Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
306 gti6 vs Xsara 1.9D proba sil w doslownym tego slowa znac
Autor Wiadomość

kubag
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Paź, 2006   306 gti6 vs Xsara 1.9D proba sil w doslownym tego slowa znac

No i sie nacieszylem moim gti. Jezdze nim o 2 tyg Ale od pocztku:
W niedziele kolo 20 musialem jechac do wawy wsiadlem w auto troche padalo. Jade sobie spokojnie 80km/h trasa gdanska i zlapalo mnie czerwone swiatlo na skrzyzowaniu ulic Pulkowej(gdanska trasa) i Dzierzoniowskiej tam przy Mcdonaldzie. Spokojnie zachamowalem stoje jakies 10 sekund i nagle lup. Juz w myslach mam kurde nie no nowe auto. No wiec awaryjne wyciagam kluczyki ze stacyjki chowam gleboko do kieszeni i wysiadam. Patrze a tu xsara niema przodu. Mowie nie no taki dzwon dzwonie po policjie bedzie problem z ubezpieczeniem. Koles cos belkocze ze nie policji nie. Dzwonie babka pyta sie gdzie i jakie auta to jej mowie Peugeot 306 i Xsara prosi o numery swoje dyktuje i de do tylu zeby podyktowac z xsary i juz sie zalamuje patrze jacys bialorusini ( specjianie z malej litery wyjasni sie pozniej). No ale nic. Podaje i mowie ze prosze zeby szybko przyjechala bo jacys podejrzani typkowie. Dobra zjezdzam na pas zieleni oni tez. Podjezdza jakas laweta jak to zawsze bywa. Oni sie kreca ogladaja ja tez. I nagle patrze oni wsiadaja obydwaj do samochodu i wkladaja kluczyki do stacyjki. W tym momecie zaplailo mi sie czerwone swiatlo w glowie. Juz kiedys ganialem pijanego taksowkarza niechce jeszcze raz. Otworzylem szybko drzwi od pasarzera wyrwalem dluczyki ze stacyjuki oni sie zemna zaczeli szamotac, wyrzucilem je byle gdzie (chyba wpadly do studzienki kanalizacyjnej) wyrwalem sie od nich z auta i dyla. Jeszcze od jednego dostalo mi sie w glowe ale zdarzylem sie na szczescie uchylic i mnie tylko po wlosach przejechal. Zadzwonilem jeszcze raz na 112 i zaraz przyjechal patrol. Chlopaki sie uspokoili. Policjianci zrobili swoje objechali bialorusinow rowno- nalezalo sie im. Bylez zdziwiony pozytywnie, nawet dane sprawcy ubezpieczenie itd napisali mi sami na kartce i dali. Umowilismy sie ze dostana wyski mandat i niebede wnosil skargi o pobicie. Ustaliliusmy ze odrazu odjezdzam jeszcze przy nich zeby niebylo dymu jak oni znikna. Wsiadlem do auta i doturlalem sie do domu. Oni szukali caly czas kluczykow ale chyba im sie nieudalo znalesc Siedze w domu i po jakims czasie zaczol mnie kregoslup bolec. Pojechalismy na dyzur okazalo sie ze jestem troche poobijany. Jak waracalem kolo 1 z dyzuru to dalej tam stali. Co do auta to uszkodzenia sa duze bo oni wiechalo podemnie. Tylny pas zderzak obydwa blotniki klapa fotel kierowcy sie zlamal zmieniarka ( cos w nia uderzylo z rzeczy lezacych w bagazniku) radio wyrwalo z deski i sie zlamalo wydech wnbil sie w tylna belke chyba wachacze sie pogiely bo w kolo dostalem i w kraweznik podnosnik do kol zmiarzczylo. Podluznice na pierwszy rzut oka niesa pogiete miejmy nadzieje ze ta teza sie potwierdzi. Auto stoi juz w ASO w poniedzilek maja byc ogledziny. CIekawe i le wsyztko potrwa pewnie ze 3-4 tyg:(((
Ostatnio zmieniony przez kubag Czw 19 Paź, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Paź, 2006   

kurcze fajna ta 306 i ten kolorek tez mi się podoba naparwde fajna, szkoda ze juz ją ktoś uszkodził a sytuacja no cóz mozna powiedziec z dupy :570:
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 19 Paź, 2006   

hujowa sytuacja, 306 gti jak wiadomo klasyczny kozak :) Wspolczuje co sie wydarzylo
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 19 Paź, 2006   

