Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[R] Zielnik
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   [R] Zielnik

Wczoraj spożyłem posiłek walentynkowy z Justyną w restauracji "Zielnik"
Restauracja należy do rodziny gastronomów słynących z restauracji "U Fukiera"

Wrażenia:
1)Badzo ładnie podane ale na talerzu powinny być rzeczy tylko takie które jesteśmy w stanie zjeść.. odgrzebywanie tatara z pod płatków róż nie jest zbyt fajne
2)Obsługa poprawna ale nic pona dto, nie czułem się w żaden sposób dopieszczony, Pan zabierał i podawał talerze, wymieniał wszystko na czas - ale nie było tego czegoś...
3) Nie było też Krewetek (chociaż były w karcie menu) - byłem o godzinie 19 i większość stolików była pusta
4)Wystrój jak i nastrój - bardzo fajny, ciepłe wnętrze, pomimo tego ze stoliki były blisko (a obok siedział Jaskiernia) nie miałem wrażenia ze zaglądamy sobie w talerze i nie słyszałem rozmów osób obok.
5)Dania które jadłem - już dziś nie pamiętam jak samkowały - niestety poza wyglądem nie wybijały się w żaden sposób poza przeciętność. Byly - swieże , dobre - ale smakowały tak jakoś normalnie... poprawnie... ale oczekiwałem zdecydowanie wiecej.
6) I minus dla mnie nie do przebolenia - w restauracji gdzie bez problemu można zostawić prawie 150PLN od osoby - serwetki papierowe sa poprostu nie na miejscu.

Ogólnie w klasie premium są lepsze knajpy.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   Re: [R] Zielnik

saxorulez napisał/a:
Wczoraj spożyłem posiłek walentynkowy z Justyną w restauracji "Zielnik"
Restauracja należy do rodziny gastronomów słynących z restauracji "U Fukiera"

Wrażenia:
1)Badzo ładnie podane ale na talerzu powinny być rzeczy tylko takie które jesteśmy w stanie zjeść.. odgrzebywanie tatara z pod płatków róż nie jest zbyt fajne
2)Obsługa poprawna ale nic pona dto, nie czułem się w żaden sposób dopieszczony, Pan zabierał i podawał talerze, wymieniał wszystko na czas - ale nie było tego czegoś...
3) Nie było też Krewetek (chociaż były w karcie menu) - byłem o godzinie 19 i większość stolików była pusta
4)Wystrój jak i nastrój - bardzo fajny, ciepłe wnętrze, pomimo tego ze stoliki były blisko (a obok siedział Jaskiernia) nie miałem wrażenia ze zaglądamy sobie w talerze i nie słyszałem rozmów osób obok.
5)Dania które jadłem - już dziś nie pamiętam jak samkowały - niestety poza wyglądem nie wybijały się w żaden sposób poza przeciętność. Byly - swieże , dobre - ale smakowały tak jakoś normalnie... poprawnie... ale oczekiwałem zdecydowanie wiecej.
6) I minus dla mnie nie do przebolenia - w restauracji gdzie bez problemu można zostawić prawie 150PLN od osoby - serwetki papierowe sa poprostu nie na miejscu.

Ogólnie w klasie premium są lepsze knajpy.


saxomistrzu, restauracja podobna do Słodki Słony (ten sam wlasciciel/wlascicielka bardziej). Bardzo fajne miejsce na romantyczna kolacje lub walentynkowy wieczor. Jedzenie aby smakowalo to trzeba zamowic cos dziwnego, tak np jak w Slodki Slony placki ziemniaczane z lososiem i kawiorem (moim zdaniem rewelacja) - a myslalem ze czegos takiego nie zjem.
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

wlasciciele wlasciciele... to po prostu Gesslerowej knajpy sa... Zielnik jest spoko, w normalne dni sie dlugo czeka, latem mozna siedziec po drugiej stronie ulicy w parku dreszera i jest tam tez grill. Na samym poczatku istnienia bylo tam naprawde super kilka dan ale nie wiem czemu po kolei znikaly z menu i wlasciwie teraz jest tak jak mowi Lukasz...
Ogolnie z ich knajp jest fajne Papu i taka druga w okolicach placu 3# nie pamietam nazwy...

Z nowo otwartych knajp to polecam KILIMANJARO na Bednarskiej. Parkuje sie kolo dziekanki na krakowskim, 10m w dol bednarska i po lewej. Bardzo fajny wystroj, klasyczny-elegancko-luzny, tematyka podroznicza. Bardzo fajne wlasnie na randki ze wzgedu na malownicza bednarska. Polecam drink-legende Casanova dla pan - brut z czyms mocniejszym - rozowy, delikatnie bombelkowany, slodki a klepie te panie ze nawet nie wiedza kiedy. :D jednyny minus ktory tez moze byc plusem to to ze przez to ze ledwo otworzyli to jeszcze malo osob o tym wie i nie jest jakos super tlumnie...
saxorulez napisał/a:
obok siedział Jaskiernia
JASKIERNIA TY PEDALE! :D ach dziecinstwo mi przypomniales :D
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

Łukasz ma jakieś niespełnione ambicje bycia paparazzi... raz Marek Kondrat, raz Jurek Jaskiernia, lubi "bywać" hehehe
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

ogólnie oceniam pozytywnie, bo:
- smakowite dania (ektra polędwica w sosie z gongorzoli i tatar z mozarelli)
- ładnie podane
- klimatycznie
- super szarlotka z lodami :)

ale nie podbało mi się:
- serwis odrazu doliczony do rachunku - nie lubie tego strasznie :/ i tak bym dał ile nalezy, albo i wiecej, a tak tylko tyle ile sobie doliczyli.....
- brak wpisu o czarnych oliwkach przy tagiatelle ze pomidorami, mozarella i bazylia

;)
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

Marcel 08 napisał/a:
ektra polędwica w sosie z gongorzoli i tatar z mozarelli
potwierdzam to fajne jest :)
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

wlasnie napisalem maila do Pana J., zapytalem jak jemu knajpka sie podobala.
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007   

to taki gastronomiczny temat i chciałem wam tylko powiedzieć, że jadłem dzisiaj kanapki ze szczypiorkiem :)
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 8