Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Hamskie zachowanie kierowcow na drodze
Autor Wiadomość

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Śro 22 Lut, 2006   Hamskie zachowanie kierowcow na drodze

Jak w temacie nic nie podnosi mi bardziej cisnienia jak hamskie zachowanie niektorych kierowcow. Szczegolnie mam na mysli jeden z przypadkow ktory osatnio przezylem, mianowicie pan jedzie sobie przed nami czekamy az sie sie zrobi miejsce do wyprzedzania i samochody z naprzeciwka przejada i standardowo tam nie wiem mialem z 90 3ka i ide ale cos mi nie gra bo widze ze pan jedzie rowno ze mna 4 prawie dokrecona a z naprzeciwka zblizaja sie samochody jakos mi sie udalo przed niego wcisnac bo zaczelem na niego napierac czyli delikatnie w prawa( najchetniej to wogole ch.. bym zepchna do rowu) mistrz jechal audi a6 2,5 tdi chyba chcial pokozaczyc przed laska nie wiem jaki mial cel w tym. A ze cisnienie mi skoczylo ostro to mu sie odwdzieczylem i zrobilem to samo co on wiem moze nie blysnelem ale bylem glodny zemsty. A i dowiedzialem sie ze a6 tdi(chyba 150km bo od 180km to łomot pewnie) idzie rowno z saxo tak od 90 km/h no moze ciut odrobinke lepszy poczatek a le puchl pod gora a i ja mialem 4 dorosroslych karkow na pokladzie.
 
 
 

Peter 
plotki... plotki...


auto: Type-R
silnik:: VTEC
moc: 200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 22 Lut, 2006   

jakby nie pasazerownie to bys go objechal bez problemu.nie lubie takich burakow :560:
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 22 Lut, 2006   

ludzie to maja chyba kompleksy... jak ich wyprzedza cos mniejszego, a nie daj Boze glosniejszego ;) to zaraz zalacza im sie jakis agresor i robia wszystko zeby Ci to utrudnic bo przeciez napewno to ' jakis mlody gnoj co od tatusia ma pieniadze' a sami najczesciej sie rzadza furkami rodzicow ;)

ja rzadko daje sie podpuszczac ale wtedy jedyne co mi poprawia humor (chociaz najczesciej z takich burakow to sie smieje o ile nie ma jakiegos zagrozenia na drodze) to podjechanie sobie obok nich, redukcja i satysfakcja :) smieszne.. ze ludzie nie potrafia na ulicy zachowac sie, a udaja, ze wielka z nich kultura osobista bije.. od czasu jak mam autko kupione za wlasne piniondze to chyba sie nie zdarzylo zebym kogos nie wpuscil.. czy nie przepuscil.. ale coz..

Dariano.. zeby mogli byc ludzie dobrzy musza byc ludzie zli.. taki swiat.
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 22 Lut, 2006   dariano

Dariano też miałem takie coś podobne...
Czasem chce się wysiąść do takiego.
Kiedyś wysiadałem z berlingo do kierowcy autobusu ale jak go zobaczyłem to mi się go tylko szkoda zrobiło. Pomyślałem wtedy i tak go Bozia już skaleczyła - po co jeszcze ja...
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 22 Lut, 2006   

Wlasnie,Ludzie sa popaprani jak widza ze male saxo ich wyprzedza wiec pokazuj na co ich stac,ale nie widza jakie zagrozenie na drodze powoduja!!!!!.
Bez 4 luda na pokladzie dostal by w dupe!!!!!
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Śro 22 Lut, 2006   

taki burak to sie rzadko zdarza (albo nie zauwazam ze ktos zaczal przyspieszac jak go wyprzedzalem :) )

