGA ostre. moze to ten czosnek w proszku. pierwsze skojarzenie nawiazywało do dobrej, smacznej pizzy w osiedlowej knajpce. Pizza Mamy Oskara jest 100x lepsza :)

na deser wziałem sobie moj oczekiwany od poczatku Kwadrat Cytrynowy. za je bi sty deser. mega cytrynowe, słodkie. PYCHA!!! MEGA PYCHA!! Magda juz nic nie chciała :)


do stolika w czasie kolacji podeszly 3 osoby pytajac czy wszystko okej, czy cos jeszcze. nie lubie multi obsługi. nie na tym poziomie. karta deserów była cała w tłustych plamach. zwykła kartka z gruboziarnistego papieru, wydrukowane na kolorowej drukarce. wydaje sie, ze mozna o to zadbac i sprawdzic co sie daje komus do ręki. plam nie dalo sie nie zauwazyc nawet po ciemku. na kanapie były okruchy kufa :D zapomnialem jeszcze o milym poczekadle - paluszki z ciasta pizzowego - miszcz. pyszne.
w momencie wychodzenia z knajpy nikt nie powiedział nam dowidzenia - mega minus.

a teraz najlepsze :D
poszlismy akurat to Pani Gesslerowej bo tam jest moj deser i oczywiscie dlatego, ze czesto ogladamy jej program o knajpach. moge byc wyrozumialy jesli chodzi o w sumie kiepską obsługe ( menażer i dwoch kelnerów bylo na srednim niskim poziomie jedynie jedna pani mistrz uprzejma, usmiechnieta i pogodna. wiec raczej kiepsko jesli chodzi o calosc) wybaczam tez to , ze nikt nas nie pozegnal - napiwek wliczony automatycznie w rachunek. troche bałagan - wybaczam stolik bo przyslismy wczesniej aczkowliek po to dzwonilem zeby sie upewnic czy wszystko bedize okej, wybaczam okruchy.

wstając od stolika Magda mowi: spojrz.. patrze a tam po scianie zapieprza


wskazałem go kelnerowi bo wlasnie oddawał mi kartę , a ten przeklął pod nosem, przeprosił i uciekł..

i ten moment mnie rozwalił.
normalnie bym powiedział wszystkim, ze polecam pomimo niewielkich minusow aczkolwiek od takiej knajpy powinno wymagac sie czegos wiecej ogolnie.. o robalu nie wspominajac.

dla entomologów:
http://www.gar.com.pl/
Ostatnio zmieniony przez Jakarti Śro 09 Mar, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

To mięso śmierdzi trupem!
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

martin.h 
koniec tego dobrego na dzisiaj


auto: 106 Rallye
silnik:: 1.6 8V
moc: 103km
Pomógł: 64 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Chorzów

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Haha, kulinarnie-przyrodniczo :rotfl:

PS: U Was wszyscy są menażerami?
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

lubie restauracje i zawsze z przyjemnoscia do nich chodze. lubie tez bardzo obserwowac jak to wszystko działa i ile pozniej za to sie placi. program w tv to show wiec tutaj nie wymagam 100% tego o czym mowa w tych programach. pracowałem w sumie ze 2 lata w sfinksie i osobiscie nigdy nie widzialem robala zadnego na sali, w kuchni a jest tam troche wiekszy ruch, latem okna otwarte na ulice, ogrodek. przez lokal przewija sie w najlepsze dni ok 1000 osób..

i dlatego pytam Macius - co miales na mysli? :)

Martę napisał/a:
PS: U Was wszyscy są menażerami?

dlaczego?
bo jesli chodzi o nazewnictwo to moze to byc dla mnie rowniez kierownik restuaracji. nie mam z tym problemu Martinie :) to słowo jest juz dawno spolszczone - legalne ;)
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Cytat:
wiec pizza na poł. nawet nie pamietam nazwy, ser, cebula, pomidor, czosnek i boczek. smakowała.. normalnie nic nadzwyczajnego, na pomidorach bylo cos co bylo MEGA ostre. moze to ten czosnek w proszku. pierwsze skojarzenie nawiazywało do dobrej, smacznej pizzy w osiedlowej knajpce. Pizza Mamy Oskara jest 100x lepsza


Troche dziwnie ze poszliscie na pizzoche do gar'a. Kuba, następnym razem, błagam cie, pójdz do picollo italia , koło dawnego mieszkania marcela i tam zamówcie pizzoche. To jest jakiś degustacyjny hardcore ( w dobrym słowa znaczeniu :) )

Cytat:
napiwek wliczony automatycznie w rachunek.


wlasnie, jak to jest. Powinno być czy nie ?
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Michał napisał/a:
Cytat:
napiwek wliczony automatycznie w rachunek.


wlasnie, jak to jest. Powinno być czy nie ?


na piwek to napiwek, sam powinienem zdecydować czy obsługa faktycznie powinna go dostać :)
 
 
 

Franek 
słucham..?


auto: MCS
silnik:: 2.0
moc: 192km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 14 Lip 2009
Skąd: WWL

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Janusz napisał/a:
Michał napisał/a:
Cytat:
napiwek wliczony automatycznie w rachunek.


wlasnie, jak to jest. Powinno być czy nie ?


na piwek to napiwek, sam powinienem zdecydować czy obsługa faktycznie powinna go dostać :)

Janusz, to oznacza że na rachunku była dodatkowa pozycja "za obsługę" więc i tak był do zapłacenia.
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Franek napisał/a:
Janusz, to oznacza że na rachunku była dodatkowa pozycja "za obsługę" więc i tak był do zapłacenia.

zrozumiałem, ale Michał pytał, czy właśnie takie coś powinno mieć miejsce, wiec wyraziłem moje zdanie ze absolutnie nie !! Pamiętam np, jak byliśmy w sfinksie w wawie, i taki koleś nas obsługiwał ze powinien latare dostać a nie napiwek !!
 
