Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wydech - modyfikacje
Autor Wiadomość

pit 
0 801 307 309
no i dobrze


auto: sej
silnik:: 1.1
moc: 40kwkm
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Skąd: z Gdańska

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

Dzięki ;)
_________________
W trosce o najlepszą jakość naszych usług informujemy że nad rozwiązaniem pańskiego problemu pracują nasi najlepsi specjaliści..
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

nie trzeba przedłużać kabla z tego co pamietam
 
 
 

pit 
0 801 307 309
no i dobrze


auto: sej
silnik:: 1.1
moc: 40kwkm
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Skąd: z Gdańska

Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008   

Znaczy się wystarcza? no to jeszcze lepiej :>
_________________
W trosce o najlepszą jakość naszych usług informujemy że nad rozwiązaniem pańskiego problemu pracują nasi najlepsi specjaliści..
 
 
 

pit 
0 801 307 309
no i dobrze


auto: sej
silnik:: 1.1
moc: 40kwkm
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Skąd: z Gdańska

Wysłany: Czw 09 Paź, 2008   

Założyłem racelanda i... k... jedzie :rotfl:
_________________
W trosce o najlepszą jakość naszych usług informujemy że nad rozwiązaniem pańskiego problemu pracują nasi najlepsi specjaliści..
 
 
 

karoluPL 
bizon


auto: rs
silnik:: benz
moc: miljonkm
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Kwi 2012
Skąd: kk

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Panowie, ktoś ma sprawdzoną potwierdzoną opinię na temat wydechu miltek'a do clio rs'a ?


Mam możliwość kupienia za bezcen całego zestawu decat'a + cat back'a non resonated, trochę nie pasuje to do mojego wyobrażenia, bo wolałbym wersję resonated, zeby było ciszej + póki co decatu nie założę, bo z tego co wiem usuwanie katalizatora w RS, to strzał w kolano powodujący ogromny dół w średnim zakresie i ciężko to później zniwelować nawet programem. Tak czy inaczej, hot or not ? Brać milteka w dobrej cenie, czy nie brać nic, bo akrapovic jest dużo powyżej ceny za jaką moge tego milteka czy cokolwiek innego aktualnie mieć.
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

Bierz millteka, na zewnatrz jest dosc glosny, ale o dziwo wewnatrz bardzo OK. Przed wszystkim brak meczacego basu.
Samo wywalenie kata daje maly dolek powyzej 2k rpm, ale da sie z tym jezdzic. Pod zadnym pozorem natomiast nie wycinaj precatow, wtedy bez grubej ingerencji w soft nie da sie autem jezdzic, aczkolwiek po ogarnieciu tego auto jest nie do poznania. Do odcinki dokreca sie zanim obrotomierz zdazy do niej dobiec.
Co do samych katow najlepiej sie sprawdz orginalny. Widziałem wyniki na sportowym i na seryjnym. Również oryginalne jego położenie ma znaczenie.
_________________
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

Uwaga na katalizatory, od przyszłego roku będą ściśle kontrolowane na przeglądzie rejestracyjnym, warto zatem zachować seryjny wydech na podmiankę ;)
 
 
 

karoluPL 
bizon


auto: rs
silnik:: benz
moc: miljonkm
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Kwi 2012
Skąd: kk

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

Niemy, Ciekaw jestem jak sie za to zabiorą, bo tez słyszałem o akcji 'sprawdzania' ale średnio mi się wydaje realne, że szybko sie zmobilizują, każdą stacje zaopatrzą w sprzęt, czy dokładne analizatory spalin, chyba, ze sprawdzanie będzie polegało, ze wejdzie niejaki pan 'mietek' pod auto, spojrzy czy jest puszka, puknie dwa razy kluczem i pójdzie dalej..

