Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F] Football Factory
Autor Wiadomość

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   [F] Football Factory

wrocilem wlasnie z... haloweczki i siadajac na bujanym fotelu pomyslalem, ze popykam sobie pilotem i zobacze co tam daja w tv.. traf chcial, ze zobaczylem scenke gdzie rozmawiali kibice jakiejs druzyny, a wszystko co zwiazane z pilka zawsze zwraca moja uwage. wiec ogladam wspominajac jak to fajnie jest kopac ta pilke, wracac z siniakami na nogach, zmeczony itd.. a tu na ekranie pokazuje sie tytul Football Factory
nigdy nie obejrzalem.. a chcialem. szybka decyzja - ogladamy.. po 5 sekundach mama spytala mnie czy nie mam sluchawek zeby jej pozyczyc bo jesli ktos chcialby sie nauczyc kilku.. set przeklenstw po angielsku (lektor tez sobie nie zalowal) to ma tutaj lekcje za darmo.. wracajac do tematu.. film opowiada o zyciu angielskich chuliganow czekajacych na weekend i na "ustawke" z kibicami przeciwnej druzyny. z tym, ze wbrew pozorom nie jest to jakis pusty filmik o lobuzach.. naprawde ogladalem z zaciekawieniem i wcale nie dlatego zeby zobaczyc jak kogos "glanuja" naprawde swietnie zostaly oddane realia tamtych lat.. nasi chuligani z poczatku lat 90tych w porownaniu do tych z UK to pikus..konczy sie zaskakujaco bo wcale nie moralizatorsko chociaz pewne niedomowienie pozostaje.. film zostal nakrecony na podstawie ksiazki Johna Kinga z 1996 roku.

na pewno wielu z was widzialo ale dla tych co nie wiedzielo.. z dziewczyna nie radze ogladac.. ale z kolegami i z piwkiem w reku mysle ze warto.
polecam.


Football factory"
Wielka Brytania 2004. Reż. Nick Love. Grają: Danny Dyer, Neil Maskell, Frank Harper
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

podobne do Hooligans :?:
mam na płytce ale jakoś nie miałem okazji się zebrać... dziś chyba na dobranoc sobie obejrzę...
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

Hooligans to lipa po maxie.
FF - jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Realia dobrze oddane, ciekawe poboczne wątki , moment jak sa w klubie i podrywaja dwie panny i zaczyna leciec w podkładzie David Guetta dla mnie scena kultowa, film na wypasie, dodatkowo wielki plus ze angielski wogole mistrz.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

Dawid Guetta? Ziom, w końcu się nawracasz. W takim razie muszę obejrzeć filmik.
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

hooligans czyli to http://www.warnervideo.com/greenstreethooligans/ ?

wg mnie niezłe
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

Ogladałem kiedyś Football Factory, ale chyba nie był to jakiś szczególnie interesujacy film, bo nie pamietam z niego ani jednej sceny.

Z podobnego klimatu czyli o chuliganach jest mało znany poslski dokument "to my rugbyści" nie pamietam go zbyt dokałdnie, ale coś mi się kojarzy ze przedłużajace się wywiady były momentami mocno nudne ale było tez pare scen z których można się pośmiać.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

Cytat:
FF - jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Realia dobrze oddane, ciekawe poboczne wątki , moment jak sa w klubie i podrywaja dwie panny i zaczyna leciec w podkładzie David Guetta dla mnie scena kultowa, film na wypasie, dodatkowo wielki plus ze angielski wogole mistrz.


moment w klubie owszem - bardzo dobra scena ale takich bylo mnostwo.. i dokladnie tak jak mowi Michal - wszystko pieknie oddane.. dla mnie pelen realizm. co do angielskiego to prawda.. tez sluchalem z zaciekawieniem.. nawet zalowalem ze byl lektor bo naprawde AKCENT z chelsea to mistrzostwo :) taka mlodociana gangsterka..
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

mam oryginał jeśli ktoś chce - za mięsiąc wróci z usa to mogę pozyczyć
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

przekoloryzowaliście moim zdaniem... film fajny, ale nie rewelacja... scena w lkubie.. co macie na myśli że kultowa... spodziewałem się czegoś fajnego a nie takiego zachowania... myślałem że zrobią to jakoś inaczej, a nie jak... no nieważne...
film oceniam 4/6... pzdr
 
 
 

BARANMC
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

nie powala na kolana
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

dokładnie... jak to ktoś napisał, fajnie obejrzeć z kolegami przy piwku...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13