Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
saxofon vs Vectra 3.2 V6 GTS
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   saxofon vs Vectra 3.2 V6 GTS

Jak wszyscy wiece w listopadzie Saxo miało małą przygodę... samochód odebrałem w styczniu.. potem spędził jeszcze troche u mojego nadwornego tunera celem wymiany wszystkiego co jest potrzebne do szczęscia po wypadku (rozrząd, płyny itd). Gdywsiadłem do niego po 2 miesięcznej przerwie zupełnie zapomniałem jak tym się jeżdzi.. że trzeba troche pokręcić żeby pojechało itd... w sumei cały czas miałem wrażenie (aż do wczoraj ) że słabo jeżdzi...

Godzina 17:30

Odwiozłem żonę do centrum i wracając na wioskę stwierdziłem ze wybiorę wisłostradę.. (na sobieskiego skillowałem już wszystkich... :P ) Po przejechaniu pod mostem siekierkowskim w stronę wilanowa zatrzymałem się na pierwszych światłach (tam gdzi espotr był w Pizzerni kiedyś..) zielone.. ruszam sobie zupełną plaża.. z prawej mija mnie skoda fabia 1.2 HTP z lewej VW LT nagle za mną widze ksenony i zniecierpliwionego kierownika zmieniającego pasy.. raz lewy raz prawy.. miałem akurat wbity 3 bieg :D powoli przyciskam, kierownik jedzie za mna, mijamy skode i VW pan na lewy i widze jak ksenonik si e podnosi.. no coż myśle sobie. Przedemna nikogo nie ma aż do świateł pod Best Mallem - więc wcisnąłem.. Vectra dojechała mi tylko do połowy drzwi i zaczeła się oddalać powoli w lusterku (wtedy nie wiedziałem jeszcze co to za fura)

Godzina 17: 31

Stajemy na światłach pod Best Mall, zerkam.. o Vectara V6.. i tatuś z synkiem w środku. Zielone ruszamy.. niestety zwalony statrt z mojej strony bo miele na jeden, wrzucam dwa i pompuje z lekk a gazem żeby odzyskać trakcje ( i gdy juz myślałem ze pozamiatane) Saxo zazcęło dochodzić Vectre i po wbicu 3 byłem przed panem - przyznam ze sam byłem w szoku. Pan zreszta w jeszcze większym.

Godzina 17:32

Kolejne światła pomiedzy Best Mall a ITI przy zajezdni. Czekamny na zielone i ponownie zjebany start.. tjm razem wjechalem na pasy dla pieszych - tłumaczyć nie musze co z przyczepnością.. Vectra odjezdza sporo i tym razem doganiam ją na 2 i 3. Stajemy pod ITI. Synek chyba płacze.. tata skubie skórę na kierownicy prygryzajac wargę.. mi trześą się ręce z radości.

Godzina 17: 33

Wciaż pod ITI.
Nagle z prawej pojawia sie Cif 6 gen.. i kierowca coś krzyczy. Słysze tylko bla bla kurw.. bla.. uchylam szybę i prosze żeby powtórzył bo przez zamkniete okno słabo slychać - Pan mówi ze widział jak wyjebalem tą Vectrę i wogóle straszne mu się podobało i jeszcze rzucając parę kurw cos tam powykrzykiwał..

Taki oto pierwszy kill w tym roku miałem.

http://www.zeperfs.com/duel137-868.htm

dla porównania powiem ze we wrześniu jak sie ciołem z ST220 to mnie mocno klepał.. a z tego co widzę to autka te powinny chodzić podobnie.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   qwert

Łukasz gratuluje Ci serdecznie pięknego killa
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

No piekny kill.
Mnie tez sie kiedys zdarzylo ciąć z taką vectrą na kilku światłach pod rząd. Na 1 i 2 raz on mnie raz ja jego ale niestety poźniej - pod koniec dwójki i powyżej vectra mi powoli odchodziła. Do 100 o jakąś 1 długośc vectry. Młody kierownik też był w szoku - ucięliśmy sobie pogawędkę na światłach. Nie chciał uwierzyć że mam połowę tej mocy co on - musiałem go pocieszać :D

Ale widzę że saxofon zapina niemiłosiernie. Fajny samochodzik, fajny kill, gratulacje!

Aha, miałem też kiedyś przyjemność łapać się z ST220 i odchodził trochę bardziej niż ta vectra - może lepszy kierownik :)
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

nie.. pomimo mniejszego momentu ST jest lżejsze i szybsze od GTS'a
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

pieknie! cudownie-po to sa wlasnie te male bestie, zeby killowac takich tatusiow co sobie mysla ze maja V6 pod maska 3 litry pojemnosci,zaplacili za to ponad 100 tysi i mysla ze nikt im nie podskoczy... a tu podjezdza taki maly, kurduplasty samochodzik,saxo, 106 czy co to wogole jest :D i V6-tka wacha jego spaliny :D :D :D

zbieraj wielkie gratki ziom!! my master :D
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

Co tu pisac duzo. Udany kill zawsze cieszy :) tym bardziej V6 o pojemnosci milion cm3.

[ Dodano: Nie 19 Lut, 2006 ]
Gratki!! Mistrzu nasz :)
 
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

Gratuluje killa :D . Musimy sie ustawic zebys pokazal jak to twoje saxo jezdzi. Ciekawe czy dostane mniej niz 10 dlugosci.
A co do tej strony z porownaniami to jest z dupy
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

z dupy nie z dupy.. pokazuje mniej wiecej porównanie aut.W wielu przypadkach jest zgodna z prawdą.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

dobry kill!
lubie takie jak sie wkurza gosci bo mysla ze sa bogami w mega brykach! :)
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

Gratuluje.
Nigdy nie mialem przyjemnosci z taka vectra.
Ja sie bralem z ST220, Marty przyjezdzal nim na spalarnie, a on umie jezdzic. Mimo to st dostawal baty :)
 
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 20 Lut, 2006   

Wystarczy tyle:
Dlatego stworzyli saxo vts 16v żeby kopać tyłki samochodom za 100tysia;]
Gratulacje Lukasz, oby tak dalej!!!!!!!
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Pon 20 Lut, 2006   

i dobrze mu, mnie też irutyją tacy ludzie a już najbardziej ich głupota. wczoraj chciała mnie skillować stara vectra 1.6.... no comments
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Pon 20 Lut, 2006   

vectra to kupa przy ST, ford przynajmniej ma szpere i ogolnie sie fajniej kreci i ma duzo lepszy zawias. Ze sie mi z zadnym nie udalo (choc dzis jeden mnie sledzil pol miasta, niestety troche leniwie) ale na jednej obwodncy powyzej 180 mi wklepal.
 
 

nox 
Aż żal się spieszyć na tym forum
Mr. Cleaner


auto: XR2
silnik:: Kent 1.6
moc: nie wiadomokm
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 21 Lut, 2006   

st220 ma szpere jesteś tego pewien ?? a co do killa to gratki :)
_________________
www.MrCleaner.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12