Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zagrzane Saxo..
Autor Wiadomość

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

  Wysłany: Nie 20 Sie, 2006   Zagrzane Saxo..

Przed chwilą moje auto "poszło z dymem" :/

Po zupełnie normalnej jeździe zatrzymałem samochód przed domem "małżonki". W czasie krótkiego pożegnania, móją uwagę przykuła czerwona lampka wołająca mnie ze wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej. Natychmiast wyłączyłem auto. W tym momencie spod maski zaczęła wydobywać się substancja w stanie lotnym w pokaźnych ilościach. Otworzyłem maskę - para i chyba przez moment tryskająca ciecz leciała stąd (nie z tego metalowego przewodu klimy, tylko skądś głębiej) :



Jako, ze bylo zupelnie ciemno i nie moglem zobaczyc skąd dokładnie wylatywała, mam pytanko: co obstawiacie? poszedł jakiś wężyk, czy to coś poważniejszego??

idę spać :(

PS sorry Szymon za użycie twojej fotki :)
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Sie, 2006   

moze poszla Ci pompa wody?? mnie to ostatnio tez spotkalo :/ mialem dokladnie tak samo jak Ty.tylko ze u mnie na wskazniu byla noralna temp. a z auta wydobywala sie para i wywalilo wode poprzez to ze zazsalo powietrze i zrobilo sie podcisnienie.dla mnei paranoja jest ze pompa wody kosztuje 120zl ale trzeba rozbierac rozrzad i zaklaac nowy napinacz,pasek i lozysko a to kosztuje 300zl
puki co moje saxo jest uziemione bo bede robil glowice,zmienial walki,program,wywazal motor i kolo zamachowe.
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

Mniej więcej w tych okolicach jest też odpowietrznik moze coś z nim nie tak. Tylko zostaje sprawa czemu auto się zagotowało, może wentylatory się nie włączyły, one często lubią to robić. Chyba ze jest tak jak zowa pisze, pompa popuszczała wode no i wreszcie zostało jej na tyle mało, że auto się zgrzało. Jak będziesz nalewał wode to pamiętaj o odpowietrzniakch.
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

Pompe mozna sprawdzic latwo, nawet na temperature rur. Powinny byc cieple za pompa.
Odpowietrz uklad i miemy nadzieje ze uszczelka zyje ;)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12