Toś sie nacieszył autem :( Beznadziejna sytuacja z tymi goścmi, ale będe pamiętał na przyszłość jak cos takiego się stanie! Wspolczucia!
_________________
...
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Paź, 2006   

:546: co za akcja!
teraz tylko walcz czy ubezpieczyciel cie nie bedzie chcial wyrolowac i dac mniej hajsu. Dobrze zaregowales z tym szczupakiem po kluczyki :564: . Mi tez (bylem pasazerem) kiedys kolo wjechal w dupe i spierdzielil (!)
Cos dzisiaj jest jakis parszywy dzien bo jak wrocilem pod dom (starych) spotkalem pana ktory ewidentnie przyszedl na zwiady i patrzyl czy nikogo nie ma w domu zeby sie niebawem wlamac. co to qrva za kraj jest :563:
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 19 Paź, 2006   

no to miales akcje stary ....... nei zazdroszcze :D
bardzo fajna 306 !!
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

Nie dość że wjedzie Ci taki w dupe, to ejszcze szarpać sie z nim trzeba, trzeba wybijać taki element i oczyscić swiat ze ścierwa. Same plusy tego będą.
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

współczucia...
coś złego jest w powietrzu... ja dzisiaj ja jadąc do pracy trafiłem kuropatwę.
Ale była jakaś zakręcona, bo wyszła na drogę przed samochodem... Próbowała odlecieć, ale było już za późno :/
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

wielka szkoda i dobry ruch z kluczykami.

P.S. czytajac twoj opis samochodu i uszkodzen wyobrazilem sobie ze za przednimi fotelami nie ma nic a tutaj wyglada na lekkie zarysowanie.
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

Dokładnie, jak czytałem tez myślałem że auto będzie wyglądało na zmasakrowane, a wygląda o wiele lepiej!
_________________
...
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

anjas napisał/a:
współczucia...
coś złego jest w powietrzu... ja dzisiaj ja jadąc do pracy trafiłem kuropatwę.
Ale była jakaś zakręcona, bo wyszła na drogę przed samochodem... Próbowała odlecieć, ale było już za późno :/


"zakrecony" To wczoraj wieczorem w minsku koles chcial rzucic mi sie pod kola. tak sie rozgladal i patrzyl ze wlazl mi prawie pod samochod tak mnie skurwiel wystraszyl ze ogarna mnie parariz i nawet nie moglem go zjebac tak mnie zatkalo dobrze ze spierdolil spowrotem na chodnik jak uslyszal pisk opon dodam ze nie przechodzil na pasach.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

Dariano napisał/a:
anjas napisał/a:
współczucia...
coś złego jest w powietrzu.


a ja wczoraj jade sobie siekierkowskim, a raczej juz zjezdzam na swoj EXIT :) (pojebany ten most jest.. ze szok.. ) a tam stoi kurwa dziadek nubira na srodku i kurwa mysli gdzie by pojechac.. wyhamowalem z jakichs 130.. do zera.. kurwa jeszcze sie lajza nawet nie spojrzal.. chyba go sparalizowalem bo klakson byl grany przez ladnych pare sekund.. i babcia tez siedziala i nawet glowa nie ruszyla.. a moze on zawalu dostal?? hehehe :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

Zaiłęś dziadka !!!
 
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

wczoraj wracajac z wawy na wysokosci jedrzejowa... tuz za pasami na ulicy
lezal gosc pod folia... widok malo przyjemny... duzo policji, straz pozarna...
na poboczu stala astra... jakis PH :/
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006   

juz widzialem troche takich rzeczy.. nie "straszy" mnie to bo ja i tak mam dobra wyobraznie i czasem sam sie strasze :D gdy za szybko jade..
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 8