 
 

Yarko 
z.. z.. z... zzzz...z z..z.z z. z...


auto: AP1
silnik:: F20C
moc: 240km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 28 Kwi 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

ale słaba akcja z tym robalem, c'mon to nie budka z hamburgierami... :/
 
 

206 Gti 
bulion czy brulion?
Ulubieniec forum


auto: Mercedes
silnik:: 3.5
moc: 272km
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Nie choć please do Magdy Gessler - już lepiej do Marty Gessler albo do Adama Gesslera.

Co do knajp - to dla mnie mistrzem jest San Antonio na Senatorskiej - nigdzie nie jadłem lepszego carpaccio ani lepszego steak'a :D steka. Panią Magdę Gessler sobie daruj.
_________________
 
 

bizon 
Witamina A..


auto: rdzivic
silnik:: półtora litra
moc: teraz juz brak km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 06 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

ja tam w poniedzialem z przyjemnoscia odwiedzilem rome na jasnej, nie zawsze ma sie okazje zjesc lancz w stolycy :D
ktos tam bywa?
 
 
 

martin.h 
koniec tego dobrego na dzisiaj


auto: 106 Rallye
silnik:: 1.6 8V
moc: 103km
Pomógł: 64 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Chorzów

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Ja sobie ostatnio kupiłem mrożoną Ristorante z salami za 5 zł, miód w gębie ;D
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Michał napisał/a:
Kuba, następnym razem, błagam cie, pójdz do picollo italia , koło dawnego mieszkania marcela i tam zamówcie pizzoche. To jest jakiś degustacyjny hardcore ( w dobrym słowa znaczeniu :) )


czemu dziwne? :D
to włoska restauracja. poszlismy tam na moj deser :) to , ze restauracja jest uznawana za AJ WAJ, "LEPSZĄ" z czym sie nie zgadzam nie znaczy, ze trzeba jesc kawior i najdrozsze steki :)
poza tym pizza obok Marcela i ta kosztują tyle samo. milo spedzilismy czas - wyjscie do knajpy to przede wszystkim jedzenie. wczoraj był dzien kobiet - moglismy nawet pojsc na zapiekanki ale mialem inny pomysl i poznalismy karalucha :D

Michał napisał/a:
Cytat:
napiwek wliczony automatycznie w rachunek.
wlasnie, jak to jest. Powinno być czy nie ?

jest tak jak ktos zarzadzi :)
rownie dobrze mozna to wliczyc w cene i nic nie powiedziec
Janusz napisał/a:
Franek napisał/a:
Janusz, to oznacza że na rachunku była dodatkowa pozycja "za obsługę" więc i tak był do zapłacenia.

zrozumiałem, ale Michał pytał, czy właśnie takie coś powinno mieć miejsce, wiec wyraziłem moje zdanie ze absolutnie nie !! Pamiętam np, jak byliśmy w sfinksie w wawie, i taki koleś nas obsługiwał ze powinien latare dostać a nie napiwek !!

pracowalem kiedys w sfinksie. opowiedz w ktorym to bylo i kiedy? :)

Adas napisał/a:
Nie choć please do Magdy Gessler

moge ew. nie chodzic :) Adas, knajpa jak kazda inna. jedzenie bylo smaczne. wszyscy sie rzucili na tą babke tak jak na ramseya a ona sobie kase zbiera z tv i tyle. jej interesy to co innego. ja bym raczej to rozgraniczyl. jej prywatne relacje z wymienionymi przez Ciebie ludzmi tez mnie raczej nie interesują.

knajpe oceniam po tym czy mi smakuje, czy jest czysto, czy jest mila obsluga itd.. a nie po tym kto jest wlascicielem :)

wskaz miejsca reszty trojki drombo.

Bizon napisał/a:
ja tam w poniedzialem z przyjemnoscia odwiedzilem rome na jasnej, nie zawsze ma sie okazje zjesc lancz w stolycy :D
ktos tam bywa?


nigdy nie bylem. odwiedzilem kiedys rome na grottgera. to chyba ich pierwsze miejsce. bylem bardzo zadowolony ale bylem gnojkiem przed gastronomiczną kariera.

martin.h napisał/a:
Ja sobie ostatnio kupiłem mrożoną Ristorante z salami za 5 zł, miód w gębie ;D

Martin, na prawde nie chodzi o to ile jedzenie kosztuje tylko czy smakuje :)
 
 
 

bizon 
Witamina A..


auto: rdzivic
silnik:: półtora litra
moc: teraz juz brak km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 06 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Jakarti napisał/a:
bylem bardzo zadowolony

rowniez nieustannie mnie tam zadowalaja :]
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Za mocno ekspercki temat dla mnie...
My byliśmy z Kasią w "Polka" na starówce i było mistrz... sam też byłem w AlleGloria na Placu Trzech Krzyży i też było mistrz. Ale jak widać wszędzie można na coś trafić złego.
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13