Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F] Mr. Brooks
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Śro 20 Cze, 2007   [F] Mr. Brooks

Moim zdaniem warto, momentami jak "Siedem", momentami jak komedia - w sumie mało przewidywalny i potrafi przestraszyć dobrym montażem i dzwiękiem


_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

FreeMan 
gryżli
FreeTataMan

auto: espace i rs
silnik:: 175 i 265
moc: 175 i 265km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: P-no

Wysłany: Śro 20 Cze, 2007   

ja tez polecam, film bardzo fajny, wciagajaca akcja, super gra aktorow.
Przyjemnie sie oglada. :D
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Śro 20 Cze, 2007   

saxorulez napisał/a:
przestraszyć dobrym montażem i dzwiękiem


to chyab żłe zabrzmiało, mam na myśłi ze jest nei tylko gra aktorska ale również dzwięk i montaż są bardzo fajne i super dobrane do scen
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Maciusiowy 
Powiedź cos śmeisznego...


auto: GolfMk4
silnik:: V6
moc: 500+km
Pomógł: 20 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Skąd: Bielsko-white

Wysłany: Śro 25 Lip, 2007   

Fajny i niejednokrotnie zaskakujący filmik:)
_________________
'gdybym był młody i bez kasy, kupiłbym BRZ'
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Śro 25 Lip, 2007   

Dla mnie nuda, lipa, zakończenie to wogóle z dupy. W filmie nie ma zadnej akcji, wątek z rozprawą demi na siłe, tak samo z tym ucieknierem .
Pozatym, najlepsze jest to jak demi rozwiązała zagadke morderstwa, wchodząc do tego pokoju i odrazu wiedząc ze okna były odkreyte. Poprostu padłem , i całe biuro u mnie sie smiało ( bo w pracy oglądaliśmy )
Polecam, ale na divixie jedynie.
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Śro 25 Lip, 2007   

PIszesz tak bo jedyny murzyn w tym filmie gral trzecioplanową rolę :D :D :D :D :D
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

eM napisał/a:
PIszesz tak bo jedyny murzyn w tym filmie gral trzecioplanową rolę
dokladnie. rozszyfrowales go jak ta panienka ta zagadke morderstwa co michal mowil.
Michał napisał/a:
( bo w pracy oglądaliśmy )
Polecam, ale na divixie jedynie.
z takimi to nie wyskakuj myszko bo to nie przystoi troche. divixa to sobie mozna w dupe wsadzic chyba ze masz kino domowe za kilkadziesiat kafli, zaluzje na oknach, klime, fotele, popkorn, dolby surround, rzutnik. tylko wtedy raczej nie stosujesz divixa bo to samo w sobie hujowa jakosc. na ekraniku 10cm x 10cm i glosniczkach z laptopa to gwiezdne wojny sa hujowe i nie wciagaja. a jak luk jest synem vadera to w ogole jest z dupy, nie ma zadnej akcji, watki na sile itd.

argument poprosze jakis.


ps. nie bronie filmu bo go nie widzialem ale jak dyskutowac to na poziomie g:D>
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

ałć, ale mu pojechał... :546: :577:
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

JIMEK napisał/a:
eM napisał/a:
PIszesz tak bo jedyny murzyn w tym filmie gral trzecioplanową rolę
dokladnie. rozszyfrowales go jak ta panienka ta zagadke morderstwa co michal mowil.
Michał napisał/a:
( bo w pracy oglądaliśmy )
Polecam, ale na divixie jedynie.
z takimi to nie wyskakuj myszko bo to nie przystoi troche. divixa to sobie mozna w dupe wsadzic chyba ze masz kino domowe za kilkadziesiat kafli, zaluzje na oknach, klime, fotele, popkorn, dolby surround, rzutnik. tylko wtedy raczej nie stosujesz divixa bo to samo w sobie hujowa jakosc. na ekraniku 10cm x 10cm i glosniczkach z laptopa to gwiezdne wojny sa hujowe i nie wciagaja. a jak luk jest synem vadera to w ogole jest z dupy, nie ma zadnej akcji, watki na sile itd.

