Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Laguna 2.0 T vs C klasa kompressor
Autor Wiadomość

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 06 Wrz, 2006   

mikson napisał/a:

slabo to jezdzi a ma w koncu 170 koni w turbo heheheheh


nie dlatego ze takim jezdze, ale uwazam ze na te gabaryty i 160 KM (Laguna II ph2 ma 170 KM) jezdzi bardzo fajnie
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Śro 06 Wrz, 2006   

a z ciekawosci ile pali przy dynamicznej a ile przy normalnej jezdzie po miescie?

a ja twierdze ze powinna bujac sie niskie 8 a nie wysokie 8 przy tej mocy silnika :)
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 06 Wrz, 2006   

mikson napisał/a:
a z ciekawosci ile pali przy dynamicznej a ile przy normalnej jezdzie po miescie?

a ja twierdze ze powinna bujac sie niskie 8 a nie wysokie 8 przy tej mocy silnika :)


przy ostrej miejskiej jezdzie 10.5 do 10.8

jezeli chodzi o przyspieszenie to ona robi niskie 8 mimo katalogowego 8,6
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Śro 06 Wrz, 2006   

hmmm warto by pomierzyc,
bo jak jechalem za taka 2t to nie odjechala mi mocno, rzekl bym praktycznie jej siedzialem na tylku do 120 , a ja mam 9sek katalogowo


a co do spalania to 10-11 chyba pali ale przy spokojnej a nie ostrej tu kitu mi nie wcisniesz :)

a deska twojej laguny tez tak wyglada ? http://www.motoforum.pl/M...15/laguna07.jpg

nie popisali sie dizajnem :)
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Śro 06 Wrz, 2006   

Bad-i napisał/a:
przy ostrej miejskiej jezdzie 10.5 do 10.8


przy ostrej miejskiej jezdzie to VTS pali kolo 11l przy pojemnosci 1,6 a co dopiero 2,0T
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 06 Wrz, 2006   

mikson napisał/a:
hmmm warto by pomierzyc,
bo jak jechalem za taka 2t to nie odjechala mi mocno, rzekl bym praktycznie jej siedzialem na tylku do 120 , a ja mam 9sek katalogowo


a co do spalania to 10-11 chyba pali ale przy spokojnej a nie ostrej tu kitu mi nie wcisniesz :)

a deska twojej laguny tez tak wyglada ? http://www.motoforum.pl/M...15/laguna07.jpg

nie popisali sie dizajnem :)


powiem tak, ja nie mowie ze ona pali 10-11 przy katowaniu non stop. Ale jest to samochod sluzbowy i zaufaj mi na kazdych swiatlach na ktorych sie ktos trafi lub gdziekolwiek jade zawsze mam spiecia bo jest to samochod tak na prawde z kratka i znaczkami 1.8. Dlatego uwazam ze przejechanie calego baku paliwa z taka jazda jest jazda dynamiczna. A nie dam rady wypalic wszystkiego naciskajac caly czas do podlogi.

Jezeli chodzi o przyspieszenie to powiem ci ze tutaj jest cala tajemnica. Laguna jezdzi sie zupelnie inaczej niz innymi turbo a do tego przez ten nieszczesny gaz bez linki trzeba umiec nia ruszac. Tak wiec na 1 jedziemy bardzo krotko i pozniej dopiero sie napedzamy.

Zdjecie deski to chyba do laguny II ph 2 - ja mam Laguna II Grandtour 2.0T ale ph 1

[ Dodano: Czw 07 Wrz, 2006 ]
ok podpusciliscie mnei, dzisiaj zatankowalem i katowalem ja po Warszawie zalatwiajac sprawcy przez 128 km. Srednie spalanie na kompie 11,1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 9