Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
MCS vs Golf ASZ Tdi racing team
Autor Wiadomość

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   MCS vs Golf ASZ Tdi racing team

jade sobie z miasta. zauwazylem golfa. grafitowy. 4. na austryjackich blachach. Na poczatku myslalem o niebieskich migdalach i cos nie skumalem ale jak mnie zobaczyl w lusterku to tylko czarny dym zobaczylem i od razu :510: ze to moderator z sr ktory mi ostrzezenie dal ze nie bylo definicji killa w killu ktory opisalem kiedys tam :D
1 i 2 cicho bo paly jechaly obok i zaraz rura. W okolicach 100 minalem go i potem juz nie pamietam :D golf tdi mocno dlubany slnik ASZ... :D
A WIOZLEM FELGI MOJE NOWE NA PACE!! :D

[ Dodano: Wto 11 Lip, 2006 ]
i sie okazalo ze jak pisalem tego posta to on opisal na sr :D
tu jest wiekszy opis :D http://www.streetracing.p...5368&highlight=

CYTAT:
Kill swiezy z Pulawskiej. Przez przypadek udalo mi sie spotkac uzytkownika Jimek z SR i jego Mini Cooper S na Pulawskiej. Mialem niby jechac na Ursynow, ale zobaczylem cos na ksenonach kolo wyscigow i stwierdzilem, ze sie przejade prosto. Cooper mnie dogonil i zaczelismy sie tasowac miedzy autami. Udalo mi sie wybrac korzystniejsza droge i ucieklem. Coopera zatrzymalo tez czerwone swiatlo kolo Geanta. Pojechalem spokojnie dalej i czekalem az Mini znowu do mnie dobije Tasowalismy sie znowu miedzy autami, na swiatlach kolo Mitsubishi udalo mi sie wskoczyc na calkiem prawy pas i czekalem na zielone. Patrze w lusterku, a tutaj Mini za mna
Zrobilo sie zielone, ruszylem mocno, Mini za mna oczywiscie tez. Szybko ucieklem na srodkowy pas, zeby Mini mialo wolne pole do popisu.
Hmmmmm, jak to opisac, no ogolnie dostalem niezle baty Tak do 180 km/h bylo jakies 3-4 dlugosci
do setki jeszcze w miare jakos szlo, chociaz Mini byl za mna. Do 120 km/h sie zrownal ze mna i potem sukcesywnie mi odchodzil
jechalem sam z pelnym bakiem, bo akurat tankowalem dzisiaj rano 55 litrow i mialem wlaczona klime.
no ale baty dostalem ;)
Ostatnio zmieniony przez JIMEK Śro 28 Maj, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

Jimek jestes moim bohaterem :D
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

ale to jest sarkazm bo juz nie wiem :D

Duzo sie naczytalem ze taki diabel z tego golfa, duzo aut w przeszlosci wcinal... nawet ladnie wyglada.
Nawet fajnie chodzil przy tasowaniu przez ruch przy malych krotkich przyspieszeniach. Jednak nie taki straszny jak go maluja... :D
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

cytująć naszą dzisiejszą dyskuje o dizlach z eM dodam żeby wyleczyć kierownika dizla:

"trzeba go zdrowo opierdolić na prostej..."
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

To sie łądnei odpłąciłeś za ostrzeżenie :D Gratsy
 
 
 

Spoon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

JIMEK gratsy. jak wzmocnie swojego sprzeta to tez sie zaczaje na tego kierownika. ;) (ma sie te swoje powody :D )
no i da rade, a taki byl mocny dieslowy ;)
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006   

Em, Spoon - hehe smiesznie. myslalem ze to tylko ja mialem juz takie zdanie a tu widze ze Wam ogromna przyjemnosc sprawilem przypadkowo. :D przyjemnosc po mojej mańce :D pozdr.
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006   

Ten koleś z golfa to największy bajko pisarz o jakim słyszałem, a do tego jeszcze straszny laik... Restepka za utarcie nosa temu panu.
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006   

prawde powiedziawszy to jako juz mialem koniec dwojki i trojki to przysiegam ze sie zastanawialem czy jeszcze sie sciga. Nie wiem co bylo potem - czy odpuscil czy nie - bo go minalem i jak po chwili popatrzylem w lusterko to byl chyba ze 100 metrow z tylu. Potem sam zwolnilem bo zeby jakis kontakt moze nawiazac a on wtedy depnal i rozpedzony przejechal prawym pasem i zaraz juz skrecal. sekunde pozniej juz bedac przed nim mrugnalem awaryjnymi ale nie widzialem zeby odpowiedzial dlugimi...
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006   

JIMEK napisał/a:
prawde powiedziawszy to jako juz mialem koniec dwojki i trojki to przysiegam ze sie zastanawialem czy jeszcze sie sciga. Nie wiem co bylo potem - czy odpuscil czy nie - bo go minalem i jak po chwili popatrzylem w lusterko to byl chyba ze 100 metrow z tylu. Potem sam zwolnilem bo zeby jakis kontakt moze nawiazac a on wtedy depnal i rozpedzony przejechal prawym pasem i zaraz juz skrecal. sekunde pozniej juz bedac przed nim mrugnalem awaryjnymi ale nie widzialem zeby odpowiedzial dlugimi...

[...] Hmm chyba za duzo powiedzialem [...]
Go! Go! Jimek :)
Ostatnio zmieniony przez M Śro 12 Lip, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006   

Jimek, musisz miec z 500Nm, bo wiadomo niutki, niutki
W koncu doladowany trafil na doladowanego, a diesel i tak mial wieksza pojemnosc.
_________________
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006   

Panowie, prosze o spokoj !! Umawialismy sie ze nikogo nie obrażamy !! Pan admin sie zdenerwował !! :571: :571:
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

No to fajnie ze go wyleczyles :) sam dlugo na niego poluje bo mi sie nie chce wierzyc ze mu tak to jezdzi (min. opisal ostre lanie AR 156 GTA)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13