Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[tv] Nowe magazyny w tvnTURBO
Autor Wiadomość

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

ostatnio akurat trafilem ciurkiem na kilka programow i takie mam wrazenia:

OPT - tede jest :/ niby czasem (zadko ale) cos smiesznego powie ale jednak :/ :/ nie wiem... ogolnie program jest chyba ciekawy ale to zalezy od tego jakie auta pokazuja... Ogolnie widac ze sie staraja cos fajnego zrobic i na sr jest kilka ludzi ktorzy jako srodowisko wspolpracuja. Tylko ze jechali strasznie automaniaka max ze to gowno i ze niedlugo to oni zrobia cos 1000x lepszego a uwazam ze to sie za wiele nie rozni... W automaniaku maja do dyspozycji modlin i zajebiste fury, co by martyna nie gadala... generalnie jesli OPT to jest czolowka polskich programow (chyba jest) to dlatego ze nie ma nic lepszego...


SPORRRT - rzeczowy program. Byla relacja z magurskiego. Wszystko tak jak trzeba... fajny program!!

Szybcy i stylowi - duzo dobrego jest w tym programie mimo strasznej PL nazwy. Fajne sa widac nielegalne zdjecia z ustawek z ulic. albo amatorskie rzeczy, czuc klimat czasem.
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

JIMEK napisał/a:
Szybcy i stylowi

nigdy nie moge na to trafic...
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Jakarti napisał/a:
nigdy nie moge na to trafic...

bo jesteś za wolny i za mało stylowy może Dżaka ? :572:
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

wlasnie leci sporrrrrrrt

[ Dodano: Pią 02 Mar, 2007 ]
bardzo ladnie mowia o Bublewiczu
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Właśnie pierwszy raz się natknąłem się na program operacja tuning i człowiek o xsywie łysy pali laczka swoją E36 a po chwili mowa o "wzmacniaczu siły hamowania" który drastycznie obniża droge hamowania... nie mam pytań, czy naprawdę są jeszcze odbiorcy takich programów..
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

ja widzialem (tez przed chwila) to samo.. tylko, ze pewnie chwile pozniej jak obklejal auto nalepkami.. pokazuje antytuning i to bylo DOBRE.. reszty nie widzialem wiec nie oceniam :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

dzisiaj w automianiaku MAX bylo przepiekne porsche 356. Moje marzenie. to trzeba martynie przyznac ze takie zalatwiaczy aut ma najlepszych w kraju
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Bo ma dobry materac :D :D :D :D
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2007   

JIMEK napisał/a:
dzisiaj w automianiaku MAX bylo przepiekne porsche 356. Moje marzenie. to trzeba martynie przyznac ze takie zalatwiaczy aut ma najlepszych w kraju


tez lubie te stare porszawki :) i to wszystko przez NFS Porsche.. pare razy juz widzialem na zywo i naprawde robia wrazenie :)
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   

co prawda OPT nigdy całego nie obejżałem, ale dużo ludzi strasznie jedzie po Tedeuszu
widać że program jest zrobiony w nucie żartu i kpiny z różnych marek samochodów, np. palenie gumy przez rasową blondynę w bmw :D
mnie to śmieszy i bawi a sam Tede... lubię tego gościa za to że jest takim gburem i chamem :D
jeśli ktoś traktuje na poważnie ten program to faktycznie może się nie podobać
 
 
 

Spoon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   

dla mnie tvn turbo zrobiło sie n/a za dużo już wciskają programów żeby zapełnić ramówkę nie wiem jak was ale mnie wędkowanie przez godzinę nie bardzo interesuje. Rodzaj 28 sekund (kontakt z baza i: "wiesz wyglada to strasznie ale nie jest strasznie" itd) i gadki pod kamerę tez nie są imo trafione. pirat którego szczerze nienawidzę ze względu na lektora pana Knapika i jego prze mądre stwierdzonka - ktoś mu pisze ten text? nieśmiertelny zakup kontrolowany z panem Kornackim to już bez komentarza ;)Zostaje kilka programów dla których warto go włączyć ale niestety jest to już mniejszość a nowości nie porywają operacja prawie tjunink zrobiona dla jaj bo nie widzę togo inaczej czasami powala
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   

wg mnie OPT jest ok. lubie jak tuninkuje bmw i ogolnie robi sobie jaja.. widac, ze nie ogarnia tematu motoryzacji glownie gdy opowiada o tych furaczach ale zadaje duzo pytan i jednak stara sie przyblizyc to co w nich ciekawe..

kornacki mnie nie pociaga ale to raczej nie chodzi o niego samego tylko o tych ludzi, ktorzy kupuja te auta.. jak ta panna porownywala signum z Kondzia 19ka to myslalem, ze ja jebne mlotkiem przez telewizor..

o rybach nie mowie :D a pirata i wypadki ogladam czasem po to zeby zobaczyc, ze sa glupsi ode mnie i rozwalaja sie z bardzo dziwnych powodow.

jak dla mnie tvn turbo = top gear.
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

widzieliscie TG z 400km/h w Veyronie? widzieliscie jak swiat wyglada przy takiej predkosci ????? dla mnie niezly hardcore!
 
 

Rudello 
Nazywam się Bond...


auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 171km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: warszawa

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

ja ogladam tak swiat codzienie w moim golfie :D
_________________
www.rudys.pl
 
 
 

kubas 
DJ Sparky
205 RULA !


auto: 205/C4
silnik:: tu5j2
moc: ~100km
Pomógł: 73 razy
Dołączył: 25 Mar 2007
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

a co sadzicie o nowym programie bodajze szkola szybkiej jazdy :D ogladalem kawalek pierwszego odcinka i jak dla mnie narazie moze byc ale nic nowego to on nie odkryl tylko wytlumaczyl ludzia co znaczy nasterownosc a co podsterownosc... ale zapowiada sie fajnie :) tg 400km/h niezle szybszy niz f1 najlepsze haslo ze jechal 100 i chcial wysiasc heheh kapitan snuja...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12