Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
nie kazdy wie, ze wal miedzeszynski to 2 pasy w kazda strone
Autor Wiadomość

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

  Wysłany: Pon 30 Sty, 2006   nie kazdy wie, ze wal miedzeszynski to 2 pasy w kazda strone

ok.. godzinka jakos przed 4 rano... wal miedzeszynski jadac w kierunku mostu siekerkowskiego, tuz za wjazdem na trase lazienkowska.. jakies 200 m dalej jest zjazd do jednego z osrodkow zaglowkowych. mamy osobno zjazd na dol w strone wisly i wjazd na wal od wisly - oba dosc strome a jest zima wiec slisko. jako, ze bez napedu samochod nie jezdzi to pomysalem, ze skorzystam i dopchnalem samochod na wyjazd z tego osrodka. chwile pozniej zaczely wyjezdzac stamtad samochody - w sumie ze 4.. wiec pokazywalem zeby wyjechali wjazdem bo ja blokuje wyjazd. zrozumial kazdy i kulturalnie wyjezdzali pod prad a potem juz normalnie w prawo na wal i do domu..

jeden z kierowcow nie wiedziac czemu podjechal do walu, rozejrzal sie czy nic nie jedzie i pojechal w lewo... lol powolutku sie wytoczyl wjechal na prawy pas i pojechal w strone mostu swietokrzyskiego.. pod prad... lol ja galy wielkie kurwa co Ty robisz i mu macham zeby zawrocil ale nie zauwazyl.. przejechal moze ze 200 m i widze swiatelka radiowozu.. sobie mysle - jestem ugotowany - zaraz naopowiada nie wiadomo czego a ja nawet nie moge odjechac :D tylko sie patrze i czekam az mu mandacik wlepia i podjada do mnie. wiec tak sobie stoje przy aucie , myslac o tym czy zauwaza, ze szyby sa ciemniejsze niz przewiduje norma.wiec czekam az szanowna wladza raczy przyturlac sie do mnie. po jakichs 40 min - jeden prosty mandat tyle czasu zajmuje - nie wiem nigdy nie dostalem - wiec skonczyli - zapalili swiatla i jada - to ja kaptur zdjalem (zimno bylo..) zeby nie wygladac jak stoper na nocnych wyscigach - podjechali i sie pytaja co ja tu robie, ze ruchem steruje i ludzie pod prad jada :D wiec mowie ,ze sie furka spsula i czekam na hol - a pan szanowny policjant zaczal sie rozwodzic i smiac ze co ten gosc zrobil - pod prad pojechal itd.. ja oczywiscie przytakuje i wladza zawsze ma racje - zyczyli szczescia i pojechali.. lol zeby nie sklamac dodam , ze tamtego wieczoru w ciagu niecalej godzinki przejechalo tamtedy .. z 5 radiowozow.. ciekawe gdzie oni sa jak ich potrzeba...
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pon 30 Sty, 2006   

dobry typ.. cóż za wyczucie :D
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Pon 30 Sty, 2006   

na nadgorliwych lepiej uważać i czasem dobrze że ich nie ma... kiedyś kumpel miał malara. Strasznie go dłubał i malar generalnie bardzo byłszybki ale miał feler bo się grzał kosmicznie po 20 min jazdy. Kumpel mieszkał w Radomiu więc jak z Wawy wracał do domu to musiał malara kilka razy parkować po drodze żeby się schłodził. Któregoś razu stoi przy szosie i czeka aż olej przestanie się gotować a tu podjeżdża radiowóz. Wyskakuje miś i pyta co się stało, no to ten że mu się zagrzało i czeka. Policjant najwyraźniej chciał być uczynny (do czego to doszło...) i poprosił o otwarcie pokrywy silnika. Misiek prawie zawału dostał jak zobaczył olej wylatujący z każdej częsci silnika i kapiący przez wywietrzniki. Przez taką nadgorliwość policji kumpel mógł stracić dowód rejestracyjny :) na szczęście skończyło się na wpłacie na fundusz emerytalny dobrych policjantów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12