Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
wydzielone o Szymborskiej
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

eM napisał/a:
Nie zapominaj o świetnych rządach 1980-2005... a w szczególności tandem aws-uw który zatopił polską gospodarkę.

Nie jestem mega fanem żadnej partii, bo na dzisiaj nawet PO mnie wkurza. Ale hasło zatopienie gospodarki jest chyba na wyrost. Na dzień dobry logiczne jest, że jeśli ktoś coś niszczy prze 50 lat(komuna naszą gospodarkę), to w 20 lat tego tak łatwo nie odbudujesz.
Poza tym każdy wie, że gospodarka rozwija się okresowo, nawet teraz za nielubianego Kaczora mamy ogromny wzrost gospodarczy nie ciągnący jak na razie za sobą inflacji. Cud?
Nie, nadszedł taki okres plus zewnętrznie czynniki na któe Polska nie ma wpływu ciągną gospodarkę w górę.
eM napisał/a:
Wiele osob naprawde uwierzylo w socjalizm i ciezko na niego pracowalo...


Sorry stary, moi dziadkowie i rodzice niegdy w to gówno nie uwierzyli, nie wstapili do partii,itd.. Trzeba było byc matołem, żeby nie widzieć co się dzieje.
pcs napisał/a:
czasem tez w sumie poglady sie nie zmieniaja ale zmienia sie nazewnictwo i towarzyszaca im wizualna otoczka, ktora powoduje ze "ludowi" te same poglady wydaja sie inne - czego najlepszym przykladem jest milosciwie nam panujacy Lech K. znawca i propagatar teorii ubezpieczen spolecznych wg. Lenina oraz zagorzaly fan Che Guevary, trockista Antoni M.

teorie i metody dzialanie niewiele sie zmienily tylko terminologia owszem (zamiast socjalizmu mamy solidaryzm zamiast trockizmu mamy rydzykizm).


Tu się chyba zgodzę tylko połowicznie... Przynajmniej żyjemy w systemie, który nie zakłada, że człowiek jest ostotą idealną(tak ja rozumiem komunizm jako ostatnią fazę socjalizmu). Poza tym jak to jest, że Kaczory mają aż tak złą renomę. Nie głosowałem na nich i teraz też bym tego nie zrobił, ale chyba media i niektóre środowiska przesadzają z krytyką obecnego rządu. Poprzedni rząd może jedynie pod koniec miał tak zły PR. A czy był lepszy. No raczej nie, chyba po prostu łatwiej się śmiać z dwóch bliźniaków karłów niz Kwasiora najebkowicza,ex pzprowca.
eM napisał/a:
Zamiast zwiazku radzieckiego mamy unie europejska

I bardzo się cieszę...
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

Ziomy macie dużą wiedze za co was szanuje :)
Niestety zeby odniesc sie merytorycznie i rzetelnie do waszych wypowiedzi potrzebuje troche czasu.
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

w razie co podręczniki do historii będą dostępne od czerwca na pl. Dąbrowskiego :D :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12