tak czy inaczej katalizator chciałem zostawić, ze względu na problematyczne umiejscownienie (precat w kolektorze wydechowym przy zejściu 4-2, a potem za 4-2-1 kolejny już oddzielny katalizator) i tak jak geko napisał- strojenie. No chyba, ze odczekam i pozbieram graty, tzn kolektor wydechowy k-tec, wydech jakiś cichszy 2,5 i wpadne od razu na strojenie w wersji extreme, bo póki co się wkręca tak dosyć ospale jak na wolnossącego. Tzn nie jest źle, ale mogłoby być ostrzej :devil:


Druga sprawa, że gościu od deal'u z wydechem zaczyna coś kręcić ze już końcowego nie ma, a wczoraj niby miał wieczorem, także albo sprzedał w niedzielę po 22 do dzisiejszego poranku, albo nie miał go wcale.. Tak czy inaczej szukam dalej a i moze znajdzie sie kiedyś okazja, zebym usłyszał na żywo jak to gra i czy da sie wytrzymać na tempomacie przy ~130 gdzie jest zdecydowanie najgłośniej na seryjnym wydechu.
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

karoluPL napisał/a:
każdą stacje zaopatrzą w sprzęt, czy dokładne analizatory spalin,


każda stacja musi mieć analizator spalin i ma go od dawna :) i oni nikogo w nic nie zaopatrują.... chcesz działać ,masz mieć.... tyle w temacie

kwestia zmobilizowania diagnostów do faktycznego a nie tylko teoretycznego sprawdzania spalin :)
Ostatnio zmieniony przez Janusz Pon 14 Gru, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

Tak jak pisze Janusz, sprzęt już mają, każda stacja ma analizator spalin, teraz tylko wprowadzą obowiązkowe nagranie video z każdego pojedynczego przeglądu plus wydruki ze sprzętów. Póki co to słyszałem z pewnego źródła, że mają opóźnienia softwerowe, także nie wejdzie to 1go stycznia.
 
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

W dniu sprzedaży Mini byłem na stacji diagnostycznej i robili pomiar, powiedzieli że wszystko w normie :rotfl: :rotfl: Szkoda tylko że nie miałem kata :lol2:
 
 

karoluPL 
bizon


auto: rs
silnik:: benz
moc: miljonkm
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Kwi 2012
Skąd: kk

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

troche napisałem bubola, bo myslałem o jednym a napisałem o drugim, tak analizator spalin mają, tak jak i dymomierze(ale jakieś takie bardzo proste), a w głowie ciągle miałem analizator ilości cząstek stałych (PM). Bo może tak z dupy się odniosę, bo do benzyny teoretycznie póki co to nic nie ma ( chociaż nowe benzyny z bezpośrednim wtryskiem mają mieć DPF...) ale tez słyszałem zapowiedzi, ze mają to badać od 2016 i mi sie pokiełbasiło jedno z drugim :wall:



Btw. kiedyś na uczelni miałem całą aparature i chyba z 6h laboratoryjnych zajęć jeżeli chodzi o same badania spalin i takich urządzeń jakie tam mieli, nigdy na przeglądzie nie widziałem i chyba nigdy nie zobaczę, bo badania jednego pojazdu musiałyby trwać dobę :D z resztą jedyne co mnie w zasadzie z tej tematyki obchodzi to AFR, ekologia- bleech :>


A z drugiej strony to te całe badania myślę że będą na razie i tak robione z przymkniętym okiem, bo ilosć pojazdów bez katalizatorów, dpf'ów itp jest ogromna, a kombinatorstwo jest mocno zakorzenione w społeczeństwie. Często też u nas klienci przyprowadzają auta na to, ze kopcą. Po sprawdzeniu wychodzi, ze kopci, bo nie ma katalizatora. A katalizator albo sprzedał synek co pożyczył auto albo znajomy mechanik co mu auto do naprawy zostawił itp..
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 04 Mar, 2016   

Panowie ma ktos jakies wejscie do MG Motorsport?
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 04 Mar, 2016   

Tylko główne, z parkingu.
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 04 Mar, 2016   

Bonczek napisał/a:
Tylko główne, z parkingu.


Te bedzie otwarte dopiero pod koniec kwietnia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13