Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Lanie w lany poniedziałek (czyli YTS vs Lancia Delta)
Autor Wiadomość

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   Lanie w lany poniedziałek (czyli YTS vs Lancia Delta)

Lany poniedziałek, po południu - droga sucha. Jadąc (oczywiście) Alejami Jerozolimskimi z Pruszkowa w stronę Warszawy zobaczyłem przed sobą Lancie - w stanie parch plus, czarna, dość mocno zardzewiała, na warszawskich blachach WY cośtam cośtam. Jej kierownik przycinał ostro, więc postanowiłem trochę go pogonić. Udało mi się stanąć na światłach za nim. Zapaliło się zielone, lancia ruszyła ostro, ja za nią, ale opóźniłem start bo nie chciałem wjechać jej w dupe... Niestety mimo ciśnięcia na maxa Lancia odjeżdżała. Pogoniłem ją gdzieś do 140 i z powodu braku efektów odpuściłem, Lancia odjechała dalej.
Na następnych światłach udało mi się znów stanąć za nią. światło zmieniło się na zielone, kierownik Lancii chyba postanowił się ze mną pobawić bo po wyprzedzeniu samochodów zjechał na prawy pas, zostawiając mi miejsce na lewym i pozwolił się wyprzedzić... Wyprzedziłem go, spojrzałem na zajebiste poszerzane błotniki i tym razem ja dałem w palnik. W lusterku zauważyłem, że Lancia też zaczęła ostro zapinać, jednak tym razem to on nie mógł mnie wyprzedzić.

Lancia, mimo parchowatego wyglądu ciągle ładnie się zbiera... Ciekawy jestem co to był za model. Odchodził mi, ale nie jakoś drastycznie.
Znalazłem w necie jedno ogłoszenie takiej Lancii, miała dokładnie takie same poszerzane błotniki, niespotykane w zwykłych wersjach. Oczywiście stan tej z którą się ścigałem był zdecydowanie gorszy niż tej z ogłoszenia.
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1068303

Czy ktoś wie jakie były wersje takiej Lanci z poszerzanymi błotnikami? Bo jeśli to była taka ze 180konnym silnikiem to sporo koni pewnie się już rozbiegło. Inaczej dostałbym mocniej... Tym bardziej że jechałem z pasażerem, a gościu w Lancii był sam.

Aha, w drodze powrotnej odbiłem sobie killa na jakiejś nowej corolli hatchback (która trzeba przyznać szła nawet nieźle i mocno się trzymała) i na Camry 3.0 V6. Kierowca Camry nie mógł się pogodzić, że Yaris go objeżdża i ambitnie walczył, ale dzielnie poległ :D
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

No to ziom, co do Lanci to było wiele modelów, ale jesli ci odchodziła to znaczy ze był jakis mocniejszy. Ogolnie kozak fura.

Camry nie jedżą :D a kierownicy tech kamr mysla ze 3.0 to jest juz max i nikt im nie podskoczy;)
 
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

tymbardziej że to pewnie 3,0 v6 a automacie z przebiegiem 450 tysięcy...
tylko takie sprowadzali do Europy ze stańców...
A! śmieszne byly jescze wersje Gold Edyszyn - ze złotymi paskami i znaczkami... niczym innym się nie różniły...
ale kill to kill!
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

Co do przebiegu camry to nie mam pojęcia jaki był... Ale co do automatu to jestem prawie pewien, bo dorwanie 3.0 z manualem graniczy z cudem.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

lenny napisał/a:
tymbardziej że to pewnie 3,0 v6 a automacie z przebiegiem 450 tysięcy...
tylko takie sprowadzali do Europy ze stańców...
A! śmieszne byly jescze wersje Gold Edyszyn - ze złotymi paskami i znaczkami... niczym innym się nie różniły...
ale kill to kill!


Stary miał maxime 3.0 gold edycione i uwierz mi , różniła sie na maxa od zwykłej ;)
Nawet fotele ( kanapy ) były inne, wszystko było inne w środku. Na zewnątrz też troche sie różniły.
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

co do camry to jak to byla przedostatnia wersja (waskie swiatla z tylu) to byly tylko 3.0 automaty nawet w europie, a jak taka tradycyjna (2 generacje wstecz) to sporo bylo manualnych ale te auta maja zwykle ponad 300000 przebiegu i gaz.
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

Camry była z lat 92-96. Kiedyś mi się zajebiście podobała, teraz też moim zdaniem jest fajna, ale rzeczywiście nie powala swoją zrywnością.
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2006   

Lancie z poszerzanymi błotnikami były tylko Delta Integrale.
Tam natomiast wsadzano 2 motorki:
- 2.0 8v Turbo 185KM i 205 KM
- 2.0 16v Turbo 210 KM i 215 KM (rajdowa 330KM)
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2006   

Dzięki za info. Widać było, że jest dość mocny, ale podejrzewam, że trochę koni mu pouciekało. Gdyby nawet miał 180 to byłoby gorzej... :D
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2006   

Wiesz, w takim aucie wystarczy, że turbo niedomaga a od razu koniec jazdy.
Poza tym to Lancia - musi się psuć :D
 
 

Qzyn
[Usunięty]

Wysłany: Śro 26 Kwi, 2006   

Witam jako nowy na forum. Co do lancii to faktycznie suyper autko i niezle zpaina. Mmialem okazje jezdzic integralka i malo co jest jej w stanie podskoczyc jesli motorek domaga. Kierowca nie musi az tyle w niej sie napocic do tego :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13