argument poprosze jakis.


ps. nie bronie filmu bo go nie widzialem ale jak dyskutowac to na poziomie g:D> Obrazek


niestety, mieszkam w 40 m2 z wspolokatorem , wziołem kredyt na fure za 24 tysie, w tym roku nie jade za granice, nawet na tydzień, nie mam kina domowego ani nic z tych rzeczy. Rozmawiamy o tym czy film jest fajny czy nie. Nawet oglądając go na tym co napisałeś i tak nie będzie dla mnie fajny. Chyba misiu kolorowy ma prawo mi sie film nie podobać.
Film nie ma żadnej wartości merytorycznej, nie wyluzowałem sie po nim, zapomniałem o czym był następnego dnia.

Rozumiem ze dla ciebie film odpalony w hd kazdy jest fajny, wliczając w to rambo, życzenie śmierci 15 itd
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

kochasiu, :D
Michał napisał/a:
Film nie ma żadnej wartości merytorycznej, nie wyluzowałem sie po nim, zapomniałem o czym był następnego dnia.
oto chodzi. przeciez wielokrotnie ktos sie z kims nie zgadza ale mialem wrazenie po postach innych ze to taki film z grupy tych mniej wymagajacych umyslowo, siadasz, jest jakis tam klimat, wpiepszasz popkorn patrzysz, nasluchujesz i juz. i na tej zasadzie jest spoko. jak sie pozbawi tych aspektow to pewnie duzo traci. jest mniej atrakcyjny. Tak mi sie wydaje bo, powtarzam ze nie bylem.


Michał napisał/a:
Rozumiem ze dla ciebie film odpalony w hd kazdy jest fajny, wliczającw to rambo, życzenie śmierci 15 itd
heheh :)
jak np ogladam filmy to dziele je na dwie grupy - te dla duszy i te dla ciala. jedne to jakis charlie kaufman abstrakcja i kalanetix umyslowy, drugie to lekkie i przyjemne. np taki transformers rozpierducha, poscigi, napierdalanka, krotka riposta, popkorn. na pewno sie duzo traci nie widzac tego w kinie.

peace and love stary pamietaj :698:
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

Dla tych którzy nie oglądali, niech nie czytają bo ....

DAS I AJNE SPOJLER !!



ok, to moze z innej strony.
Ciekawi mnie co w tym filmie było fajne.
Bo tak, rozwiązanie zagadki przez demi, było żenujące ( z tymi zasłonami ). No bo jak ona do tego doszła ? przeciez wlazła do tego pokoju i odrazu to wiedziała. Fakt, zaskakujące było to jak mr. smith przyszedł do Kewina i nie chciał hajsu tylko z nim zabijac. Pozniej, na cmentarzu, wiadomo było ze mr. smith nie zabije go bo jak ? główny bohater nie ginie. no dobra, jeszcze fajne było jak sie okazało ze córka tez ma zjebany czerep jak jej ojciec, i tez lubi zabijać.. No a pozatym ? to tak wiało nudą w tym filmie. Ale jak powiedziałem, nie jest to szmira, na divixie , albo jeszcze lepszej kompresji RMVB :D mozna obejrzeć.
aha , i beznadziejnie sie skonczył, ze mu sie przysniło ze córa go zabiła, obudził sie i koniec ? WTF ?
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

DObrze ze mamy tu różnorodność poglądów, inaczej zagłaskalibyśmy sie na śmierc.

Jimmi ma racje ze ogladanie filmow na divxie bez specjalnej atmosfery kinowej to takie zucie gumy.

Michał ma racje że film może mu sie niepodobać bo w koncu ma swoj gust,ocenia,komentuje. Od tego jest ten topic.


Gdybym obejrzal brooksa na divixie to podejrzewam ze bylaby chu.jnia.
Tak, bylem w kinie i film mi sie podobal chociaz nie byl to dla mnie film roku.
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007   

bardzo ladny post eMaciku, szacuneczek. zacieram raczki, kulturka sie tu zrobila :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 9