czesto mi sie jedak zdarza ze mi ktos mi siada na tylku i wali dlugi zeby zjechac, choc widzi ze nie mam gdzie zjechac, wtedy nie mam litosci. Ostatnio jak jechalem na swieta to mi tak subaru wrx, mrugalo przez pare minut jak wyprzedzalem tiry, potem go puscilem, siadlem na tylku i mrugalem dopuki Mama nie zaczela krzyczec. Dwoil sie i troil zeby odejsc ale mial 4 pasazerow a droga byla prosta i nie dawal rady.
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

takich hamow nie mozna tolerowac. chodzi o zasade, ja bym byl gotowy isc do konca, zniszczyc wlasny samochod i wsadzic typa na slupa gdy on probuje mi zaszkodzic... :560:
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Dzisiaj jadąć ok 90 km/godz trasą Totuńską usiadł mi na tyłku MB E 320 CDI i zaczoł swiecić długimi, ale srodkowym i prawym jechały TIRy, więc przyspieszyłem do 120 km.godz, a on coraz blizej dupy i swieci :551:
Było dosyć ślizko więc postanowiłem go wkońcu puścic i zjechałem z TIRami - i jak mnie wyprzedzał to pokazałem aby puknoł się w łeb, a on mi facka - miałem ochote nauczyć go pokory, ale odpuściłem bo w strone zachodniego zbliżałem się do dwóch zakrętów - ale widze że za MB ciśnie Mondeo i mu świeci - jak się potem okazało Mondeo z Kamerką :556: :556: :556:

Miał kolo nauczkę :D :D :D
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Jest bardzo skuteczny sposob na nich, szczegolnie w trasie.
Mialem podobna sytuacje jak mialem poprzednie clio.
Zadzwonilem pod 112, opowiedzialem co za fiut, powiedzieli gdzie go zatrzymaja, zatrzymali ja razem z nim.
Powiedzialem o co chodzi i spytali czy przyjmuje 400zl od reki czy do sadu. Przyjal 400.
 
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Nikolas napisał/a:
Miał kolo nauczkę :D :D :D


Hehe - piękna akcja.
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

dzik napisał/a:
Jest bardzo skuteczny sposob na nich, szczegolnie w trasie.
Mialem podobna sytuacje jak mialem poprzednie clio.
Zadzwonilem pod 112, opowiedzialem co za fiut, powiedzieli gdzie go zatrzymaja, zatrzymali ja razem z nim.
Powiedzialem o co chodzi i spytali czy przyjmuje 400zl od reki czy do sadu. Przyjal 400.

Bardzo dobrze ze tak zrobiles.
Mnie denerwuje symptom auta z "kratką". Czasem mam ochote na swiatlach wysiasc i dac w ryj.
Nie wrzucam wszystkich do jednego wora oczywiscie.
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

podoba mi się zasłyszana przeze mnie kiedyś opowieść o kolesiu który zamontował lampę stroboskopową na tylnej szybie (w miejscu gdzie niektórzy mają dodatkowe światło stopu). Gdy ktoś mu siedział na dupie a było ciemno np w nocy to puszczał mu sygnał ze stroba. Problem tylko jak jest wiecej samochodów bo taki oślepiony kierowca zaczyna jeździć wszerz :D
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

hehe, dobre :D
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pią 24 Lut, 2006   

a mnie wqrwia najczęściej zajeżdzanie drogi/zmiana pasa/wciskanie się bez używania kierunków
czasami widzę że ktoś próbuje wjechać w korku i ma wrzucony kierunek, to go wpuszczam, ale do szału doprowadza mnie nagminne wpierdalanie się na pałe bez używania kierunków
dotyczy głównie większych luksusowych/terenowych aut
jak taki lamus kupi sobie drogą furę to myśli że jest panem drogi :561: :560:
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Pią 24 Lut, 2006   

z tym świeceniem dlugimi i poganianiem chlopaki to na wislostradzie jest tez masa turystów którzy poprostu lubią lewy pas "bo tak" więc takich tępić ale jak nie ma gdzie zjechać a typ świeci po plecach to trzeba nauczyć pokory...
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13