Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Tor Kielce....i szkolenie na WT
Autor Wiadomość

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

A w radomiu ktoś kiedyś był? bo tam też jest tor, tani tor :)
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Michał napisał/a:
Scyzory ?? to jakis klub ??


Taki powiedzmy klub... To generalnie lokalni driverzy, ktorzy bardzo duzo trenuja na torze i tak amatorsko sie scigaja. Niektorzy z nich sa naprawde dobrzy jak wlasnie Killer, Kijanka i paru innych. Fakt rowniez, ze sprzet maja doinwestowany na maxa.
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

czytałem że klepią kierowców rajdowych na tym torze.. hihi
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Klepia,klepia... Tor jest specyficzny i trzeba go znac, zeby cos pojechac. Z drugiej strony duzo naszych rajdowcow od startu do mety na lewej jedzie i pozniej takie, a nie inne czasy wychodza...
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

A jakieś nazwiska, kogo na przykłąd objechali, bo to ciekawe sie zaczyna robić :)
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

kurde z tego co pamietam to Bębenków.... ale zapewne zaraz rzuci sie na mnie chorda rajdowców mówiąc ze to nie prawda... :D
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Kumpla tam mam w tej grupie, Waszka go nazywaja. Owszem maja tak opanowany ten tor ze klepali wiele roznych znanych nazwisk w czterolapach.
Bylem tam kiedys na kjs-ie i na treningu. Na treningu jezdza po kilka godzin i trenuja kazdy zakret takze trudno im podskoczyc. Inna sprawa ze aby robic tam dobre czasy trzeba ciac po dolach, wiec jak ktos ma cc to upalania to tnie po dziurach i ma wszystko w d***.
Na KJS-ie jezdzilem wolno a i tak na jednym odcniku na parkingu bylem pierwszy chyba :)
Kolesie tak znaja trasy ze olewaja mapy, ja jako debiutant je czytalem i nikt nie zwrocil uwagi ze mieli pokrecone mapy. Zorientowalem sie na odcinku ktory byl na fragmencie duzej petli na torze, na mapie bylo tak: start dluga prosta i lekki luk w lewo, no to start i jade pelnym ogniem, zblizam sie do zakretu ale wyglada na prawy i 90stopni, powiem ze mialem cieplo :D
_________________
 
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

akurat w pierwszym dniu szkolenia ja jako rasowa opiekunka do dziecka spacerowalem
po torze z wozkiem 4x4 i ogladalem co i jak... przyjachalo z 15 samochodow na trening
przed kjs - rozlozono trase, slupki i do bolu goscie jezdzili - kazdy zakret, nawrot po x razy
- taka mala nielegala.... troche ciezko rywalizowac z kims kto jedzie z pamieci.... nio, a ciac
tam trzeba bo tor dosc sliski jest, ale ciecia sa i rowy w zakretach dosc dobrze trzymaja po
wewnetrznej : ] z rajdowcow to wiem, ze łukasz kalicki micra Agr wygral tam klase i byl
jakos wysoko w gen w swoim pierwszym wypadzie na tor.

jak gadalem z dyr toru to mowil, ze ostatnio na kreciolkach na torze wygrywaja przyjezdni
bo miejscowi juz za bardzo przekombinowuja : D
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

Nastepny Super Oes na torze w Kielcach jest w pazdzierniku. Ja chyba jade, moze ktos z was tez sie skusi? Tam generalnie procz miejscowych to przyjezda bardzo duzo turbo 4wd z Krakowa i Wawy. Niestety w wiekszosci kolesie maja szybkie auta i nic poza tym. Przynajmniej tak slyszalem.

Prawda ze scyzorami jest taka, ze jak przyjada na Slask to tez walcza o czolowe miejsca. Co prawda ja np. nigdy nie trenowalem na torze Fiata,itd... wiec rywalizacja jest fair. Ogolnie sa szybcy i tyle.
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

strasznie mi sie ta alfa podoba, wogole chłopaki z tego klubu maja kozak fury, vti ...
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

He he wywołaliśmy wilka z lasu tym gadaniem o kielcach i scyzorach, aż się jeden kolega (od czarnej vti) do nas zarejstrowal :)
 
 
 

kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

apropos cięć na miedzianej to tylko na treningach tniemy po trawie bo na oesach na kazdym zakrecie jest słupek ( 5 pkt karnych) czyli kazdy ma równe szanse.
KJSy rzeczywiscie nie dla nas bo nikt nie lubi pacholandii :) i zażynania jedynki.
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

kiler napisał/a:
apropos cięć na miedzianej to tylko na treningach tniemy po trawie bo na oesach na kazdym zakrecie jest słupek ( 5 pkt karnych) czyli kazdy ma równe szanse.
KJSy rzeczywiscie nie dla nas bo nikt nie lubi pacholandii :) i zażynania jedynki.

Również Cię witamy :)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

o to jak juz koś ze scyzora jest tutaj, to może nam napisze którzy rajdowcy polegli w kielcach, bo mnie bardzo ciekawi ten temat :)
 
 
 

kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   

Nie mam pamieci do nazwisk

Chyba stec biernacki tuszyński sołowow i na ostatnim oesie pan w evo co wygrał rajd żubrów i ktostam jeszcze ale nie pamietam
Ostatnio zmieniony przez kiler Sob 02 Wrz, 2006, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13